Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polmartwy

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Świetna

About Polmartwy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolega usłyszał od znajomego jakiś czas temu taką historie, mówił, że nie ma pojęcia jak to się stało. Teraz pytanie do Was co dalej w takim przypadku. Jest trochę informacji na ten temat w sieci lecz to w dalszym ciągu teoria . Jakieś suche fakty na ten temat?
 2. Właśnie o to też chodzi. Żeby być dobrym z matmy trzeba mieć solidne podstawy i wiedzieć co się z czego wzięło. Można się nauczyć schematów i jakoś ciągnąć ale wystarczy, że w zadaniu pojawi się coś z czym się wcześniej nie spotkałeś i stoisz. Dlatego korepetytor, którego rady można zasięgnąć jest jak najbardziej wskazany.
 3. https://etrapez.pl/ za moich czasów było coś takiego.
 4. Oho. Nie za dobrze ci się powodzi przyjacielu? 🙂
 5. Ktoś tam wyżej pisał o przemyśleniach. Mam hipotezę. Czyli, że my + synonim szybkiej jazdy + pół sfery + owoc wschodniej flory, tadam. No faktycznie przekichane. Jak tu żyć z taką świadomością 😞.
 6. @powerade jakiś grzyb z Tybetu pogoogluj, ktoś tu już o tym pisał na forum. Tubylcy piją z tego napar aby wzmocnić organizm w ciężkich warunkach tak głoszą internety. Może na jesienną chandre też będzie dobry. Ponadto na pewnym forum kulturystucznym widzialem jak gość zachwala, że mu się wydolność tlenowa polepszyła po tym. Ciekaw jestem ile w tym prawdy ile marketingu.
 7. Kordyceps chiński próbował ktoś?
 8. ONSowe laseczki 😎 Racja @perm jak nic z chaty nie znikło itd. to można się cieszyć. Ale kontakt jakoś musiałeś nawiązać wstępnie bo nie mów mi, że machałeś kluczami od mietka na środku parkietu a sarenki podbiegły do paśnika. Zresztą. Dobra wierze Ci 😁
 9. Większość zielonych tak myśli. Trzeba chcieć zrozumieć. Oni idą głównym nurtem bo ktoś uświadczył ich w przekonaniu, że to jedyna droga do szczęścia. Zresztą kiedyś ludziska się zbierali przy piwie i gadali razem o problemach. Wymieniali doświadczeniami. Dawali sobie rady. Dziś to aż strach komuś opowiadać co u ciebie bo niewiadomo jak to wykorzysta. Zostaje pisać w internecie.
 10. Myślę, że aby tu trafić a tym bardziej zacząć uważać treści tu głoszone za słuszne najpierw trzeba to przeżyć na własnej skórze. Jak już to przeżyjesz, wtedy zaczynasz szukać odpowiedzi dlaczego tak jest. Jeśli szukasz i masz szczescie to trafiasz tu, czytasz i nagle oczom nie wierzysz bo ktoś opisuje dokładnie to samo czego doświadczyłeś. Dostajesz wsparcie. Wiesz już, że dobrze trafiłeś. Nie każdy natomiast pofatyguje się i będzie szukał. Większość uzna, że tak miało być, przepoleruje zbroję i leci dalej.
 11. Jeśli się tam będziesz dorabiał to po powrocie i tak zaczynasz tu od zera. Więc zastanów się czy bedziesz w stanie coś rozkręcić bez wczesniej wyrobionych ścieżek i kontaktów. Rozejrzyj się dookoła i pomyśl jakiego typu usług brakuje w twojej okolicy. @Trevor jak tam zmieniłeś szkołę jazdy? Zadowolony?
 12. @Ringo spróbuj zanurzyć jaja w tym kremie co to upala włosy, i daj znać jak poszło 😎.
 13. @Brat Jan W butli jest zawór. Zawór się zakręca. Butla jest zazwyczaj w bagażniku. Może być schowana tam gdzie koło zapasowe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.