Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

armin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  434
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

370 Świetna

About armin

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-hiszpanii-madryt-nie-nadaza-z-kremacja-zwlok,nId,4409926#iwa_source=special
 2. Dajcie spokój z tymi Chadami i badboyami, bo ta teoria tu nie pasuje. @MotherOfCats co nie zrobisz to źle, musisz wziąć na przeczekanie. Masz nauczkę, żeby waginą w pracy nie świecić, to jest złota zasada dla każdego bez względu na płeć. Sam w takie relacje nie wchodzę, a miałem okazję (zarówno ze współlokatorką w domu jak i w pracy, o ile rzeczywiście było coś na rzeczy bo sprawy przecinam od początku). Płać za swoje przewinienie i cierpliwie czekaj, może minie, a jak nie to trzeba będzie powziąć nadzwyczajne środki (zgłoszenie do przełożonego w pracy albo zmiana pracy). Takie są koszta Twojego interesu.
 3. W wątku dzisiaj pisałem co sądzę o nieruchomościach. Prawdopodobnie to najgorsza inwestycja w tym momencie
 4. Decyzję podejmuj sam, ale moim zdaniem tak. Teraz jest dobry moment na kupowanie, bo wszyscy będą w to aktywo uciekać. Przy poprzednim kryzysie złoto rosło do 2011 roku (od 2008). Niektórzy szacują, że może osiągnąć nawet do 10tys dollarow za uncję, nawet jeśli nie, to 1800 jest realne nawet w tym roku.
 5. Totolotek. Ale ludzie, którzy przewidzieli bezpieczeństwo w złocie i się nie pomylili mówią, że kryptowaluty póki co są nic nie warte.
 6. Waluty safe haven to frank szwajcarski, dollar albo jen. Euro może jeszcze trochę podskoczyć, ale różnie z tym może być, bo po kryzysie mogą być zachwiane struktury Wspólnoty, dlatego nie ufałbym tak tej walucie. Hiperinflacja? Nie ma takich uwarunkowań ekonomicznych. W ostatnich latach zrobiliśmy jedne z największych zakupów złota w Europie, dużo aktywów w obcych walutach, spory zapas w BGK.
 7. Oczywiście to tylko moje predykcje, ale spadną. 1. Spadnie zdolność kredytowa przez kryzys - brak popytu. 2. Niektórzy obecni klienci będą niewypłacalni i wypłyną mieszkania, których właściciele staną się niewypłacalni. 3. Punkt 2. spowoduje, że skończy się biznes flipperów mieszkaniowych i spekulantów, bo oni bazowali na rosnących cenach mieszkań. Czyli kolejny filar rosnących cen upadnie. 4. Zmniejszy się migracja, a może nawet spadnie liczba migrantów, co jest kolejnym punktem powodującym spadek cen. 5. Zmniejszy się liczba lokali usługowych, więc to także pośrednio może uderzyć w ceny nieruchomości mieszkalnych (argument nie bezpośredni, ale pośrednio może delikatnie wpłynąć na ceny mieszkań). 6. Zmniejszą się dochody z turystyki, ludzie najmujący na airbnb też wyrzucą swoje mieszkania na rynek. Nie widzę żadnego argumentu za utrzymaniem cen lub ich wzrostem, ale sam w tym biznesie nie siedzę więc może jest jakaś magiczna różdżka, która potrafi ten (i tak wyspekulowany) rynek uratować.
 8. Polecam kanał Premier Boxing Championa, ja tam czasem odpalam jakieś walki. Ale nie wiem czy są tam takie, których szukasz że względu na prawa autorskie https://www.youtube.com/channel/UCWXYAGB9SadlL6p5Bb66wWw
 9. @Halinka miała być 'twardom babkom' co to pokaże samcom, że ona to jest ta ogarnięta i inteligentna, zdolna i zaradna jak facet. Okazało się, że jest zwykłą patuską i wyszedł z niej ściek typowej karynowej postawy, niewyżycia emocjonalnego, którym epatuje w życiu codziennym. @Halinka może to w ogóle Ty na tym nagraniu?
 10. Jak banów nie lubię, tak w tej sytuacji pochwalam i mam nadzieję, że @Yolo ogarniesz się do 21 września i wrócisz. Kumaty koleś jesteś, a przerwa Ci jest potrzebna na spuszczenie z emocji i ich uporządkowanie. Nawet nie brałbym tego bana za karę a szansę. Wróć za pół roku i przeczytaj swój post, zapytaj siebie czy impreza na forum to był słuszny krok.
 11. @anonimka ale lanie wody. Ja się nie pcham w takie bagno typu "nie wiem co chcę, więc czekaj na rozwój sytuacji". To jest wysysanie mojej energii na rozgrywki emocjonalnej. Nie cierpię takiego marnowania mojego cennego czasu bezowocnie. Zrób tak: 1. Zapytaj samej siebie: CO OCZEKUJESZ OD TEJ RELACJI. Wtedy pogadaj z nim czy może Ci to dać, jeśli nie to szukaj kogoś innego. 2. Powiedz mu, że czas na granie na pół gwizdka minął i ewakuuj się z relacji. Możesz jeszcze angażować się emocjonalnie. Myśleć o tym nocami zamiast spokojnie spać, później niedospana egzystować, popaść w depresję i skończyć na intensywnej terapii w psychuszce, ale tej drogi z pewnych przyczyn nie polecam.
 12. Pytanie @deomi co Ty możesz zaoferować? Według mnie bardzo niewiele jest kobiet, które potrafią zaoferować ciekawe towarzystwo. Jest za to wielu facetów z którymi można pogadać na ciekawe tematy lub zająć się czymś ciekawym, których pasje wychodzą poza schemat "podróże, Netflix i spanie". Zdecydowana większość z Was jest nudna i celem jest tylko seks. Myślę, że gdyby nie seks to bardzo niewiele kobiet miałoby kumpli, także ciesz się że jeszcze tym możesz kogoś zainteresować.
 13. Przemoc ma też psychiczną (obok fizycznej) stronę. W tej sytuacji chodziło mi o lincz w internecie na gościu, o którym nic nie wiemy. Może rzeczywiście był dla niej tyranem, choć znając życie normalny chłop pokłócił się z pańcią, ale społeczeństwo nie wie co się między nimi stało, a z góry zakłada, że przemoc ma płeć i leci ratować panią. No i na pewno przemoc płeć ma, żeńską płeć, bo ta emocjonalna kanonada publiczna to emocjonalne działo wymierzone w tego kolesia.
 14. Ja tylko popcornem się delektuję przed kompem. Bohaterzy całego zamieszania są mi nieznani. Ale w komentarzach, dopóki post istniał (bo Pani zorientowała się chyba, że przyps i usunęła), stulejarze i kobitki pomstujący co zrobić TYRANOWI, który kotki kradnie. Do chłopa na pewno doszło/dojdzie info, bo na tych grupach kilka tysięcy osób siedzi, więc na pewno jakiś jego znajomy. Jej pewnie o to też chodziło, żeby się dowiedział że go zniszczy psychicznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.