Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Januszek852

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  514
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Januszek852 last won the day on January 27

Januszek852 had the most liked content!

Community Reputation

500 Świetna

About Januszek852

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ta "rama" nie da Ci związku marzeń, ale spowoduje, że nie będziesz płaszczył się przed kobietą i dawał sobie wchodzić na głowę. Nie będzie wiec eskalacji negatywnych zachowań kobiety. Natomiast przed zdradą to nie zabezpiecza, bo pani może po prostu dać komuś i tyle.
 2. Służy mi wyłącznie do zarabiania pieniędzy. Niestety, na moich licznych zainteresowaniach nie da się zarabiać: albo są "niezarobkowe", albo jest duża konkurencja i trzeba być niesamowitym wymiataczem. Traktuję więc pracę profesjonalnie - robię swoje, jak najlepiej, i staram się o niej jak najszybciej zapomnieć po zakończeniu. Absolutnie nie. Czemu mają w ogóle obchodzić Cię inni? Żyj po swojemu. Po prostu nie oczekuj, że wszyscy (albo większość) będzie się tym jarać, tak jak Ty. Jeśli Cię to uszczęśliwia i nie szkodzi bezpośredniemu otoczeniu, to jest w sam raz dla Ciebie. Na opinie innych i tak nie warto patrzeć, bo ich afirmacja w życiu nic Ci nie da, a oni życia za Ciebie nie przeżyją.
 3. Muszę przyznać, że nie wiem za bardzo, o co w tym chodzi. To właśnie po ślubie jesteś "utterly powerless". Przed de facto masz w domu obcą osobę, jeśli nie jest zameldowana, to po prostu zmieniasz zamek i wystawiasz jej rzeczy na próg. Może autor tego ma inne prawo w swoim kraju.
 4. Mam wrażenie, że kolega @maroon jednak dziś wieczorem da Pani kolejną szansę. Będzie niezła przeprawa. Na pewno dużo histerii i gry dupą.
 5. No takie życie, że koledzy znikają gdy zaczynają płodzić. Ale lepiej po prostu poszukać nowych kolegów, niż szukać kobiety, "by nie być samemu".
 6. Bo kobiety mają prostszy sposób, niż negocjowanie w tej kwestii i nazywania się potajemne odstawienie antykoncepcji. A potem "miiiiiś, będziesz tatą! cieszysz się!?" No tak, panienkę trzeba jeszcze zabawiać. Oczywiście ONA nigdy nie pomyśli, że ktoś może nudzić się z NIĄ.
 7. No tak, od robienia miało być "kochanie" z whatsappa 😂
 8. u la la, to pewnie wiele kutangów obskakanych. Wyszalało się dziewczę i znalazło sobie providera - Ciebie - do wybudowania domu i zrobieniu bobo.
 9. Tu nie chodzi o to, że ktoś jej pisał "kochanie", że ona strzelała mu samojebki nago albo robiła z nim cyberka z nudy, tylko o to, że perfidnie kłamała odnośnie całej sytuacji, co więcej - złapana na gorącym uczynku, nadal szła w zaparte. Taka osoba po prostu nie rokuje i tyle, pożegnać i zapomnieć.
 10. Ja bym pożegnał panią, na whatsappie nie da się "przypadkowo" do kogoś napisać. Musi mieć gościa w znajomych, a jeśli byłaby to pomyłka, to pokazanie Ci kontekstu załatwiłoby sprawę z miejsca (nikogo przecież nie obchodzi jej pierdolo z tym typem jeśli jest tylko znajomym, nie czytałbyś tego nawet, więc teksty o ufaniu są co najwyżej śmieszne).
 11. Ależ to bardzo proste. Bo seks jest fajny. I fajnie byłoby móc więcej. Z erekcją problemów nie mam, tylko z czuciem. Fajnie by było móc jak niektórzy, więcej niż raz dziennie 😉
 12. Koledzy, Może trochę głupie pytanie, ale w sumie zawsze mnie to zastanawiało. Czy możecie ruchać się codziennie z taką samą intensywnością/czuciem? Ja muszę robić przerwy po 3-4 dniach ciągiem. Tu nawet nie chodzi o to, że nie mogę (bo mogę), ale raz, że czucie jest dosć słabe, dwa, że ciężko mi dojść (właśnie przez słabsze czucie) i czasem dochodzi do sytuacji, kiedy już zaczyna flaczeć, a spustu nie widać. Bez znaczenia, czy seks, czy prawica do pamięciówki, czy pornusy. Muszę wtedy zrobić dzień bez, i wszystko wraca do normy. Niestety mam tak od zawsze, więc wiekiem się nie wytłumaczę. Nawet trzepiąc jako 15-latek musiałem robić przerwy po kilku dniach, bo słabo "wchodziło". Zaczynam się zastanawiać, czy nie można czegoś z tym zrobić, wiecie - 32 lata na karku, trochę szkoda życia i możliwości póki się jest względnie młodym i można ruchać co noc. "Niestety" testosteron mam w normie. Myślałem, żeby sobie przywalić teścia, to może by libido wzrosło 😅 ale niestety nie mam bladego pojęcia o dopingu, zresztą doping na moim poziomie (sportowym) byłby śmieszny, a tylko dla ruchania szkoda. Może ktoś z Was ma podobnie i znalazł jakiś sposób, by to ogarnąć?
 13. Mój max różnicy wiekowej to 18-tka gdy miałem 26. Po przekroczeniu 30-tki napisałem dla próby do paru i nie dostałem nawet jednej odpowiedzi (nie byłem zainteresowany spotkaniami, bylem tylko ciekawy reakcji). Standard mniej więcej taki, jak zawsze, nie wybierałem "top instagramerek". Dodam, że pisałem tylko do tych, które nie miały napisane "30+ wypad". A takich było dużo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.