Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mr gervais

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About mr gervais

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, Nie wiem czy jeszcze kogoś interesuje ten watek, ale obiecałem się odezwać i tak robię. Wczoraj spotkałem się z wyżej opisaną dziewczyną i chyba rzeczywiście himalajka. generalnie spotkanie bardzo na plus. Dużo wspólnych tematów, dziewczyna ma zainteresowania (nie tylko powierzchownie, bo jak zgłębiam temat, to wie dużo). W sumie to dziewczyna z gatunku tych, które chyba bardzo lubią być same, bo jako ludzie są dla siebie wystarczająco interesujący. Ja to rozumiem, bo ja tez tak mam ;) co więcej ? dziewczyna nie ma żadnego parcia, dzieci nie chce, ślubu też nie, w dodatku ateistka. Nie wiem czemu jest sama, może będzie dane mi sprawdzić. Na pewno będę kontynuował znajomość, jeśli będzie chciała. Co do tego braku social mediów - to twierdzi, że gardzi uzewnętrznianiem się w internecie. Poza tym sama mówi, że nie lubi zdjęć - ani robić ani na nich pozować. I to może być prawda, bo okazało się, że mamy wspólnego dobrego znajomego. On potwierdza jej wersję w 100%. Twierdzi, że nie ma jej w Internecie nigdzie... dla mnie trochę jednak dziwne, ale ok. pozdrawiam Panowie!
 2. Ja sam lubię bardzo Kunderę, więc temat tego Pana od razu poruszyłem. Czytała sporo, najbardziej lubi "Księgę śmiechu i zapomnienia", myślę, że spokojnie mógłbyś ją odpytać. Co do Havla, bo i taki wątek widziałem, sprzedała mi kilka anegdot o Havlu, które zasłyszała od Czechów (zdaje się, że miała przygodę ze studiami w Pradze). Ponadto bardzo ciekawie opowiadała o czeskiej legendzie niejakim Jarze Cimrmanie - jak jakiś czechofil zainteresowany, polecam poczytać, ja się nie zawiodłem. Wiecie Panowie, przeglądałem ostatnio watki dotyczące kobiet bez pasji i naprawdę sporo Was się tam udziela. Tak sobie myślę, że czasami musimy dokonać wyboru, wiadomo, że ideału nie będzie, coś za coś. Bardzo możliwe, że życiowo nie ogarnia, ale za wcześnie, żeby to stwierdzić. Dzięki za wasze odpowiedzi
 3. zdam relacje za tydzień, bo jesteśmy umówieni, być może jest gdzieś haczyk, być może nie. nie mam 13 lat i ważne jest, aby dziewczyna była oczytana, miała własne zdanie i było z nią o czym pogadać. Ta wydaje się być taka, ale nie będę się nadmiernie ekscytował - co poniektórzy mnie skutecznie zgasili może i dobrze. Jednak odnosząc się do niektórych komentarzy, chyba wolę, żeby dziewczyna była inteligentna, nawet w obawie przed wysublimowaną manipulacją.
 4. Nie twierdzę, że jest wielką specjalistka (bo pewnie nie), ale wiedzę miała nie mniejszą od moich kolegów, więc chyba źle nie jest
 5. no właśnie to był mój pierwszy strzał bo głownie z takim paniami do tej pory miałem do czynienia, ale okazłao się, że lubi głownie literaturę czeską - ubóstwia Haska, Hrabala, Vancure, nie gardzi literaturą z zakresu astrofizyki, no generalnie mozna z nia pogadac o ksiązakch, co było dla mnie nowością. Greya nie czytała xd tak twierdzi
 6. czyli nie isntnieje ? czy widział ją jedynie wujek stefan mieszkający w bieszczadach w chacie z drewna, hobbystycznie pedząc bimber ? tak coś czułem !
 7. panowie, czy przybliży mi ktoś ten syndrom himalajki ? bo widzę, że się powtarza, a nie jestem w temacie ?
 8. chodzi mi o dziewczynę, którą opisałem na - że takich już nie ma. ale mogę się mylic. Może co druga pani jest oczytana, rozsądna i z pasją. a do tegio ma gdzieś facebooki i instagramy. a złe doświadczenia - to chyba jasne, że chodzi mi o to, że kazdy z nas prawdopodbnie miał kiedyś jakieś nieciekawe doświadczenia z paniami przez co łatwiej się zrazić przy nowo poznanej dziewczynie (bo pewnie znowu jakaś wariatka)
 9. nie napalam się (ok, no może trochę ;) może rzeczywiście jest to trochę naiwne z mojej strony, bo wydaje mi się, że takich dziewczyn raczej już nie ma - a może się myle ? wiem, że duzo z was ma złe doświadczenia (i ja takowe posiadam), ale boję się zaczynac relacje z podejściem, że i tak będzie do dupy "bo w końcu to kobieta"
 10. No własnie wbrew pozorom nie była to domówka u amiszy. Choć tak to może wyglądać, to trochę jest tak, ze dziewczyna wydaje się byc naprawdę normalna, przez co w mózgu tworzy się bariera - bo na pewno coś jest z nią nie tak ! ehh czyli jednak samotnośc do końca zycia panowie ? wariatka - źle, ładna - też źle, bo pewnie wariatka, brzydka ? - wiadomo, źle. Chyba nie ma dobrej opcji w takim razie.
 11. Panowie, Piszę tutaj ponieważ nie mam się kogo poradzić, a wasze forum bardzo lubię i sensownie tu piszecie. Ostatnio na domówce u kolegi poznałem laskę. Nie wiem czy jest prawdziwa czy mi się śniła i ona i ta domówka, ale chyba jest prawdziwa Otóż moi koledzy. - dziewczyna niebrzydka, lat 27 - wykształcona - inteligentna (po czym wnioskuję) ? ogromna wiedza na temat kina, muzyki i książek (zakochana w literaturze czeskiej - książek mogłaby wymieniać bez końca) Zagadałem coś na tematy astrofizyczne z kolegą, wszystkie samiczki ziewały, ona dołączyła i nawet niegłupio. słychać było, że ma wiedzę i się interesuje, w ogóle wypowiada się rzeczowo bez przekleństw, W pewnym momencie zeszło na tematy związkowo-ślubne i wiecie co? z tego co podsłuchałem jak laski gadały miedzy sobą to tez ma spoko poglądy. Jako jedyna z pań uważa np. że robienie wesela to strata kasy, że ślub nie jest konieczny do szczęścia, a intercyza powinna btyc obowiązkiem bo chroni interesy obu stron ???!! jak się domyślacie reszta Pań raczej jej nie poparła xd I teraz hit. Próbowałem ja potem zlokalizować na fb i się okazało, że dziewczę nie tyle co nie ma i nigdy nie założyła fb, ale nie ma insta, badoo czy innych portali. Info potwierdzone od jej znajomych jeszcze z czasów studiów, że z nią nie jest się "łatwo" skontaktowac na szczęście ma telefon ! co myślice? złoty graal ? czy pewnie coś się wysra po drodze? pisać do niej ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.