Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

red lamp

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About red lamp

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odezwała się po 10 latach. Z tego co pamiętam, rozstanie było raczej bez żadnych większych akcji typu proszenie i błaganie z mojej strony. Od tak po prostu urosły mi rogi.😁 Jak odpisałem kilka razy na jej zaczepki, to odpaliła cały arsenał manipulacji. Jaka to ona teraz nie jest , jak to się zmieniła. Cały czas trafia na samych drani😂 w ciężkich chwilach myślała o mnie i tak naprawdę to czego szukała w życiu u facetów, to niby ja miałem😁. A ja głupi ku..a łyknąłem jak ten pelikan. Dodam że miała jeszcze dziecko z jakimś facetem, który z jej opowiadań był przedstawiony jako psychiczny. Ale do puenty, bo dużo by tu pisać o tej historii. Trwało to może 7 miesięcy nie mieszkaliśmy razem, po czym nagle zerwał kontakt. I co się okazało wróciła do psychicznego. Wychodzenie z tego gówna psychicznego, jakie mi zafundowała zajęło mi 4 miechy. Żeby nie było mało, to po pól roku od zerwania kontaktu, ponownie się odezwała bo znowu pewnie nie pykło😂😂😂. Moja reakcja natychmiastowa blokada.
 2. Blokować, blokować i jeszcze raz blokować. Pamiętam jak moja ex się odezwała kilka lat temu. Byłem świecie przekonany o tym że nie dam się wciągnąć w jej gierki. I to był jeden z błędów w moim życiu jaki popełniłem że odpisałem, oj narobiła mi wtedy w głowie niezłej spierdoliny.😂😂
 3. Przerabiałem kiedyś ten sam temat co Ty, wypisz wymaluj, mam wrażenie jakbym czytał swoją historię. Odezwie się o to się nie martw. Tylko zobaczy jak to on się zmienił😁 Do mnie ponownie się odezwała po pół roku. Ale wtedy wiesz co masz odpowiedzieć. Daruj sobie takie rozkminy. Nie szkoda Ci czasu i energi na taką pancie. A wież mi, wiem co mówię bo kiedyś też myślałem tak jak Ty, tylko ja wtedy nie miałem takiej możliwości jak ty teraz korzystając z tej strony, wiedzy i doświadczeń braci. Olej to sikiem prostym, zajmij się swoim życiem a jej krzyżyk na drogę. Bracia dobrze Ci tu radzą.
 4. Bierz ślub, weź kredyt kup mieszkanie albo dom, zróbcie osobie dzieciaka i żyj długo i szczęśliwie. Chłopie nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz, przeczytaj osobie jeszcze raz to co sam napisałeś. Chcesz sobie życie zmarnować, bracia dobrze Ci tu radzą. Spierdalaj czym prędzej tu już nie ma co liczyć na poprawe, a po ślubie będzie jeszcze gorzej.
 5. To za wcześnie. Moja ex odezwała się po 19 latach, z dwójką dzieci z obcokrajowcem. Przepraszała za to jaka była wtedy wobec mnie, oczywiście z tekstem ja się zmieniłam.😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.