Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nesq

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About nesq

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrze, ze napisałem ten post bo nawet takich tematów nie zaczynałem z kręgu swoich znajomych i rodziny bo widzę ze są tam zupełnie inne wzorce.
 2. Rozumiem Wlasnie ten dystans.. DYSTANS zresztą.. można się bardzo dużo nauczyć o sobie w takiej sytuacji... i to jest bardzo fajne bo tego już Ci nikt nie zabierze.
 3. to działa w dwie strony, oczywiście.. Coś podobnego sypnąłem... reakcja była pozytywna i bez focha
 4. Takie to mam podejrzenia, że mogę być stawiany w roli Beta Providera … Codziennie stawiam sobie pytanie czy to jest miłość czy to jest urabianie.... No1 . - Wydaje mi się, że napisała z fikcyjnego konta na msg do mnie, aby sprawdzić czy jestem pies na baby - powiedziała, że chciałby stabilizacji - powiedziała, że denerwuję ją we mnie to, iż nie wie czy ja ją traktuje poważnie No2 -raz na jakiś czas gdzieś mimo chodem, stara się raz to obniżyć wartość a raz podwyższyć = mmm pyszna kanapka emocjonalna - Zrobisz klate i będziesz ciacho - pacz wyżej No3 -Masz kredyt ? No4 - Kobieta się stara, piszę, próbuje zaimponować, reklamować się, wychodzi z inicjatywą. No5 -mam ładną twarz, sylwetka do zrobienia podsumowanie : Czy to jest miłość czy urabianie ? Nie wiem.. ale słuchając pewnej audycji w radio mam ciekawy temat do przerobienia : " Jeżeli spodobałeś się Kobiecie, nie ważne z jakiego względu, to usiąść wygodnie w fotelu i odpręż się, ciesz się tym bo... bo to może długo nie potrwać "
 5. nesq

  Męski foch.

  Zareagowałem ostatnio na chłodno i ze spokojem i co ? Był mi wmawiany foch ! a to weteranka myślę sobie :d
 6. Po przerobieniu kilku osobistych tematów czuje się o wiele pewniej w dzungli... Jednak o ile zaczalem pracowac nad soba o tyle odkrywam kolejne obszary nad ktorymi trzeba sie skupic i tak od pracowania nad poczuciem wlasnej wartosci trafilem na to forume 😉 Patrzeć, notować, słuchać, obserwować i ..dystansować. Staram sie dopuszczać bardziej logikę niż emocję... jest to ciężkie
 7. Wg mnie podobam się jej w wielu aspektach po trochu... bo nie jestem w 100% ani Bogaty, ani Bad Boyem ani Szabelskim
 8. Wydaje mi się, że jednak jest to istotna kwestia na co leci
 9. Cześć Stało się , dostałem strzałą amora... Jestem 30 kilku letnim mężczyzną, z mieszkaniem, bez dzieci i stabilną pracą. Postanowiłem napisać tego posta w momencie w którym jest... haj emocjonalny z nową partnerką. Miałem kilka poprzednich związków gdzie ewidentnie dałem się wrobić w chore gierki ….. i dalej opowiadać nie będę bo historie takie kończą się w taki sam sposób Postanowiłem sobie, że zacznę się uczyć relacji damsko-męskich na bieżąco - o to ciekawa sytuacja jeszcze nic nie spieprzyłem bo znamy się krótko ale wiem jedno, że jak nie zmienię tego złego kodu w moim mózgu to polece schematem i znów to samo. Moje zadanie , to nie zrobić się znów w mysia-pysia … wiec zacząłem od przyglądnięciu się shit testów.. raz na jakiś czas coś dostane i niektóre zdaję na ocenie bardzo dobrą, nie które na dopuszczalną... no ale świadomość ruszyła na całe szczęście w dobrym kierunku. Co ciekawe usłyszałem pare nowinek od Niej typu .. " Nie chcę abyś się zmieniał, ale pare niedociągnięć można poprawić " pare niedociągnięć = sylwetka, bałaganiarstwo … ale akurat sam nad tym pracuje więc z tego co mówi chce mi w tym pomóc... Lecz mój problem polega na tym, iż nie wiem na ile pociągam ją w sferze seksualnej a na ile w sferze zasobów. Panna jest przed 30-stką i już chce się stabilizować. Nauczyłem się, że Kobiety potrafią oszukać miłość lub też mówić dokładnie to co mężczyzna chce usłyszeć.. czy tym razem będzie inaczej ? Chciałbym się dowiedzieć.. ale jak ?
 10. Cześć wszystkim, oto mój pierwszy post i na pewno nie ostatni
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.