Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rusti

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

1 Follower

About rusti

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kuzniameskosci.pl (com) Bo to w końcu dzięki Markowi i forum wreszcie zaczynam rozumieć kobiety, a tym samym staję się dla nich i siebie lepszą osobą. skep.braciasamcy.pl wydaje się też dobrym pomysłem, ale musimy brać pod uwagę coś, co w języku korporacyjnym nazywa się ryzykiem utraty wizerunku. Mam tu na myśli ryzyko ataku hejterów, którzy przez jakąś akcję na forum mogliby zniszczyć wizerunek forum, a tym samym wpłynąć na obroty sklepu.
 2. Postaw się w jego sytuacji. Robisz komuś remont "za frajer" i potrzebujesz wejścia aby te prace przebiegały sprawniej i w bardziej komfortowych warunkach, a ten ktoś nie chce ci udostępnić p***olonego klucza do wejścia na klatkę. Szczerze? Też bym się wkurzył.
 3. Myślę, że to powinna być kwestia indywidualna wasza i partnerki. Ja czuję się bardziej komfortowo i higienicznie bez owłosienia w tych miejscach a poza tym członek wizualnie wygląda na większy. Pamiętam zaskoczenie mojej byłej jak zdjąłem spodnie będąc wygolonym. Z początku była zaskoczona, ale później mówiła, że w sumie to się jej podoba bo nie drapie i ma większą ochotę aby zejść tam na dół ustami - kłaki nie będą lądowały w ustach.
 4. Zobaczcie na ostatnią konwersację mojego kolegi. Nie oceniam tu żeńskiej chuci a poziomu schamienia panny - level master.
 5. rusti

  Jak ją odblokować?

  Pewnie chodziło o "Friends without benefits"
 6. Znam przypadek osoby z mojego najbliższego otoczenia, która przeszła przez wszystkie etapy wymienione w tym filmie. Byłem również jako świadek zeznawać na komendzie, ponieważ człowiek ten został posądzony przez żonę o znęcanie się nad rodziną. Wizyta na komendzie była 2x, ponieważ moje zeznania zostały przez jego żonę podważone - zresztą nie tylko moje, a wszystkich świadków powołanych przez męża. W obliczu ewidentnego braku dowodów sprawa o znęcanie się została umorzona i to pomimo tego, że prowadziła ją policjantka. Żona nie poniosła za to żadnych konsekwencji. W tej chwili usiłuje zemścić się utrudniając dostęp do dzieci. Powołani biegli psychologowie stwierdzili problemy psychiczne u kobiety i że to jej wpływ spowodował, że dzieci również nie chcą widzieć ojca. I co? I nic. Niekończąca się walka.
 7. Panowie, nie chcę nikogo oceniać ponieważ każdy robi ze swoim życiem to co uważa za słuszne. Pamiętajcie jednak, że nie wszystkie sytuacje kończą się "happy endem". Chciałbym Wam przypomnieć o tragicznej śmierci polskiego piosenkarza Andrzeja Zauchy, który miał romans z mężatką. A tu możecie posłuchać o kulisach tego romansu: Panna spotykała się dwoma facetami równocześnie. Jak mawiają; "Rób jak uważasz, uważaj jak robisz".
 8. Dokładnie tak. Jak to mówią "diabeł tkwi w szczególe" i każdy taki sygnał powinien być czerwoną, pulsującą lampką ostrzegawczą. Jeśli w drobnych sprawach ludzie nie potrafią okazać Ci szacunku, to w tych poważnych zachowają się jak ostatnie "szm*ty".
 9. Myślę, że to video najlepiej oddaje mnie sprzed paru lat https://img.joemonster.org/upload/rgp/1793278fda6cbbdyt_542264819.mp4
 10. Pomogłem znaleźć i sprowadzić samochód z zachodu koleżance, do której "czułem miętę". Po auto pojechaliśmy razem. Nawet załatwiłem nocleg u rodziny. W Polsce zamontowałem jej "za frajer" alarm w tym samochodzie. Przyjechała odebrać auto z byłym chłopakiem, z którym rozstali się dwa miesiące wcześniej. To była lekcja, która na stałe mnie z tego wyleczyła. Pozostał jedynie wstyd przed samym sobą i rodziną.
 11. Zawsze mnie zastanawiała ilość jej związków ze znanymi ludźmi a po latach "wyszło szydło z wora". To co na poczekaniu wygooglowałem: W 2004 r. zaczęła spotykać się ze starszym o 19 lat, Mariuszem Maxem Kolonko. Wkrótce potem Rosati związała się z raperem Tede. Po rozstaniu, Tede nagrał dwa utwory, w których odwołał się do ich zażyłości ("Mamma mia" oraz "Suchy konar"). Kolejnym partnerem był reżyser Andrzej Żuławski. Spotykali się co prawda zaledwie rok, jednakże ich rozstanie zakończyło się w atmosferze skandalu, z powodu publikacji pamiętnika reżysera "Nocnik". W 2013 r. związała się z aktorem, Piotrem Adamczykiem. Informacja o ich romansie potwierdziła się, gdy doszło do wypadku samochodowego z udziałem pary. W 2014 r. aktorzy zaręczyli się. Ostatecznie rozstali się w 2015 r. Powodem miała być odległość dzieląca parę (Rosati mieszkała w USA, a Adamczyk w Polsce). Myślę, że najwięcej ze znajomości z tą panią skorzystali artyści, dla których była inspiracją do napisania książki i piosenek.
 12. W aptece możesz kupić spray do stóp z talkiem. Jest bardzo skuteczny i ładnie pachnie. Używam go również do odświeżania wnętrza butów.
 13. Sms? Ale po co? Na co? Tyle komentarzy i wypocin Braci z forum a odnoszę wrażanie, że żadnych wniosków. Najpierw zadaj sobie pytanie czego od tej znajomości oczekujesz, bo z dotychczasowych postów trudno wywnioskować - chyba, że sam nie wiesz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.