Jump to content

WoLe

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  286
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

487 Świetna

About WoLe

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  za górami i redpilami

Recent Profile Visitors

1,156 profile views
 1. https://kobieta.wp.pl/moj-chlopak-zarabia-1800-zl-jest-nieudacznikiem-paulina-zazdrosci-kolezance-6475703237662849a?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbwp&utm_term=post&utm_content=kobieta&fbclid=IwAR2U0XuEziOJTfg9iF7C-DpIrIEiFqyLpwWShv2bXhp4PVpvP-0BKkKrhuw Więcej powiedzieć się nie da.
 2. Ściągną ukraińców albo jakiś innych indusów i będzie git jak zawsze...
 3. @Iceman84PL Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy takie cywilizacje jak sumerowie, grecy, rzymianie, czy egipcjanie mogli szybciej rozwinąć się technologicznie czy ich filozoficzne i duchowe podejście szeptało im czym to grozi.
 4. Zakładam, że ich związek przetrwa tak do 200k na instagramie Paulinki. Zrobiłem krótki research, już ma 150k więc po 500k stanie się niezależną kobietą.
 5. Dotykam twarzy, rozpoznaje @UncleSam i rucham dalej?
 6. Zrobili z gwałtu komedię więc ciężko mi teraz uwierzyć kiedy jakaś samica wylewa żale na mężczyzn z tamtych środowisk, od jakiegoś roku uważam każdy taki wpis za skok na atencję i próbę wybicia się. Pokażą mi nagranie to wtedy może zmienię zdanie.
 7. Ale wy musieliście być zranieni przez kobietę i teraz myślicie w ten sposób....
 8. Najważniejsze, że pierwsze lody przełamane, teraz będzie z górki.
 9. Dziwne, że w artykule nie podali jej instagrama. Pewnie poczekają jeszcze z dwa wpisy o niej i dopiero zaczną ją promować jako twarz jakiejś kampanii.
 10. W byciu na dnie jest jedna zajebista rzecz, można się od niego odbić i tylko od Ciebie zależy jak mocno to zrobisz!
 11. Wiek do zdrady nic nie ma. Wiekowa kobieta może się puszczać żeby poczuć się pożądaną, tak samo młody koleś który chce się wyładować.
 12. W Paryżu była akcja w której jakiś muzułmanin przed wybuchem siedział w środku kolejki na koncert po turecku i krzyczał alah akbar ale policja i ludzie nie interweniowali bo bali się reakcji otoczenia które będzie ich oskarżać o rasizm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.