Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WoLe

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Świetna

About WoLe

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  za górami i redpilami

Recent Profile Visitors

158 profile views
 1. Jak nie nasika przy tobie na test to nawet nie wiesz czy jest w ciąży a nawet jak nasika i będzie to i tak jeden wielki ch*j bo i tak nie wiesz czyje...
 2. No ale jak tak przecież ta samotna matka zasługuje na szczęście a teraz na poważnie jak chłop babą zauroczony to ciężko będzie, warto polecić forum w całości aby zapoznać go z możliwościami rozwoju jego sytuacji.
 3. Może brakuje gry wstępnej. Warto spróbować doprowadzić partnerkę do momentu w którym będzie jej ciec po nogach i dopiero penetracja.
 4. Pracownicy nie mogą parkować blisko wejścia przy swoim miejscu pracy w dużych centrach handlowych. Kierownicy doradzają aby parkować jak najdalej się da albo przy wejściach do innych sklepów.
 5. Odbijalna laska i od Ciebie może się odbić na kolejnym szkoleniu.
 6. Czy wy na prawdę chcecie ryzykować zdrowiem żeby się laskom podobać?
 7. unia europejska (piszę z małej bo nie mam szacunku do tej instytucji) nakazuję nam zrezygnować z węgla pod pozorem emisji CO2. Elektrownie zasilane węglem można zabezpieczyć filtrami które będą przepuszczać tylko parę wodną ale tak jak napisał już @Tomko niemcy nie po to inwestowali w elektrownie od 1980 żeby teraz takie kraje jak Polska mogły być nie zależne, umieszczę debatę z doktorem Mentzenem który pięknie to wyjaśnił. Dodam, że za czasów PO wydanych zostało 700 mln złotych na elektrownie atomową... materiał od 5:30
 8. Co słychać, to nic innego jak przywitanie się czyli absolutna podstawa każdej rozmowy na którą normalny człowiek odpowiada mniej więcej: -Dziękuję u mnie w porządku co u Ciebie. Po tym zapytaniu mogli przejść do rozmowy głównej. Wyciągnij kij z tyłka kolego.
 9. Może warto spróbować whiskey w większej ilości.
 10. @volcaniusch Obejrzyj sobie te całe marsze równości i jak te "tolerancyjne osoby" traktują ludzi innych poglądów.
 11. To jest przykre, byłem ostatnio na imprezie nuda straszna wszyscy na telefonach no od razu stwierdziłem, że alkoholu nie piję bo nie wytrzymam do rana a tak to wyśpię się w swoim łóżku. Co chwile tylko zdjęcia na których wszystko wyglądało jak by tu był projekt x a pamiętam rok w którym kończyłem ostatnią klasę technikum, paczka znajomych w każdy weekend robiliśmy domówki za każdym razem u kogoś innego, wystarczyło rozpalić ognisko, fifa,karty, xbox kinect i te zawody co robiliśmy w kręgle no piękne wspomnienia... dorosłość to kur*a.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.