Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WoLe

Użytkownik
 • Content Count

  151
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128 Świetna

About WoLe

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  za górami i redpilami

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. Podczas odsiadywania przymusowej kwarantanny obejrzałem mnóstwo odcinków reality show typu Warsaw Shore, Jersey Shore itp. Zauważyłem jeden ciekawy przypadek w każdej produkcji dochodziło do eskalacji przemocy płci żeńskiej. Dziewczyny zachowują się w takich programach jak dzicz (nie poruszam tu tematu seksu bo ręce opadają) w jednej z produkcji jedna z uczestniczek rzuciła się na mężczyznę okładając go butem na obcasie tzw. szpilką. Znalazłem na youtube fragment wcześniejszego odcinka z udziałem ludzi których wcześniej opisywałem widać na nim wyraźnie, że dziewczyna jest nieobliczalna i może zrobić krzywdę. Podobnych akcji jest multum ale nie chce mi się ich szukać. W jednym z odcinków chłopak broniąc się wylał drinka w twarz dziewczyny która pewnym krokiem szła w jego stronę by go zaatakować po czym wszystkie żmije zaczęły płakać i prawić morale: "jak tak można przecież to jest kobieta, kobiet się tak nie traktuje". Robią co chcą bo mają świadomość, że większość mężczyzn nic z tym nie zrobi! Treści które ujrzałem połączyły się w mojej głowie z tym:
 2. Gdy spotka Cię nie miła sytuacja z innym uczestnikiem możesz mu powiedzieć "Rozjebie Cię jak gówno po polu" a w Grze o tron nie cierpiałeś rodu Greyjoyów
 3. algorytm już dawno powinien wrzucić go na listę na czasie a tu ani słychu ani widu nawet w proponowanych nie wyskakuje... cyrk na kółkach...
 4. Odpalić jointa nad polskim morzem podczas zachodu słońca.
 5. Przypomniała mi się historia jednego kumpla. Pracował z taką mniej atrakcyjną w jednej firmie na różnych działach, nigdy nie zwracał na nią uwagi ale po jakimś czasie jej facet który był Team Leaderem mojego ziomka został zwolniony. Po tym fakcie samicy puściły lejce i zaczęła zagadywać do mojego znajomego, później przerodziło się to w spacerki, wypady do baru a na koniec w dzikie rżnięcie w samochodzie po kilka razy w tygodniu. Chłop zauroczony myślał, że przerodzi się to w związek czego wszyscy mu to odradzali ale on twardo w to wierzył (było to kilka lat przed dowiedzeniem się o forum) mówiłem mu "rób co chcesz jak jesteś szczęśliwy". Po pewnym czasie zaczął z nią rozmawiać na ten temat ale jej nagle przypomniało się, że jej obecny też ma uczucia i nie chce go ranić no i mieszka z nim i nie wie co zrobi jak z nią zerwie. Tydzień później napisała, że muszą to zakończyć bo coś tam (jakieś standardowe pieprzenie puszczalskich lasek) i prośba żeby to co między nimi się działo zostało tajemnicą. Chłop był załamany, non stop o niej gadał no tragedia, wyżalił się też innemu przyjacielowi który pracował w innej firmie działającej w tej samej branży on opowiedział o tej akcji innemu typowi a on do niego z imienia i nazwiska czy to o niej mówi, ten zaskoczony pyta skąd o niej wie a on mu na to, że jego kolega też tam pracował :D.
 6. "Dudować" w dzisiejszych czasach pasuje jako określenie po trupach do celu.
 7. WoLe

  Pozytywna seksualność

  Może porozmawiajmy o pogodzie pod tym postem
 8. Wszystko było nadzorowane. Sponsorem była firma rogue a ESPN prowadziło transmisje. Każdy krążek ważony a sędzia był najprawdopodobniej Magnus magnusson. To nie jest trójbój więc nie potrzebne żadne federacje, chodziło o pobicie rekordu.
 9. Został dziś pobity rekord Eddiego Hall'a przez Hafthora Bjornsona "Gòre". Czy uważacie to za sprawiedliwe uznany rekord? Do tej pory rekordy zatwierdzano na dużych imprezach specjalnie przeznaczonych do tego typu wydarzeń a Islandyczyk zrobił to na swoim sprzęcie w swojej siłowni. Chętnie poczytam wasze opinie.
 10. Przecież powiedziała Ci prosto a twarz, że jest z tobą dla mieszkania... Po takim tekście nie musisz pytać ludzi o poradę!
 11. Po co ci sylwetka? Trenuj funkcjonalnie żeby być sprawnym i silnym a nie ładnym!
 12. W tych czasach trzeba mieć kamery nawet w sypialni i toalecie... Artykuł skojarzył mi się z nagraniem taksówkarza i kobiety która błagała go o stosunek, chłop odmówił to ta go pozwała o gwałt i znalazła nawet inne poszkodowane... W pojebanych czasach żyjemy oj pojebanych!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.