Jump to content

WoLe

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  262
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

418 Świetna

About WoLe

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  za górami i redpilami

Recent Profile Visitors

733 profile views
 1. Wiedza znana, człowiek normalny powie, że kurwisko, my wiemy, że jest szczera po prostu :D. Wnioski niech każdy wyciągnie sam.
 2. A nie przyszło Ci to głowy, że nie chce nigdzie wychodzić żeby nikt jej nie przyłapał? Może ma kilka źródełek, a kiedy już owinie Cię w koło paluszka to może i od Ciebie będzie coś chciała.
 3. Oni mają ważniejsze rzeczy do roboty niż ściganie niepoczytalnych osób kradnących samochody. Muszą walczyć z potencjalnymi mordercami co maseczek nie noszą i biznesy otwierają. Kurwa ludzie robicie gówno burzę o nic. Tak na marginesie, ciekawe czy Ci panowie dostali mandaty za przeklinanie.
 4. Przebudzenie to nic, teraz zobaczysz jak to jest kiedy wejdziesz w dyskusje z ludźmi po zaakceptowaniu pigułki. Powodzenia!
 5. Od kilku miesięcy stosuję zimny prysznic zamiast kawy czy energola, człowieku inne życie! Początek jest ciężki ale warto! Dodam, że zakwasy znikają po kilku minutach.
 6. Wprowadzili podatek na cukier to teraz trzeba jeszcze konsumentów zmobilizować do większego zainteresowania kupnem
 7. Są dobrze wyedukowane... Z osób z którymi byłem na roku z dwie, no może trzy napisały same prace, reszta je kupiła. Kurwa co Ci ludzie mają w głowach. Pamiętam jak jedna dupa na kolokwium z ekonomii szturchała mnie w rękę i prosiła żebym jej zadanie rozwiązał. Po teście ojebałem ją z góry na dół przy wszystkich, że ma mi więcej nie przeszkadzać, oczywiście białe rycerzyki i inne księżniczki mnie później atakowały, ze jesteśmy grupą i powinniśmy sobie pomagać xD. Większość mojej grupy ściągała i to tak, że nawet się nie kryła. Ostatnio głośno było o testach które od 20 lat się nie zmieniają i l
 8. Wysłałem ostatnio z 50 CV, oddzwonił jeden telefon, na rozmowie kobieta z HR-u powiedziała, że wraca mnóstwo osób z zagranicy. Odradzam zmianę pracy w najbliższej przyszłości.
 9. Witamy w bractwie. Jeśli można, fajnie by było gdybyś stosował interpunkcje chociaż w najmniejszym stopniu, milej będzie się czytać.
 10. Nie zapomnij zapłacić za wszystko ze swojej pensji.
 11. Kiedy słyszę, że dziewczyna wyjechała sama za granice i jest w związku to aż śmiać mi się chce. Większość dziewczyn ma motto Jeszcze napisz, że do Holandii wyjechała to wybuchne śmiechem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.