Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Frank89

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  460
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

261 Świetna

About Frank89

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie do końca się zgodzę z takim stwierdzeniem. Ponieważ nawet jeśli wszyscy sympatycy konfederacji oddali by głos na niego to i tak było by nas o wiele za mało żeby zrównać się z którymś z czołowych kandydatów.
 2. To napisz jaką pracę wykonaleś nad sobą by mieć "ogarnięty łeb" w relacjach z kobietami oprócz odstawienia oczywiście redpila.
 3. Kiedyś rozmawiałem z ateistą wszystko w rozmowie z kimś takim sprowadza się do tego że wiara w Boga jest czymś irracjonalnym a ludzie którzy w niego wierzą są pozbawieni rozumu lub cierpią na zaburzenia psychiczne. No bo jak wierzysz i jednocześnie niedoświadczyłeś fizycznej obecnośći Boga a wypowiadasz sie o nim tak jak byś był pewien jego istnienia to jest z tobą coś nie tak.
 4. Zagłosował bym na Bosaka ponieważ uważam go za najwiarygodniejszego kandydata. Jego program wyborczy jest bardzo rozsądny. Niestety ma znikome szanse na wygranie.
 5. A ja ci życzę siły do zmiany swojego nastawienia do życia i abyś nie musiał tu wracać z tymi samymi problemami. Trzymaj się.
 6. Trochę taki portal randkowy się z tego miejsca robi. Chyba pan Marek powinien pobierać co miesięczny abonament.?
 7. Czy nieuważasz że samo to jest dobrym powodem do zmiany tematu? Myślę że już wszyscy się dokrztałciliśmy w temacie Chadów. Życie ma też swoje dobre strony jak nie ma się powodzenia zawsze można zainwestować swój czas w samorozwój.
 8. Analconda chciałbym abyś założył kiedyś temat o czymś ciekawszym. Rozmyślanie o tych badaniach nic nie daje a wręcz wpędza w kompleksy.
 9. Jakieś to dziwne założenie że od samego uśmiechu ma sam poprawiać się nastrój. Ja tak przynajmniej nie mam jak nie czuje satysfakcji z życia to się nie uśmiecham.
 10. Ja myślę że pan Grzegorz jednak niepowinien się wypowiadać na tematy o których nie ma pojęcia
 11. Wyjątkowo chora relacja. Nie do przyjęcia jest dla mnie żeby uznać to za normalne.
 12. Za to że niemuszę otaczać się już załganymi knującymi za moimi plecami człekopodobnymi ludzmi.
 13. A przeczytałeś to forum ? już sama wiedza z stąd pomaga uwolnić się emocjonalnie od tego stanu. Preferencji kobiet nie zmienisz. Jak nie jesteś ich wyśnionym księciem z bajki to lepiej skupić się na sobie. To jest najlepsze co możesz zrobić.
 14. Zakładając ze ta strona podaje prawdziwe informacje. Na podstawie czego oni zapewniają że ta technologia jest bezpieczna?
 15. Patologią jest to że ludzie niechcą niesprawdzonych pod kątem bezpieczeństwa rozwiązań technologicznych?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.