Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Frank89

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Świetna

About Frank89

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No jak mu wyjdzie ta randka to ja zmieniam zdanie o kobietach życzę mu powodzenia
 2. To ja potwierdzam te słowa nie ma czegoś takiego jak miłość a przynajmniej w takim znaczeniu w jakim ja to słowo rozumiem.
 3. Tak dokładnie i jest dla mnie szokującym jak wielu ludzi przez te lata podchwyciło tą jedną wersję wydarzeń. Wiem co o mnie opowiadała.
 4. Również i ja znałem kiedyś jedną psychopatkę na moje nieszczęście się w niej zadurzyłem co dość konkretnie przepłaciłem swoim zdrowiem. Kobieta uznała że moje uczucia względem niej są irracjoalne niedojrzałe i należy je skorygować brutalnie konfrontując mnie z rzeczywistością. Przez parę długich lat miałem niezły horror ponieważ każdy kto tylko dowiedział się o tym co zaszło między mną a nią postanowił ją wspomóc w uprzykszaniu mi życia. Bo jakże mogło by być inaczej w naszym białorycerskim społeczeństwie gdzie kobiety muszą być powygranej stronie za każdą cenę. W życiu niepopłeniłem większęgo błędu lokując własne uczucia w tak nieodpowiedniej dla siebie osoby. Co za cholerny pech chciał że to musiała być właśnie ona. Nie mogę sobię wybaczyć tego że tak naiwnie dałem się podejść i zmanipulować. Co charakteryzuje osoby psychopatyczne ? brak skrupułów , wyrzytów sumienia i zachamowań.
 5. Niestety zdarza mi się lakować zdjęcia kobiet tylko z powodu ich wyglądu. Umnie to działa jak z automatu widzę ładną buzię to czemu nie dam lajka. Wiem że jest to bezsensu ale jest taka chwila zachwytu w której się o tym nie myśli. Dodam że argumenty przeciw robieniu tego są dla mnie rosądne.
 6. Nietwierdzę że nieszukają tam seksu tylko pytanie czy aż z tak młodym chłopakiem bo w to powątpiewam. Może autor pochwali się osiągnięciem celu wtedy być może zmienię zdanie.
 7. Mattheo: Wystarczy poczytać na Garso jakie divy odstawiają szopki krzystanie z tego typu usług to wysokie ryzyko wtopy. Także może będzie mieć farta a jeśli nie?
 8. Jestem tego samego zdania co NoName że pójście na Divy może cię zniszczyć psychicznie. One nieprzywiązują wagi do tego czy jesteś prawiczkiem czy nie. Możesz złapać jeszcze większy stres niż przed pierwyszm razem z normalną dziewczyną a wtedy łatwo położyć całe spotkanie.
 9. Nasze kobiety biorą się za obcokrajowców właśnie z powodu że cenią ich wyżej od nas. Myślę że konkurować możemy co najwyżej z tymi ze wschodu.
 10. Bo rządzą tym światem niesprawiedliwe reguły na które nie mamy wpływu.
 11. To będzie nie łatwe z racji różnicy wieku. Taka kobieta prawdopodobnie niezbyt poważnie cię odbierze . Cóż ja na twoim miejscu wybadał bym czy w ogóle jest zainteresowana rozmową z tobą bo z tym może być różnie.
 12. Jakiś mało męski ten koleś na pewno bym się tak nie odstawił tak jak on i ten płaszcz takie noszą kobiety.
 13. Czy wyrobienie sobie sylwetki wpływa aż tak na atrakcyjność w oczach kobiet? To dzielenie mężczyzn na Alfa i Beta jest śmieszne. Moim zdaniem chodzi tu tylko o byciu pewnym siebie co jest pewnie kluczem do relacji z kobietami.
 14. Minęło już parę miesięcy odkąd założyłem ten temat muszę powiedzieć że jest mi dużo lepiej. Nie wiem czy na ten stan rzeczy wpłynął upływający czas czy wizyta u psychiatry i możliwość opowiedzenia o tym wszystkim co mi się przydarzyło ale tyle lat tłumienia w sobie tych wszystkich paskudnych sytuacji których byłem świadkiem i zarazem ofiarą to był dla mnie prawdziwy koszmar. Dziś o wiele łatwiej jest mi złapać dystans do tamtych wydarzeń. Chodź nadal nie mogę się nadziwić ludziom którzy mnie napastowali i nie pozwolili zapomnieć o słowach które wypowiedziałem pod adresem pewnej osoby którą wsparli swoimi działaniami. Gdybym mógł coś im powiedzieć powiedział bym szczerzniecie w piekle gdzie będę na was czekać. Jestem również zdania co inni forumowicze że nasze społeczeństwo jest opanowane przez plagę białorycerstwa które jest zawsze i wszędzie gotowe stanąć w obronie kobiet nawet za cenę prawdy. Godni politowania są ci wszyscy ołowiani rycerzyki w gównianej zbroi. Obyście się sami przekonali jak mściwe i bezwzględne potrafią być kobiety.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.