Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Frank89

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetna

About Frank89

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzeba przyznać że jest w tym dużo racji. "Nasi" politycy nie od dziś są niegospodarni a jedynym rozwiązaniem jak ktoś tu powiedział jest podnoszenie lub dokładanie nowych podatków.
 2. Niesamowicie dziwne jest to zachowanie u kobiet. Tak jakbym każdej z osobna zrobił albo powiedział coś złego.
 3. Ja tam jeszcze nigdy nie przygotowywałem się do rozmowy kwalifikacyjnej zawsze idę na żywioł i jeszcze nigdy na tym źle nie wyszedłem
 4. Frank89

  Seksroboty

  No to za taki rozwój to ja dziękuje.
 5. Na twoim miejscu zastanowił bym się czy to aby na pewno jest twój kumpel. Ja sam miałem takich "kolegów" którzy dowartościowywali moim kosztem i wiem że z takiej relacji żadnej przyjaźni nie ma. To jest zwyczajny brak szacunku do twojej osoby i ja bym zakończył taką znajomość.
 6. Frank89

  Seksroboty

  Nawet jeśli te lalki staną się realistyczne to i tak nie zastąpią kontaktu z drugim człowiekiem.
 7. Byliście może kiedyś w sytuacji gdzie podpadliście jakieś kobiecie na przykład koleżance z pracy a ta poskarżyła się innej koleżance i z nią też mieliście konflikt ? Takie sytuacje a miałem ich kilka strasznie mnie wpieniają. Dla mnie to wpierdzielanie się w cudze sprawy co kobiety najwyraźniej lubią robić.
 8. Współczuje takich doświadczeń sam przechodziłem przez mobbing i przemoc psychiczną w pracy i to właśnie od strony mojej na całe szczęście już byłej szefowej.Gdybym mógł zabronił bym kobietom stanowisk menadżerskich,kierowniczych i dyrektorskich. Niema między nami męskiej solidarności każdy z nas boi się o utratę pracy a szkoda bo w dzisiejszych czasach właśnie coraz częściej to my potrzebujemy wsparcia.
 9. Nie wiem skąd pochodzisz i co sobą reprezentujesz ale tutaj w Warszawie kobiety rzeczywiście stawiają mężczyzną wysoko poprzeczkę. Więc jeśli nie masz perspektyw na dobrze płatną pracę to nie wróżę sukcesów.
 10. Myślę że prawdziwy mężczyzna nie pogodził by się z bycia na utrzymaniu kobiety. Co nie znaczy że nie było by chętnych. Sami też to kobietom ułatwiamy sypiamy z nimi wykorzystując naszą pozycję społeczną.
 11. Czyli masz cel dlaczego twierdzisz że nie możesz go realizować?
 12. Nie wiem może tak może nie. Dla mnie taka relacja jest patologiczna co innego jakbyśmy rozmawiali o związku z 25/28 letnią kobietą.
 13. Z takiej relacji zakładając że mogła by zaistnieć w rzeczywistości wcześniej czy później wynikną same problemy. Pierwszy jaki dostrzegam to przedstawienie 40 letniego partnera swoim rodzicom. Nie wiem jacy normalni rodzice zgodzą się by ich osiemnastoletnia córka zadawała się z dojrzałym mężczyzną nawet jeśli jest ona pełnoletnia i może decydować sama za siebie? Drugim to będzie dezaprobata środowiska które nie zaakceptuje takiego związku będą oboje wytykani palcem gdzie się tylko pojawią. Kolejny to będzie różnica dojrzałości emocjonalnej która wcześniej czy później da o sobie znać.
 14. Nie wiem kto daje takie rady ale wątpię by szukanie tak młodych dziewczyny do związku ani nawet do jakiejkolwiek innej relacji było mądrą decyzją.
 15. Nawiązując znajomość z kobietą która jest w związku niszczysz komuś życie. Więc moim zdaniem nie warto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.