Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Frank89

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  329
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

175 Świetna

About Frank89

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raczej mało prawdopodobne by kobiety nagle zaczeły interesować się wszystkimi tymi na których mają wywalone. Być może większym zainteresowaniem będą cieszyć się ci którzy mają coś więcej do zaoferowania. W tych czasach ci którzy zgromadzli jak największy kapitał oferują bezpieczne przetrwanie. W każdym innym przypadku będą radzić sobi same.
 2. Zgadza się i to jest powodem dla którego kobiety nas nieszanują powodując te wszystkie patologie z którymi się mierzymy.
 3. Tak. Ale tu chodzi o kobiety. W dzisiejszym sfemiznizowanym społeczeństwie kobieta niepodporządkowywuje się mężczyznie tak jak niegdyś kiedy rządziły patriarchalne relacje społeczne.
 4. Jest takie motto : " Jeśli mężczyzna upada, to upada sam, jeśli kobieta to z nią całe społeczeństwo" warto się zastanowić nad znaczeniem tego powiedzenia.
 5. A wiadomo czy to prawda jest ? Czy nowością jest dla nas że politycy kłamią by osiągnąć wyższy pijar?
 6. To zależy od stanowiska jakie chciałby ci przydzielić niekoniecznie to musi być zajęcie wymagajce ogarniania spraw na wyższym poziomie jak piszesz. Mogłabyś być na przykład jego osobistą sekretarką na wyłączność. Oczywiście w grę wchodziłaby wyższa pensja + premia.
 7. To że odpuścisz nieoznacza że druga strona zrobi to samo. Ludzie potrafią być wredni i konfliktowi zwłaszcza jak widzą że niepotrafisz się postawić. W przypadku gdy niechcesz się zniżać do ich poziomu najlepiej jest jak mówisz zaprzestać kontaktów.
 8. Jasne też próbowałem rozwiązań prawnych. Trzeba mieć dowód zaistniałej sytuacji ,świadków nie jest to proste jak dookoła ciebie ludzie mają gdzieś to że spotyka cię krzywda. Własnie po to by druga osoba niemyślała sobie że wolno jej bezkarnie wszystko.
 9. Dobrze ci rozsądek podpowiada. Mając oszczędności na kilka/kilkanaście miesięcy mógłbyś zaryzykować ale po co? jesli mógłbyś zachować pracę i oszczędności.
 10. Oby tak było. Żyjemy w społeczeństwie którego świadomość jest na niskim poziomie egzystencjalnym. Np: Niewielu ludzi wierzy w tak zwane "teorie spiskowe" Ale wszyscy którzy się interesują tym tematem wiedzą od dawna że zbliża się niejeden kryzys ale będzie ich kilka.
 11. Kiedyś bawiłem się w dyplomacje i kurtuazje ale kiedy ktoś bezczelnie kopie podtobą dołki chcąc cię zrównać z ziemią pokazując że nietrzeba się z tobą liczyć wtedy radziłbym ostro i bezwzględnie. Na twoim miejscu powiedział bym tak " Słuchaj cichodajko wiem jak dostałaś tę robotę robiłaś dobrze to szefowi to kierownikowi wiem bo takie zakompleksione szmaty zawsze muszą się jakoś wkupić w łaski. Więc zamknij ryj bo inaczej zmasakruje ci facjatę". Napluł bym jej do kubką z kawą oblizał swoją dłoń i wytarł o jej twarz.
 12. Bardzo ciekawa wypowiedz Arona Russo na temat feminizmu. Chyba mało kto zdaje sobie sprawę że ten ruch powstał odgórnie i sponsorowany był przez kartel międzynarodowych bankierów z Rockefellerem na czele. Pierwszym celem było opodatkowanie poły populcji którą stanowiły kobiety. Drugim celem odbranie dzieci rodzicom przez państwo i ich indoktrynacja.
 13. Pytanie nie było kierowane co prawda do mnie. Ale tak zawsze jest sens nadrobienia braków w wiedzy. Zwłaszcza że ekonomia i bankowość to najpotężniejsza broń przciwko ludzkości.
 14. To czego powinnismy się obawiać to masowych przymusowych szczepień. Co o tym myślicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.