Jump to content

Eleanor

Samice
 • Content Count

  1,687
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • Donations

  0.00 PLN 

Eleanor last won the day on October 1 2018

Eleanor had the most liked content!

Community Reputation

1,986 Świetna

6 Followers

About Eleanor

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

15,027 profile views
 1. Ehh @NimfaWodna ?? Co ja wam mogę, rodziłam daaaawno temu i już prawie nie pamietam? sama ciąża, bezproblemowo. Żadnych mdłości i takich tam, do 8 miesiąca wstalam o 4 rano, żeby odbyć 1,5 godzinna jazdę autobusem do Warszawy do pracy, i z powrotem. Pracowałam tak do 8 miesiąca, potem już byłam za ciezka?? no i żesz cholera ciągle chciało mi się spac?? Poród hmm bóle jak przy miesiączce tylko z 1000 razy mocniejsze i nie można ich złagodzić lekami przeciwbólowymi, bóle po prostu muszą być i już! Bez nich ani rusz, nic nie wylezie? mój syn był duży, 4,050 kg, i wcale się na ten
 2. Hmm przepraszam że się wtrącę tego ten?.. Czy to jest wątek o feminizacji forum, czy o Szatanie?
 3. Nie mam żalu do żadnych moich byłych, każda przykra rzecz, która mi się przytrafiła nie była ich winą, więc żalu mieć nie mogę. Mogłabym ewentualnie mieć żal do siebie, że źle wybrałam, że miałam wymagania i takie tam, ale też jakoś tego żalu nie odczuwam. A to dlatego, że w perspektywie czasu i możliwości poznawania siebie wyszło, że nawet to co nasz złego spotyka, ma swój dobry cel w późniejszym czasie i często więcej sensu niż nam się wydawać mogło.
 4. A ja to wam powiem, że nic wam nie powiem? Bo to tajemnica i jakbym wam powiedziała, to wszyscy zostaliby zbanowani????
 5. @Red exPUA może przedawkował niebieskich pigułek ??
 6. Bo tu właśnie o to chodzi, by szerzyć nienawiść i pogardę do tego co nam nie odpowiada. By nawoływać innych do agresji, zamiast jej unikać. Takie zachowanie właśnie doprowadzi wcześniej czy później do jakiegoś nieszczęścia. Jestem w takim wieku, że już dzieci mieć nie chce i nie będę, mogę zrozumieć, że ktoś się boi przyjąć na siebie odpowiedzialność, ale takiego zachowania nie akceptuje. Obserwując cała ta sytuację z boku, widzę że wiele z tych kobiet nie mają własnego rozumu, idą za nawoływaniem tłumu i to jest przerażające.
 7. @JudgeMe to już nawet nie o myślenie chodzi? nienawiść i agresja, czyli burza złych, niszczących świadomość emocji, przesłoniła im rzeczywistość, do tego stopnia, że nawet nie widzą siebie i swoich poczynań.
 8. @SzatanKrieger nie podobają mi czasem Twoje długie posty, więc po prostu ich nie czytam? i mam wrażenie, że za dużo się tłumaczysz?ale tak to i tak Cię lubie?
 9. @Cortazar podoba mi się Twoja twórczość???naprawdę powinieneś napisać książkę?
 10. Zauważyłam że ostatnio panuje na forum moda przypierdalania się do czyjegoś życia, gdy nie ma się czegoś konkretnego do powiedzenia. Słabe to?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.