Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Chrumkacz

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  629
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

487 Świetna

About Chrumkacz

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Poznań

Recent Profile Visitors

1640 profile views
 1. Ja też dostałem takiego maila. Wszedłem @SzejkNaftowy sobie w tą opcję i widzę, że jak jestem na telefonie to sobie w różne miejsca podróżuję Najwidoczniej Play mi zmienia adres IP co jakiś czas
 2. @Baelish ładnie powiedziane. Brachu jak jesteś tego drugiego przyjacielem to idź z nim pogadaj o tym, pomożesz mu w podjęciu decyzji . Nie radzę zarówno panom jak i paniom zawierania związków z byłymi osób z paczki, w 99% są ciagle jakieś niezamknięte sprawy i będą próby rozbicia grupy znajomych. A po co to komu.
 3. Chrumkacz

  Kompleks

  Jak masz siano i lubisz ryzyko to chirurg. A tak to jak pociągasz kobietę i jesteście na miłosnym haju to nawet niewielkim wysiłkiem zrobisz jej małym palcem wodospad między nogami.
 4. Nie chcesz dzieci to się zabezpieczaj. Z nikąd się nie biorą, kobiety nie są wiatropylne. Aborcja, czyli zabijanie człowieka, nie może być kolejna formą antykoncepcji.
 5. Nie masz tam ciała obcego? Na przykład szkła?
 6. Pamiętam z lat szkolnych że najlepiej prowadzone lekcje były przez mężczyzn, poza przysposobieniem obronnym bo tam dał gościu ciała. Zawsze zajęcia były konkretnie prowadzone, panował ład i porządek, nie było też żadnego faworyzowania. Z zajęć prowadzonych przez kobiety to biologia w liceum była tym przedmiotem gdzie panowała sprawiedliwość i rygor, reszta przedmiotów odstawała. Uważam że szkoły jednopłciowe mogłyby pomóc młodym chłopakom, niestety sprawy "sercowe" mają bardzo duży wpływ na ich rozwój, zwłaszcza w okresie nastoletnim. Ile to oni sobie potrafią narobić problemów byle tylko przypodobać się jakiejś lasce.
 7. Podobnie jak @Ksanti, rok abstynencji ale jedyne za czym się tęskni to za tą bliskością. A napięcie to Renia rozładuje.
 8. Dzieci Goebbelsów zostały przez niego i jego żonę otrute. Później para się zabiła.
 9. "To nie ja wzbudzam w Tobie poczucie winy tylko resztki Twojego sumienia się odzywają bo dobrze wiesz że postąpiłaś źle."
 10. http://m.telewizjarepublika.pl/nie-wszystko-stracone-chca-ratowac-tomka-mackiewicza,59917.html
 11. Gothic Sklejamy, klasyk gimbazy
 12. Piękny sposób zwracania się do drugiej osoby, tylko świadczy o drugiej osobie.
 13. Nie wiem co gorsze, fakt że są osoby, które głoszą takie poglądy czy osoby, które im wierzą.
 14. Niech żyje wolność słowa, hip hip hura.... A samiczki wątek na kafeterii usunęły. Żyjemy w fajnych czasach...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.