Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tarnawa

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

113 Świetna

About Tarnawa

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem to samo. Co powiedzieć. Banda sk.rwoli i tyle. Co do problemów innych przypomniał mi się tekst jednego pisarza. Mówił on że nie warto się zwierzać bo prędzej czy później ci to zaszkodzi. Sk.rwole niestety mają dobrą pamięć. Najlepiej zapisać problem i wrócić do niego za parę dni na chłodno. Najlepszym doradcą dla siebie zawsze będziesz Ty sam.
 2. Kiedyś ktoś zapytał czy lepiej chodzić z chudą dziewczyną a brzydką z twarzy czy z grubą ale z twarzą Madonny. Odpowiedź padła taka że nieważne. Najważniejsze że była chętna. I to potwierdzam. Parę razy zdarzało mi się piłować taką co nie chciała ale zrobiła to z tych lub innych powodów. Koszmar. Zaczynasz wtedy myśleć że jazda na ręcznymi nie jest zła a dziewczynki w pornosach ładniejsze. Parę razy zdarzyło mi się to zrobic z taką co chciała. Zrelaksowana. Po dobrej kolacji. Czasami nawet jakimś ostrzejszym filmie. Wtedy miodzio a nie żadne smecenie że PIT nie złożyłeś albo że dom nie posprzątany a goście jadą. Powiem krótko. Baby się cenią a jak nie płacisz to albo jedziesz na ręcznymi albo pilnujesz kłodę w tartaku. A ja kocham dobry seks.
 3. Powiem tak. Laski i analu kobiety nie lubią. Anal bo bóli. Laska bo je brzydzi. Najlepszy seks jest przed owulacją bo one wtedy podświadomie tego pragną i do niego dążą. Czują że może to doprowadzić do poczęcia dziecka a to jest ich marzeniem. W ogóle z seksem u kobiet jest ciężko. Jeśli ma być świetny one muszą być zrelaksowane. I istot które martwią się o byle pierdołe to strasznie ciężkie do osiągnięcia więc najlepszy seks jaki można mieć w związku z dzieckiem to zwykle na wakacjach jak dzieckiem się zajmie jakaś animatorka. Jak chcesz na co dzień to musisz wiedzieć co ją martwi i to usuwać. Wtedy masz szansę. Inaczej rypanie kłody która daje bo jej mama powiedziała że jak nie da to ją zostawisz. Z niewolnika nie ma robotnika. Porozmawiaj z nią. Nie o seksie ale czym się martwi. Jak się dowiesz to na pewno się zrewanżuję. Nawet prosić nie będziesz musiał.
 4. Podaję link do interesującego filmu o pracy z drzewem. Tak jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Nie wiem jak inni ale mnie pod tym względem miasto dobija. Jedyne miejsce które zostawia do wyżycia się to kuchnia i pitraszenie smakowitych ale nietypowych potraw. Może własny warsztat o jakim mowa w tym filmiku to rozwiązanie?
 5. Najgorsze w tym że nie tylko zwykłej Karyny z dyskoteki ale też pani bon ton silwuple z egzaminami i prezydenckimi nominacjami. Nie wiem co gorsze. Kobiety wyznają zasadę że bujac to tylko one mogą. Facet to ma się słuchać. Więc jak ma chcicę i dostaje kosza to jest taki afront że sobie wyobrazić nie można.
 6. Podaję link do ciekawego artykułu https://pomorska.pl/bydgoski-sedzia-mial-zgwalcic-sedzine-prokuratura-chce-aresztu/ar/c1-14941712?utm_source=facebook.com&utm_medium=gazeta-pomorska&utm_content=wiadomosci-bydgoszcz&utm_campaign=bydgoski-sedzia-mial-zgwalcic-sedzine-prokuratura-chce-aresztu&fbclid=IwAR2nIxUyaaX5vQvZmEbFHp6Vty4qIowGNcuEAOOmlFAY2p3FPrgMa9VjCvE Mnie w tej całej historii uderzyło że gwałt miał być kilka miesięcy temu a pani która o nim zawiadomiła miała wcześniej utrzymywać z gwalcicielem intensywne relacje towarzyskie. No ciekawe co się stało że nagle sobie o wszystkim przypomniała? Tak jak swego czasu Rosati i jej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
 7. Przemoc psychiczna w stanie czystym. Więcej dowodów mi nie trzeba.
 8. Potwierdzam z własnego doświadczenia. Widziałem kiedyś taką sytuację jak jakaś hetera na skoczyła na Bogu ducha winnego faceta. Na jego nieśmiałe próby oporu na skoczyła na niego jeszcze bardziej wyzywając go od tyranow i zarzucając mu wszystko co sama robiła. Oczywiście jej spierdo.one koleżaneczki przyznały jej rację i oczywiście zgodnie uznały że była to wina tego faceta. Normalnie aż ręce opadły. Chłopie to jest stara jak świat technika manipulacyjna. Z tym nie wygrasz. Oprawca żyje w swoim własnym świecie. Czuję się usprawiedliwiony. Na logikę z nim nie wygrasz. Tak samo jak z jego ziomalami którzy muszą być tak samo pokręceni bo inaczej nie trzymali by się razem. Co do terapeutki powiem tak że nigdy ale to nigdy tego zawodu nie wybierają ludzie normalni. Babce pewnie coś się odpala i projektuje na Ciebie jakieś wizję co średnio mogą pasować do rzeczywistości. Poczytaj książkę "Psychologia bez makijażu" to się dowiesz jak ta cała szarlataneria potrafi człowieka przerobić. Jedyny osoba której możesz zaufać w tym temacie to Ty sam. Jak czujesz że jest źle to na 99,99% pewnie tak jest.
 9. Bardzo fajny wątek. Czytało mi się świetnie do czasu aż wyszło że autor miał kiedyś jakieś wąty do tych co do 30 mieszkają z rodzicami bo on nie mieszka i takich znajomy nie ma. Od razu przypomniał mi się kolega co opowiadał swoje przygody z biura bezpłatnych porad prawnych. Otóż w tym biurze zdarzali się ludzie którzy podpisywali oświadczenia że są biedni i nie stać ich na pomoc prawną. Jednocześnie przynosili umowy deweloperskie do opiniowania albo radzili się jak dać jedno mieszkanie dzieciom bo kupili właśnie drugie. Tak jakoś mi się skojarzyło że wszystko potrafi mieć drugie dno i wyglądać zupełnie inaczej z innej perspektywy. Pod rozwagę.
 10. Dziwne ale w płaconym seksie zwykle był szacunek i miła atmosfera. Za to w normalnym to takie schizy odchodziły że szkoda.
 11. 😆😆 Najgorszy jest brak męskiego solidaryzmu. Byle dupa dupązamacha a wszystko idzie się jebac. Ziomek bije ziomka. I za co? Za szparę? Nie za wizję szpary. Bo oczywiście zadnemu nie dała. Jakby jeden z drugim na rokse lub odloty nie mógł zajrzeć. Poprostu porażką
 12. Jakoś nie zauważyłem. Zauważyłem natomiast że wszycy z katolickim wykształceniem i wychowaniem chcieli mnie oszukać. Naprawdę. Co innego mówili. Co innego robili. Bez wyjątku. Jak teraz ktoś mi mówi że był w Oazie to uciekam co sił w nogach bo wiem że prędzej czy później mnie przekręci.
 13. Dyskryminacja wyrownawcza (odpowiedź ironiczna). Zresztą jak powiedział klasyk w więzieniu siedzą albo głupi albo biedni a na tę panią przecież zrzutkę robią i jakaś prawnicza szmata zaproponowała bronic ją za darmo.
 14. Dobry pomysł. Dlaczego? Po pierwsze Polak mało zarabia i w sumie na w miarę fajne wakacje stać go tylko w Polsce. Po drugie w Polsce jest cała masa fajnych miejsc koło których kręci się cała masa tak samo gadających ludzi więc nie tylko można wiele zobaczyć ale łatwiej poznać kogoś sensownego. Po trzecie wiele miejsc na świecie jest strasznie przereklamowanych więc można oszczędzić sobie masę rozczarowań np Parteon w Grecji. I tyle. Na razie więcej nic mi nie przychodzi do głowy.
 15. Powiem otwarcie że nie wpadłbym na to ale to tłumaczy dlaczego mam takie relacje z kobietami jakie mam. Trzymam kciuki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.