Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tarnawa

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Świetna

About Tarnawa

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pomysł na pozew przeciwko Jackowi Kefirowi. Wiadomo że Jacek robi zbiórki na swoją stronę. Podaję więc numer konta. Zwrócić wtedy bodajże to Krajowej Izby Rozliczeniowej, (odpowiedzialna za system ognivo) o podanie danych właściciela rachunku. Izba nie daje. Więc wnieść pozew do sądu wskazując że izba nie daje więc niech zwróci się o to sąd (art. 208 kpc w zw. z art. 208(1) kpc odpowiednio) . W końcu ma w tym interes prawny. I po sprawie. O fakcie danych tam zawartych nawet nie wspomnę.
 2. Wyraźny dział praca gdzie można byłoby pisać o przypadkach które się tam dzieją.
 3. Pańcia nie z Twojej półki zwraca na Ciebie uwagę po czym macie nieziemski seks. I hokus pokus i nagle wyobrażasz sobie wszystko.
 4. Ja też. Problem leży w tym że ogólnie babeczki się w góry nie pchają. Więc jak się któraś zgodzi po wielkich oczywiście namowach to facet jest tak zarajany że może się zgodzić na wszystko. A ona często bo nie zawsze nie widzi w tym nic złego że on dźwiga rzeczy za ich dwoje. Z drugiej strony z kobietą w górach to wyobrażam sobie co najwyżej trekking. Ona sprzodu. Ja z tyłu. Asekuruje. Na wspinaczkę nie za bardzo. Swoje ważę i nie potrafię sobie wyobrazić żeby babka potrafiła zapewnić mi bezpieczeństwow razie poslizniecia się lub innego omskniecia. Zresztą widziałem na ściance takie pary. Jak facet zleciał to babka pół metra w górę wyleciała. Wagi nie oszukasz.
 5. Z doświadczenia życiowego powiem że jak laska chce intercyzy to na 99% jest bogatsza od faceta i chce żeby tak zostało. W odwrotną stronę prawie się nie zdarza.
 6. Jeśli tak faktycznie jest to odszczekuje. Poprostu za dużo napatrzylem się w Tatrach na parki gdzie facet ma plecak jak słoń a babka radosnie kroczy z przodu z kijkiem do robienia selfie.
 7. Patrzę na to zdjęcie i widzę ustawke pod publiczke. Ktoś tu bardzo lubi lajki a ktoś się zaczyna pantoflic jak nie zaczął robić tego wcześniej. Dobrze rokująca para to taka co ze sobą jest bo im lepiej razem niż z osobna i się tym nie chwali bo nie ma czym. Jak się nawet chajta to dlatego że małżeństwa dostają kredyty na lepszych warunkach a dzieci miejsca w przedszkolu publicznym. I tyle. P. S. zwróćcie uwagę że laska nie ma plecaka a gość ma. Jakże typowe w parze gdzie prawa i obowiązki są dzielone równo.
 8. To że Tobie ublizaja to najlepszy dowód że z Tobą jest wszystko ok. Zwichrowani i zawistni ludzie takich nienawidzą i chcą zniszczyć za wszelką cenę bo przy nich wychodzi jakimi są jelopami. Moja rada: odetnij się. Oni zawsze już będą tacy. Nawet jak będą udawać to po pewnym czasie to na pewno wyjdzie. Szmacenie innych tosens ich życia. Nic z tym nie zrobisz.
 9. Jest na to sposób. Powiedzmy że sami stali by się obiektem hejtu. Jako osoby dające o swój image zapewne sami wytoczyliby sprawy przeciwko hejterom gdzie podali by dane pozwalające na ich identyfikację. Wtedy wystarczyłoby dowiedzieć jakie to sprawy. Rzucić na nie okiem i powództwo gotowe. Teraz po nowelizacji kpc gdzie właściwy jest sąd dla powoda to nawet nie trzeba by było specjalnie podróżować. Zresztą kto wie czy oni teraz nie prowadzą jakiś spraw. Druga metoda walnij w stół a nożyce się odezwą. Wysłać pozew na próbę i zobaczyć co będzie. Wypali dobrze. Nie wypali trudno. WPS określić nisko to straty będą symboliczne.
 10. Czerwony alert. Uważaj na ludzi co coś chętnie deklarują i chcą się spoufalic. Zwykle to oszuści gotowi do największych świństw. Prawdziwy facet mało mówi dużo robi. Nie bawi się w słowne gierki bo to domena bab i tchórzy. Moja rada: z dystansem ale grzecznie.
 11. Życzę powodzenia. Z doświadczenia życiowego powiem że Panie najbardziej nie znoszą tego jak traktujesz ich tak jak one traktują Panów. Zagadujesz na Tinderze. Laska się nie odzywa. Spoko. Spróbuj tylko to zrobić to gdy ona zagada. Wkurw na całego. Dlatego łaski najlepiej pokonać ich własną bronią. Tracą wtedy grunt pod nogami i zaczynają się gubic. Nie tego przecież oczekiwaly. Nie o tym przecież przegadaly setki godzin z koleżankami. Były nastawione na reakcję przeciętnego faceta a tu zonk. Więc do boju. Jak to odpowiednio rozegrasz i nie wyjdziesz z roli przed czasem masz spore szanse. A przynajmniej sporo dobrej zabawy bo uwierz mi że będzie się działo.
 12. To spróbuj z innej strony. Zacznij ja naśladować i zgadzać się z nią we wszystkim i zobacz co się stanie. "Tak Kochanie. Masz rację. To nie ma sensu". Jeszcze lepiej. Zacznij z nią gadać o innych laskach. Wkoncu nie macie związku to można a kto Ci poleci lepiej niż bliska koleżanka. Jak zacznie płakać albo być wściekła to pozamiatane. Tekst "To nie fair. To moja rola" byłby pucharem pucharów.. Pamiętaj. Panie bardzo lubią mówić że nie wiedzą co czują. Niech tylko zrobi to facet to siekiera w plecy.
 13. Moja luba na filmach je popcorn bez opamiętania. Z urody to średnio. Dodatkowo na torebki potrafi wydać tyle że można dostać małego zawału serca. Jednocześnie jak jestem chory ugotuje mi rosolek i potrafi pomóc przy skręcaniu mebli. Słowem równa babeczka. Czy doskonała - nie. Czy ja doskonały - nie. Ale z mniejszym czy większym skutkiem jakoś pchamy ten wózek chociaż do fit ludzi to nam daleko. Więc bez idealizowania bo to szkodzi. Oczywiście unikać zaburzonych lasek bo można od tego nieźle oberwać ale starać się oceniać ludzi po sobie. Czyli ani przesadnie dobrze ani źle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.