Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

-dumuzi-

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Świetna

About -dumuzi-

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zależy jakie masz potrzeby. Gratulacje. A mnie kryzys związany z wirusem "przypudrował nosek"
 2. W poście umieściłem "śmieszkę". Miał wyjść żart. Nie wyszedł. W życiu prywatnym szantaże i manipulacje zostawiam kobietom. Charakter mam.... prosty.
 3. Gdyby jakaś kobieta podesłała mi swoje nagie foty, najlepiej z widoczną twarzą byłbym, jak to piszesz, w siódmym niebie. Zaangażowałbym się. Związek trwałby. Poznałbym jej rodzinę, znajomych itd. Szantażowałbym ją potem tymi zdjęciami, że pokaże rodzinie itd, jak to córka jest aktywna w sieci 😃 Ależ by mnie znienawidziła. Rozsyłanie nagich zdjęć po necie uważam za bardzo....nierozsądne.
 4. Nie wiem jak to się skończy. Wykupiłem dwa mieszkania+ich remont, na styczeń były gotowe i ..... wirus. Obecnie forsa zamrożona. Liczę się ze sprzedażą ze stratą. Trudno. Czekam. Również czerpie zyski z pośrednictwa handlu ładunkami w transporcie międzynarodowym, narodowym. Dogadałem się ze spedycją, przeszedłem tylko na krajówkę, stałe zlecenia transportu głównie pożywki. Stałe zlecenia z niewielkim zyskiem ale regularne i w miarę ustabilizowane. Mam znajomego posiadającego szkółkę drzew, nasiona, drzewka, jakieś witaminy dla roślin, ozdoby ogrodowe. itd. Ruch jak cholera. Interes sezonowy, ale gadał że zyski koło 30% większe niż zwykle. Ludzie siedzą w domach, grzebią w ogrodach Mam znajomka posiadającego tabor 12 ciężarówek. Podpisał umowę ze spedycją trudniącą się głównie rozwozem spożywki po centrach dystrybucyjnych od producentów. Jest właścicielem każdej ciężarówki (bez lisingu) co pozwoliło mu ustalić dogodną stawkę kilometrową gdzie przy obecnej cenie paliwa nie było trudne. Jazdy od cholery, sam mówił. Posiada prawo jazdy na duże samochody. Brakuje mu kierowców. Sam podwija rękawy i jeździ w tygodniu a nawet weekendy. Mam znajomka posiadającego 2 lokale pod gastronomię w centrach handlowych. Wpakował dużo siana w ich remont przed grypą. Obecnie jest w czarnej D. Myśli nad sprzedażą lokali ze stratą i wyjazdem za granice. Plany na przyszłość. Sprzedaż obecnego samochodu. Zakup jakiegoś budżetowca marki premium. Sprzedaż zamrożonych mieszkań. Wszystkie oszczędności w złoto. Pozostanie tylko przy handlu ładunkami. Stałe zlecenia. Regularna kasa. Zjazd do przychodu netto około 9-11k na miesiąc przy około 16 dniach roboczych w miesiącu po 6h Wszystko wyliczyłem co do złotówki. Nie zamierzam już więcej tracić zdrowia dla forsy. Obecnie kładę nacisk na sport, zdrowe odżywianie. Muszę zacząć spotykać się z większą ilością kobiet. Więc w ogólnym rozrachunku wirus trochę przemeblował moje życie. I dobrze. Jestem w kwiecie wieku. Trochę już inaczej patrzę na wszystko jak młodzik. Mam sporo oszczędności. Może kiedyś coś. Zarabianie forsy nie jest takie łatwe. Może za słaby na to jestem.
 5. Jak pełne brzuchy, dach nad głową, ciepło, sucho to ok. "głód nie zna ambicji" W trakcie wojen itd wychodzi druga strona medalu. W sumie widzisz to co chcesz. Świat niczym lustro, widzisz własne odbicie.
 6. Gdyby jakaś kobieta mi to powiedziała w realu to pierwsze co bym odpowiedział....... "robisz głupka ze mnie czy z siebie" 😅 Dzięki za odp.
 7. jakie macie cechy dzięki którym uważacie że warto z wami tworzyć związek? Żadnych. Lubię dogryzać kobietom, że są słabsze, i nie dorównują mężczyznom. Mają swoją rolę w społeczeństwie i tyle. Wyśmiewam się z równouprawnienia i innych bzdur. Bywam bezczelny i chamski. Jestem indywidualistą, zawsze po mojemu, wiele razy to słyszałem, nigdy nie pójdę na kompromis z żadną kobietą. Dymam wiele prostytutek, nie kryję się z tym. Po to by się nie zakochać, nie ugiąć pod "magią c..y" Uwielbiam łatwe kobiety. Za swoją najbardziej romantyczną przygodę wspominam dymanie za kioskiem ruchu, przy głównej ulicy, dziewczyny którą poznałem kilka godzin wcześniej w klubie. Pamiętam jak dziś, jak po wszystkim wyciągnęła małą butelkę wody ze swojej śmiesznej torebki, nałęczowiankę, popiła i się jej odbiło. Ostatnia kobieta, poznana na jakimś party, zapoznanie przez znajomych, bla bla bla, gadała o jakimś projekcie, że się stara, przekonywała trochę o swojej wyjątkowości, a okazało się że pracuje w gów..o robocie za 2k. Powiedziałem jej na uboczu, że jest tyle warta ile zarabia, i niech nie buja w obłokach, poza tym podkreśliłem jej dobrą figurę i że nie potrafi się ubrać. Tak trochę darliśmy kota przez miesiąc. I zgodziła się wpaść do mnie. Pospacerować po ogrodzie. "żebyś sobie nic nie wyobrażał" Akurat zobaczyła jak strzygę mojego psa, jak dbam żeby czasem mu uszka nie przyciąć, aż w końcu wylądowaliśmy w łóżku. "taki nie jesteś, tak dbasz o psa, w środku dobry jesteś człowiek" 😅 Nie znam się na podrywie, co gadać i tak dalej. Nie mam pojęcia co te baby mają we łbach. Jestem wysoki, fit. Dużo biegam. Nie chadzam na żadne siłownie. Wg mnie podnoszenie ciężarów jest dla maszyn. Zawsze wracam do dzieciństwa. Do dziadka mojego kumpla. Jako dzieciak byłem nim zafascynowany. Pijak, h.j, awanturnik, a jego żona, czyli babcia kumpla wpatrzona jak w obrazek, skakała za nim że hohoho. Ukrywam swoje dochody. Chodzę w najtańszych ciuchach, byle wygodnych i eksponujących ładną sylwetkę. Dostaje mnóstwo zlewek, ale jak się któraś "przełamie" to rucham jak poje..any.
 8. Od Taty Tak układaj życie byś w przyszłości pracował tylko na siebie. Jak najszybciej zadbaj o własny dom. Nie trać pieniędzy na głupoty. Masz być niezależny od nikogo. Nie bierz żadnych kredytów, to iluzja, nie masz forsy to cię na to nie stać. Od byłego wspólnika Nie staraj się uszczęśliwiać kobiet. Jeśli jakaś kobieta cię interesuje, jak najszybciej staraj się zaciągnąć ją do łóżka. Nigdy się nie żeń. Żaden to interes.
 9. To zależy od wielu czynników, min fizyczności faceta, forsy, doświadczenia, obycia z kobietami itd Dla jednych niedostępne, dla innych same będą próbować zaciągnąć do łózka. Nic w tym dziwnego. Życie. Na czym polega elitarność kobiet piszących na tego typu forach od tych które na "internetach" się nie udzielają?
 10. Zdecydowana większość w mniejszym/większym stopniu zapłaciła "frajerskie" Ważne by wyciągać wnioski. Znam kolesi 30+/40+ wchodzących w kolejne małżeństwa, je..ych przez myszki itd Niektórym nic nie pomoże. Otwieranie drzwi, podanie czegoś, czułe słówka. Charakterny gość to zrobi to jest efekt "wow", słabiak to zrobi to jest.... słaby! Wniosek. Nie ważne co się mówi/robi, ważne kto to mówi/robi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.