Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

-dumuzi-

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Świetna

About -dumuzi-

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Deep Dish Global Underground 021 in Moscow cd1 Joseph Capriati-Transitions516 Danny Howells-Transitions554
 2. Powtórzę. Nie oceniam ludzi przez zasoby, odniosłem się do MYSZEK o górnolotnych wizjach, planach, biznesach, które nic nie działają w tym temacie,nie mają o tym zielonego pojęcia, tylko gadają, ew jadą na garbie faceta. Nikogo nie zamierzam poniżać odnośnie zarobków, auta itd zresztą jeździłem kiedyś fordem fiestą 1.4disel i to był fajny samochód, wart obecnie "czapkę gruszek"
 3. Bez generalizowania. Duża cześć kobiet z którymi miałem do czynienia (w ten czy inny sposób) mogę śmiało określić jako "piękne łabędzie" Ambitne plany, wizje połączone z leniwym charakterem. Oczytane wizjonerki, intelektualistki, przemęczone "pędem tego świata", wstrząśnięte głodem w Afryce, z niebanalną wizją naprawy świata, poprawą gospodarki oraz zlikwidowania wojska dla pokoju na świecie. W rzeczywistości pracujące za średnią lub poniżej, jeżdżące miejskimi gratami do 10k, bez samorozwoju, bez pomysłu na poprawę. Netflixy, książki Kinga (oesu jaki on znawca psychiki), "Koello", latte sraciate bez cukru. Ile znasz kobiet która jeździ samochodem za ponad 100k z własnym nazwiskiem w dowodzie rej? Ile znasz które wożą d**e samochodem z nazwiskiem "misia" w dowodzie rej? Nie piszę z zamiarem poniżania kogoś o zarobki czy auto. Odnoszę się do oceny sytuacji. Tak jak kobiety oceniają facetów. Co masz! a nie co gadasz. Po prostu śmiać mi się chcę z tego babskiego pier****ia.
 4. Forma żartu. Cytując klasyka. Mamine obiadki smakują mu lepiej jak Twoje.
 5. Wszystko gra. Nie panikuj. Masz cel. Rozplanuj sobie czas na siebie i na innych, z naciskiem na siebie. Też rozmyślałem będąc w Twoim wieku. To norma. Rozwijaj się, łap znajomości. Wskoczysz na fajny poziom finansowy, poznasz ciekawych kumpli itd. Będąc 30+ z odpowiednimi zasobami można naprawdę prowadzić ciekawe i urozmaicone życie towarzyskie. Wiem co piszę, przed 30ką trochę zaniedbałem "te" sprawy. Gwarantuję Ci że jest mnóstwo kobiet chcących przelotnych przygód itd. Wiadoma sprawa, ,że kosi się forsę dla fajnego życia, szkoda by było ograniczać się do jednej kobiety.
 6. Każdą kobietę szanuję, niezależnie od tego ilu miała przede mną i ilu będzie miała po mnie. I nigdy nie generalizuję. Nie wrzucam ludzi do jednego worka.
 7. Że uprowadzą mnie kosmici i w tym czasie nie będę miał ich czym poczęstować. Np absyntem!
 8. Livermoore gadał. Rynek został stworzony tak by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. Odnośnie kobiet. Tych atrakcyjnych. . Zostały stworzone tak by oszukiwać większość facetów przez większość czasu. Jako młody człowiek usłyszałem to od bardzo majętnego człowieka. "Trzymaj sztamę z facetami, graj z zasadami, honorem, uczciwe w biznesach itd, a do kobiet nie podchodź po męsku, tylko po kobiecemu. Olewaj, testuj, naśmiewaj się, ruchaj na boku, flirtuj z wieloma. Tak, to skrajne postawy, kobieta będzie ci gadać żeś h*j, ale jednocześnie będzie cie pragnąć" Znać zasady, nie kłócić się. Przytakiwać, masz rację, ale robić swoje. Mówię z pozycji wolnego strzelca.
 9. Popełniać błędy to żaden wstyd. Popełniać błędy i nie wyciągać wniosków to głupota. Jesteś tak oczarowany, że nie zauważyłbyś sytuacji gdyby owa pani dopie***ła się nawet o to że wydajesz forsę na swoje, a nie jej dziecko! dwa wyjścia - ucinasz teraz -ucinasz za jakiś czas Nie, nie jest to wyjątkowa kobieta.
 10. "Kto poddaje się emocjom, ten choruje" Tytuł filmiku na yt z udziałem pana Romualda Kosznika. Mniej więcej wyjaśnia w nim na co może zachorować dziecko poprzez styl życia matki i jej problemy życiowe. Mówił o tym, jak zgłosiła się do niego chyba 35 letnia atrakcyjna kobieta, dziewica, która miała problem, wiadomo. Więc pan Kosznik spytał się jej czy jej mama uprawiała seks z tatą podczas ciąży. Kobieta rozmówiła się z matką. Zgadnijcie co się okazało? Taka mała wskazówka. Widziałem kiedyś tutaj temat 30letnie dziewicy, nie pamiętam nicku, coś z tortillą, może w tym leży jej problem? Pan Romuald ma jeszcze kilka innych ciekawych filmików odnośnie kobiet w ciąży i o tym na co mogą zachorować dzieci itd,
 11. Cytaty Jesse Livermoora, "madafaki" spekulacji, gry emocjami. "Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu" W odniesieniu do kobiet. Kobieta (atrakcyjna) została stworzona tak by oszukiwać większość facetów przez większość czasu. Nigdy, ale to nigdy nie gadać kobiecie o tym, że znamy zasady "tej" gry. Przytakiwać, ale robić swoje.
 12. Takie undergroundowe przysłowie. Facet patrzy na d**e, a kobieta na ręce. Nie wiem co teraz, ale wiem co od zawsze. Forsa. Fundament. Pewne rzeczy się nie zmieniają.
 13. Nie dziś, w tygodniu. Wychodzę z marketu. Zaraz przed wejściem zaparkowana bawarka x3, chyba 2-letnia. Wychodzi atrakcyjna kobieta, koło 35lat. Już ma zamykać samochód. Podchodzę. Ale to wejście do sklepu, tu ludzie zabierają, odkładają wózki, tam ma pani wolne miejsca, mówię i wskazuję ruchem głowy. Tak wiem, ale czas mnie goni, bla bla bla, nie mam czasu muszę iśc! To odpowiadam, może się wpie****isz tym autem do sklepu bo czasu nie masz! Co to za zachowanie, od kiedy jesteśmy na ty, można grzeczniej! W końcu wsiadła i przestawiła auto. Ale nie to mnie uszczęśliwiło, tylko sok marchwiowy z tego sklepu. 100% Smakuje mi.
 14. Rozumiem. Wybacz. Zagalopowałem się. Bądź kreatywna.
 15. Straciłem 5min z życia. Słabe to. Chyba dlatego, że krótko tutaj jestem i nie wiem o co biega.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.