Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TreNdowaty

Użytkownik
 • Content Count

  147
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

179 Świetna

About TreNdowaty

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1403 profile views
 1. No tak, dla samej siebie, to nie chodzi, dla męża to eee przestała...dla Ciebie zacznie:) aż staniesz się mężem/ partnerem i... Za zamkniętymi drzwiami tego małżeństwa "COŚ" się działo...dowiesz się tego w przedziale 2-4 lat.
 2. Ja taką symulację robiłem około 10 lat temu. Nie mam nawet 20% tego co zakładałem. Takie symulacje można robić chyba tylko i wyłącznie "hobbistycznie". Życie weryfikuje.
 3. Eh...myślę, że większość osób, które to czytają, czują mniejszy lub większy-smutek. @Pozytywniak Wydajesz się być świadomym człowiekiem. Nie piszę tego Tobie złośliwie: Polska istnieje od ponad 1000 lat (z przerwami) i "skreślasz" Ją, bo przez ostatnie 80-40 lat radzi sobie źle/dobrze, (w zależności od światopoglądu) lub co gorsza nie rządzi Nią partia, którą popierasz? Napisałeś tylko, że zrzekłeś się obywatelstwa. Mógłbyś rozwinąć ten wątek- dlaczego uważasz to za sukces i w jaki sposób fakt, posiadania obywatelstwa polskiego, był dla Ciebie uciążliwy?
 4. ...a gdyby miała 9/10 to jej słowa odebrałbyś inaczej? ...a na domówkach nie rozmawia się, o życiu prywatnym? Co tutaj się odpierd(@#$.
 5. Ja własnie lubię ten nasz świat za to, że jest NEUTRALNY. On nie jest ani sprawiedliwy, ani niesprawiedliwy- i to jest Jego urok.
 6. Cześć. Krótko i na temat-pogadaj ze swoim przyjacielem. Może po prostu zrobił to nieumyślnie. A jeżeli nie, to przedstaw mu swoje argumenty. @Januszek852 masz wiele racji w tym, że trudno o przyjaźń, która rodzi się powyżej 30 roku życia.
 7. Bez zbędnego [email protected]^&!- 2. Słownie- dwa. Gacie wymieniam codziennie.
 8. Widzę, że połowa wpisów dot. alimentów/pieniędzy. Gardzę, szczerze, wstyd mi bo nie powinienem, ale gardzę chłopcami, którzy na swoje dziecko płacą mniej niż 500 zł miesięcznie. Ja to bym się ze wstydu spalił przed lustrem. Mialem kiedyś pracowniczkę, która ma dwójkę dzieci i na każde dostaję alimenty, ale uwaga- mimo, że każde z innym, to dostaję od jednego, który zaadoptował to pierwsze. Dała mi do zrozumienia, że ten co płaci to frajer. Ogólnie patologia. Skrajnych przykładów jest mnóstwo i to u mężczyzn i kobiet. Prawda jest taka, że Jej nie widzimy. Każdy normalny facet płaci tyle ile potrzeba. Każda normalna kobieta więcej nie będzie chciała.
 9. @absolutarianin Nie chcę się czepiać, ale połowa Twoich przemyśleń dot. mieszkań, a czepiasz się, że ktoś nie skupił się na komercyjnych nieruchomościach? Chłopaki powyżej nie napisali nic eee złego, to Ty wyjechałeś z personalnym atakiem. Osobiście lubię to forum, bo własnie lubię słuchać i głupich i mądrych;)
 10. Może to kiepskie porównanie: Cena chleba też wzrasta, a ludzi coraz mniej. @absolutarianin Twoje przemyślenia nie są pozbawione logiki, niemniej nie sądzę, że są one realnym powodem różnic w cenach. Raczej są to powody- zrozpaczonych, którzy nadal nie mogą dostać kredytu, lub po prostu nie stać na kupno za gotówkę. Tylko wojna/kataklizm może coś zmienić. COVID jest całkiem dobrym przykładem, ale "krótkim" Gdyby niezablokowanie kredytów hipotecznych przez banki, sprzedaż była by raczej podobna.
 11. @Pancernik Na pewno opiszę. Mam w "wordzie" już wersję roboczą- nad która ciągle pracuję, ponieważ uważam, że to co przeszedłem przez 12 lat prowadzenia firmy, to naprawdę kawał fajnych historii i przemyśleń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.