Jump to content

TreNdowaty

Użytkownik
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

236 Świetna

About TreNdowaty

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,975 profile views
 1. Witam serdecznie, w skrócie-szukam nowych źródeł dochodów/ inspiracji. Posiadam dobrze prosperującą agencję reklamową. W skład niech wchodzi: własny park maszynowy do druku wielkoformatowego, portal regionalny z +19 000 polubieniami, konstrukcje reklamowe i inne niekonwencjonalne nośniki reklamowe (bardzo fajne). Zauważam, że zawsze mam od 0-20% przestrzeni wolnych na reklamy. Nigdy nie robię coś na zasadzie "tutaj może być twoja reklama"- gardzę tym. Mam na to inne patenty. Chciałbym wykorzystać, te przestrzenie i nie tylko, do stworzenia nowej firmy, czy t
 2. Kiedyś był film krótkometrażowy. Głowna rola otrzymali były premier Marcinkiewicz i jego żona. Akcja filmu toczyła się w WC. Niemniej bardzo mądry cytat usłyszałem: "...znajdź sobie pracę, jakąkolwiek".
 3. J. Kaczyński nie budował swojego wizerunku (politykę) na tym czy jest lub nie jest gejem. Dlatego nie powinno to obchodzić w sumie nikogo. Jeżeli okazało by się, że Biedroń nie jest gejem, to i owszem. Oszukałby opinie publiczną. Można się z Kaczyńskim nie zgadzać, ale to jest gość.
 4. Cake szczęście, ze: Edison, Musk, Nobel, Skłodowska Curie, Fleming nie doceniali tego co mieli.
 5. Przypuszczam, ze pokolenie urodzone/ funkcjonujące po 1985 zużyło więcej zasobów niższe wszystkie pokolenia od narodzin Jezusa razem wzięte, a i być może od początku cywilizacji. Jeżeli do tego grona dojdzie Azja i Afryka to naprawdę ziemia może tego nie wytrzymać. Kto wie, czy pandemia nie jest sztucznym tworem, który niejako ma zablokować konsumpcję, a co za tym idzie zadbanie, o środowisko. W ciekawych czasach żyjemy...niestety.
 6. Cudów nie ma- za 740 zł czego możesz oczekiwać. Na logikę za 740 zł w tym dolicz koszty firmy- paliwo, pracownik, lokal, prąd itp...ciężko określić ile procentowo to koszty logistyczno-administracyjne. Myślę, że to około 30-40%, do tego zarobek dla szefa itp. Tak więc na same produkty zostanie max. 50%. (to są wyliczenia laika). Chyba lepiej po prostu nauczyć się samemu robić porządne zakupy- a to swoją drogą nie jest wcale takie proste. A jeżeli masz zajawkę na tego typu jedzenie, to chyba dobrze jest wybrać lokalną firmę, która nie może pozwolić sobie na
 7. Może tutaj chodzi o 180 tys. (rocznie) a nie o cm?
 8. Mam taką swoją "dziwną" teorię, która do mnie przemawia. Jest to teoria mojego autorstwa. Skoro raz się coś wydarzyło, to czemu nie może wydarzyć się drugi raz? * Wszechświat skończony: Cykliczność bytności. Biorąc pod uwagę, że wszechświat istnieje od jakiegoś punktu 0 (na ten moment rzekomo +/- 15 mld lat) do punktu 1 ( pierdylon lat). Jak by dziwnie nie zabrzmiało, jest etap nicości, który w sam sobie jest poza czasem- przed-0 i po-1. Tak więc, zakładam, że być może za pierdylion do potęgi pierdylion, znowu sobie porozmawiamy na ten temat. Z tym, że
 9. Nie ważne ile zarabiasz w pracy, ważne ile po. Nie zarabia się tylko pieniądze. Samodyscyplina, systematyczność, rzetelność- zawsze po latach owocuje.
 10. Kilka tysięcy lat rozwoju cywilizacji...
 11. No cóż...na drodze do Twojego "sukcesu" stanął urlop. Życie jest zajebiste;)
 12. Bo to w sumie prawda jest. Rodzina sama w sobie jest święta jako wytwór/zjawisko. Ludzie, którzy ją tworzą już nie;) Rozwód jest i powinien być ostatecznością. Niechęć do rozwodu (już mniejsza i w sumie dobrze) wynika też z tego, że jeżeli są problemy w małżeństwie to próbuję się je zwalczać, naprawiać. Jest wiele małżeństw, które poprzez różne "próby" naprawiają swoje małżeństwa. Rzadko to się udaję, ponieważ dzisiaj wszyscy chcemy żyć "tu i teraz w szczęściu". Lepiej się rozstać, bo to prostsze, od przykładowo kilku lat walki, pracy nad sobą itp. Zdrada nigdy nie jes
 13. Nie rób nic. Żyj swoim życiem. Nie marnuj czasu i energii na takich ludzi. Wkurzysz ją będąc szczęśliwym- podołasz?
 14. Stać w miejscu "w tym czasie" to dla mnie rozwój. Przeczytałem Twój cytat, który masz w stopce. Chyba faktycznie potrzebujesz zmiany... Niemniej mamy za mało danych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.