Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

timida

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About timida

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

96 profile views
 1. Myślę, że masz dużo racji w tym co napisałaś. Sęk w tym, że ja jestem wierna wyznawanym zasadom. Uważam je za zgodne z moim sumieniem. Są granice których ja nie przekroczę bo to tak jakbym zdradziła samą siebie czyli np seks z nowo poznanym facetem. Nie znaczy to jednak, że będę też czekała do ślubu. Co do ubioru to w życiu nie ubrałabym się wyzywająco, jedynie dla swojego faceta. Nigdy dla ogółu. Czy czuję się lepsza? Chyba nie. Myślę o sobie i swoim postępowaniu, nie innych kobiet, choć nie ukrywam iż pewne zachowania kobiet są dla mnie niepojęte.
 2. Mogę odpowiedzieć, ale to i tak nie ma sensu. Jak widać nie liczy się to co ma simaw głowie tylko ... Silne strony: szczerość, wrażliwość, odpowiedzialność, opiekuńczość, uprzejmość, subordynacja, taktowność, wysoka kultura osobista. Pasje itp.: lubię gry zespołowe jak siatkówka, tenis czy piłka nożna, wszystko co związane z j. hiszpańskim, muzyka, filmy i seriale, psychologia, czytam książki jednego pisarza, ale nie zdradzę nazwiska bo zaraz będzie psioczenie Aktywności: jazda na rowerze, nauka tańca no i planowana siłownia. Do ludzi jestem pozytywnie nastawiona, zwłaszcza nowo poznanych. Często jednak czuję się nimi rozczarowana i wtedy unikam konkretnych osób. Mam jedną suczkę, którą uwielbiam, ale to nie zwierzę domowe. Ona biega sobie swobodnie po podwórku. Dzieciństwo i młodość? Hmmm gdyby nie nieśmiałość na pewno wspominałabym lepiej. Traum żadnych nie przeżyłam.
 3. Niestety nie mogłam wczoraj przesłać bo późno wróciłam i nie miałam już siły. Dziś z kolei mam plany na wieczór. Myślę że dopiero w sb koło wieczora. Prześlę skoro się zobowiązałam tylko proszę o cierpliwość No nic. Dziękuję. Przynajmniej już wiem o co w tym biega. Widocznie taki mój los. Nie zmienię tego co czuję, a zmuszanie się na pewno mnie nie uszczęśliwi.
 4. Ale co to ma za znaczenie skoro już wiem, że jestem na straconej pozycji? Sadząc po feedbackach masturbacja czy wyznawane wartości nie mają znaczenia. Chodzi o młody wygląd i doświadczenie. Nie ma już facetów którzy stawiali na zasady i dobre obyczaje kobiety. A może oni nigdy nie istnieli... Stąd dla mnie droga zamknięta.
 5. I jak wspominasz ten czas przed? Obawiałaś się, że ten stan pozostanie na zawsze? Jak pierwszy partner seksualny zareagował na wyznanie?
 6. W takim razie lepiej chyba pozostać w samotności. Jeśli charakter, wykształcenie, zdolności nie mają znaczenia, a faceci szukają tylko obiektu seksualnego do użycia to ja pasuję. Nigdy nie chciałabym być potraktowana jak rzecz.
 7. I przez takich mężczyzn tracę wiarę w ludzi Są w związkach, ale jakby nadarzyła się okazja to od razu by zdradzili. Młode ciało, wyzywający wygląd wystarczą. Smutne to. To może ja się za 20-latkami powinnam oglądać... Hmmm. Może są jeszcze jacyś wierni i oddani tylko jednej kobiecie. Jak to? Nie rozumiem
 8. Hej Spięcie ? Tylko wyraziłam moją opinię, którą wyrobiłam sobie śledząc wypowiedzi Jestem świadoma, że problem jest we mnie, stąd moje pytanie. Ominął mnie jeden z etapów życia. Wiem, że z wiekiem jest ciężej dlatego chciałabym popytać u źródła: czy tylko młody wiek i kusy strój mają znaczenie? Poza tym normalny facet po 30 chyba szuka stabilizacji, a nie rozrywek. Często tacy biorą młode 20tki i zaraz ślub, dzieci. Mam nadzieję że i równolatki mają tu jakieś szanse. Jeśli nie to wolę żeby taki gość uciekł
 9. Mogłabym, ale po co? Ten temat tego nie dotyczy. Na co komu ta wiedza tu na forum. I tak zbyt wiele prywatnych rzentu tu napisałam, a chodziło tylko o męskie spojrzenie na temat późnego dziewictwa
 10. Skąd takie założenie? A gdybym miała 20 lat i szukała męża na całe życie to nadal byś uważał że desperatka? Z resztą desperatka weźmie każdego który ją zechce. Ja mimo wszystko mam pewne wymagania i wolę np zostać sama niż męczyć się z kimś kto nie wzbudzi u mnie konkretnych uczuć. Do kobiety bluszcza też mi daleko. W ogóle to jak rozpoznać desperatkę? Myślę że zarówno u kobiet jak i u mężczyzn pojawiają się w pewnym wieku przemyślenia i pragnienia, które chcieli by spełnić. Czy to znaczy że oni wszyscy są desperatami? A wiek z kolei jest tego wyznacznikiem? Na szczęście pojawiły się też wyrozumiałe komentarze Ale działa to też w drugą stronę. Dzięki tym wypowiedziom i ja wiem jakich mężczyzn będę unikać na pewno. Pozostanę wierna własnym wartościom (bo w moim przypadku nie o religię chodzi) i poszukam partnera który to uszanuje i zaakceptuje. Dla mnie najgorszą rzeczą byłaby utrata szacunku do samej siebie. Jednocześnie sama też nie będę w stanie zaakceptować mężczyzny, który miał wiele partnerek seksualnych w swoim życiu.
 11. Pozwolisz, że nie odpowiem. To dla mnie zbyt intymne pytanie (nawet na forum).
 12. Żeby nie wdawać się w szczegóły odpowiem tak: aseksualna nie jestem. Na pewno dotyk mężczyzny w miejscach intymnych to byłaby silna stymulacja. Jeśli chodzi o mnie to te potrzeby nasiliły się u mnie w ostatnich latach.
 13. Ale facet się nie zorientuje? Taka kobieta wie co i jak więc nie będzie zestresowana i onieśmielona niczym dziewica. Ciało nas zdradza. W obejściu też będzie inna, pozbawiona skromności i prowokacyjna. Czy to potencjalnego kandydata nie zastanowi? Nawet jeśli zaszyje sobie błonę to jeśli lubi np zabawy oralne to facet powinien zorientować się w jej umiejętnościach ... Nie wierzę że on nie wie. Domyśla się ale wygodniej mu nie wiedzieć. Poza tym przeszłość zawsze może dopaść taką kobietę.
 14. Poczucia wartości obecnie nie posiadam więc mi nie spadnie. Cóż, nie mam nic do stracenia. Jeśli nic nie zrobię to na pewno nie zmienię obecnego stanu rzeczy, a tak przynajmniej coś przeżyję, nawet jeśli zaboli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.