Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

icman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1086
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

542 Świetna

1 Follower

About icman

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2441 profile views
 1. @mac Dobrze piszesz. To po prostu trzeba przeżyć i zauważyć, że „miłość” jest wyzwalaczem tego co nosimy w sobie a raczej zastopowania pewnych zawężeń świadomości. Co do słowa motywacja to imo jest to ciut inny temat, ja się lubię nawigować tęsknotą.
 2. A mnie @absolutarianinie wku.wiasz tym co piszesz od samego początku ale uważam, że to zajebista Twa zaleta.
 3. Jesteś zły bo nie dostałeś tego co chciałeś. Nienawiść strasznie zawęża świadomość bo wyklucza coś co i tak istnieje, ona nie zniknie przecież. Pozwól sobie imo poczuć tę nienawiść i zobacz co ona z Tobą robi. Ten stan jak i każdy inny minie.
 4. Zobacz dokładnie bo na moje oko to tylko warunkowanie, które powstało w Twojej podświadomości, że tworzysz siebie poprzez pryzmat podobania się facetom i to pewnie określonemu ich typu. Być może jakaś część Ciebie woła o uwagę ale nie zewnętrzną a Twoją. Imo teraz wysyłasz roszczenie do otoczenia a ciało traktujesz narzędziowo by to określone roszczenie czyli pożądany stan emocjonalny zrealizować. Ten pierwszy raz ma duże znaczenie a zakładam, że wcześniejsze doświadczenia również. Jeżeli dla Ciebie to bzdury to znaczy tylko, że się pomyliłem.
 5. Jako ojciec życzę innym ojcom byśmy potrafili być zwykłymi facetami dla swoich dzieci.
 6. Imo przeg. czy wyg. to etykietki, które tworzymy i wrzucamy do tych pudełek siebie lub kogoś zapominając, że to nasza decyzja, pytanie po co to robimy może być kluczowe jeżeli stać nas na szczerość wobec siebie.
 7. Można też na to spojrzeć z perspektywy: czego się o sobie dowiedziałem? Jego desperacja wywołała u Ciebie dyskomfort. Czy ona była prawdziwa czy Twoja nie ma znaczenia, skoro ją poczułeś to możesz rozkminić podświadomy ciąg przyczynowy skutkowy i uwolnić to zamieniając w świadomy wybór.
 8. Srogi kaznodzieja z Ciebie @absolutarianin. 😁 Poczucie winy, strach i wstyd. To nigdy nie sprzyjało wzrostowi świadomości i raczej nie będzie, to tylko pewien obraz tego w co chcesz wierzyć lub próba manipulacji. Ja rozumiem, że doświadczenia doprowadziły Cię do tego punktu ale to jest tylko Twoje, uzurpacja do wyciągania mechanizmów ogólnych w tym przypadku nie wytrzymuje konfrontacji z otaczającym nas światem imo.
 9. @Reveli Jeżeli naprawdę Cię to interesuje to zobacz podwaliny Astrofizyki ustanowione przez Arystotelesa a później model Heliocentryczny. Jeżeli natomiast chcesz dyskutować to a priori przyznaję Ci rację we wszystkim.
 10. Spoko pomysł, w moim klimacie, choć wolę polską przyrodę. Niech Ci starczy odwagi by wejść w nieznane i poznać lepiej siebie.
 11. Ja też nie mam swojego kandydata, oni wszyscy są jacyś mega poważni, zero dystansu, sztywniaki w gajerkach. Każdy gada dyrdymały pełne żalu i hejtu a imo to teatrzyk dla chcących patrzeć. Wybieram bawić się bez nich w moim życiu. Interesuje mnie tylko obowiązujące prawo.
 12. No a co z biegunami magnetycznymi?
 13. Ilość pieniędzy ma się nijak lub bardzo pośrednio do godnego życia imo.
 14. Ja nie jestem w stanie sobie wyobrazić płaskiej ziemi, większość teorii astrofizycznych jest przecież oparta na jej kulistości i jak wówczas wyjaśnić obserwowane zjawiska?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.