Jump to content

icman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,410
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

1,669 Świetna

5 Followers

About icman

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,395 profile views
 1. To co opisujesz ma mało wspólnego ze sportem, który jest po prostu aktywnością fizyczną, cała reszta to zwykła przemoc na sobie w imię pewnej ideii, która nawet nie jest Twoja.
 2. Z mojej perspektywy. Fotografia to rysowanie światłem gdzie ołówkiem jest w 80 procentach obiektyw. A narzędzie jest mierzone pracą nim wykonanym (z wyłączeniem kolekcjonerów i posiadaczy).
 3. Mi w tej serii brakuje choć odrobiny fabuły, teledysk imo pokroju Hobbita.
 4. Sam pomysł walki z tym jest problematyczny bo dodaje piętro refleksji i emocji zupełnie niepotrzebnie, odczuwasz obawę w stosunku do, zmienia się okoliczności i będziesz odczuwać co innego. Imo nie, to zawsze będą inne stany ale da się doświadczyć przemijalności obu a co za tym idzie wydaje się być zasadne pytanie o źródło tych uczuć a to może zaprowadzić do zmiany perspektywy.
 5. Nasze wewnętrzne stany (głównie emocje) są dla nas ciekawsze niż rzeczywistość, tak więc złapani w tę pułapkę żądamy intensyfikacji i tak to się kręci.
 6. Nie ma idola bez fanów i odwrotnie, to jest jednoczesny proces i współtworzenie według indywidualnych potrzeb. Istnieje jeszcze potrzeba komentowania tego. Każdy w tym łańcuszku dostaje to czego chce. „Rynek” się uwolnił i powiększył dzięki technologii, mechanizm stary jak świadomość człowiecza.
 7. Zadecydowana większość nieistniejących już relacji była budowana na tym uczuciu. Spójrz dokładniej.
 8. Pytanie czy siostra się rucha czy trzeba z nią chodzić?
 9. Eeee, narzekanie często jest formą przynależności do stada. Często również usprawiedliwieniem swojego powodzenia. Różnie bywa ale zdecydowanie bronię prawa do narzekania a „wampiry emocjonalne” to tylko hasło mające ukryć brak naszej asertywności.
 10. To tylko konfrontacja różnych wizerunków siebie, jesteś wypadkową sytuacji i uwarunkowania. Tak naprawdę to możesz popracować nad kontrolą ale nie tego chcesz, Ty chcesz być wolny od pewnych stanów ale to iluzja.
 11. Ja mówiąc szczerze nie kumam problemu. Mówisz i robisz to co chcesz, kumpelstwo z sexem, pizzą i netflixem. Ona w to wchodzi albo nie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.