Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

icman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  956
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

451 Świetna

About icman

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2251 profile views
 1. Ano los burdellos to u nas zawsze było. Jednak jak się posłucha obcych nacji to wszędzie mniej więcej to samo narzekanie na polityków. Są oczywiście ludy dumne z tego kim są ale u nas też to powoli się rodzi. Przecież to tylko kwestia narracji historycznej. Z mojego punktu widzenia nic się nie dzieję, po prostu mamy posiedzieć na dupie jakiś czas. Każdy może wykorzystać ten okres jak chce. Narzekają Ci co zawsze narzekają niezależnie od warunków, to przeca zwykły nawyk nic więcej. Co z tego wyniknie nikt w tej chwili nie wie. W sumie jak przy braku ruchu emocje trochę poprawią ukrwienie to można nawet pochwalić nasze władze za taki pomysł bo na bank to jest celowe. 😉
 2. Ktoś to musi robić, a jak poklepiesz po pleckach to jakoś się ten wózek raźniej ciągnie.
 3. A co by się stało jakbyś dał się podpuścić?
 4. @Kespert Aż się zastanowiłem i powiem Ci, że poza tym forum to mało takich widziałem, zawsze miałem pecha do kobiet. Zawsze mi się jakaś dobra i pracowita trafiała i to ja musiałem robić za zołzę. 😁
 5. Mam wrażenie, że trochę to odrealnione, przynajmniej ja znam dużo przypadków gdzie to właśnie kobieta jest siłą napędową wszelkich inicjatyw. Pracowitość nie ma płci i ja wcale nie uważam by to była dobra cecha, ot jak każda inna. Ja osobiście nie lubię nadaktywnych ludzi.
 6. Ja myślę, że u Sebixów to raczej też forma narzędzia tylko inaczej rozumianego, pozycja w stadzie też jest wymierna i nikt raczej nie jest od niej wolny. Ekscytacja jako taka mija na bank i szuka się innych podniet.
 7. @Maninblack Ja bym wyobraził sobie i porównał samopoczucie i dyskomfort w tych dwóch sytuacjach: posiadanie kredytu i fajnej fury, brak kredytu i gorsza fura. Z mojego doświadczenia ekscytacja fajnym przedmiotem dość szybko mija a zostają cechy użytkowe typu: - komfort - jakość dźwięku - pojemność bagażnika - hak - spalanie i wszystkie inne ważne dla Ciebie, które powodują, że dane narzędzie spełni swoje zamierzone zadanie jak i inne, nieoczekiwane a jednak współgrające z osobowością właściciela.
 8. @fruit No byłoby fajnie bo można by coś zaplanować na naszym poletku. Tak jak wiadomości o przebiegu z Chin pewnie są mało wiarygodne tak z pobliskiej Italii pewnie mają wartość dużo wiekszą. Czyli z tego wynika, że szczyt mieli jakoś miesiąc po wykryciu pierwszych chorych i potrwał on około tydzień. U nas dużo szybciej zareagowały służby więc może być w ogóle bardziej płasko i dłużej. Z tego co słyszę w GB zapowiada się ostro na szczęście ich szpitale ponoć oddziały zakaźne mają w dobrej kondycji. Mojego znajomego Angola dwie kobitki są chore, jedna starsza pod respiratorem i jest słabo a druga młodsza w domu ale też nie za ciekawie to znosi.
 9. I pewnie nawet w to wierzysz. Nie wiem dlaczego tu przyszedłeś, widzę tylko, że straszysz ludzi stosując proste manipulacje jak ta wyżej. Pięknie opisałeś siebie, mam nadzieję, że to widzisz. Nie musimy się z nikim łączyć bo nigdy nie było rozdzielenia. Życzę udanych uciech doczesnych.
 10. Imo ten wróg istnieje tylko w Twojej głowie i został powołany do istnienia po to byś mógł usensownić swoje zachowanie. Projekcja strachu. Wolność leży poza tym i mimo tego a zewnętrzne warunki mają marginalne znaczenie. Zauważ, że Twoje bycie człowiekiem uzależnione jest od istnienia nieludzi (zombie jak ich nazywasz). Ta potrzeba jest dość naturalna ale warto jej się przyjrzeć.
 11. To może być dobry temat zastępczy, teraz pobić trochę piany a w ostatniej chwili odwołać.
 12. Jeżeli boicie się, że kobiety lub rząd Was wydoi to prawdopodobnie tak będzie, cały czas twierdzę, że strach zasila wzorzec bo stawia go w centrum, jest to okazanie lojalności poprzez bunt. Jeżeli skupić się na tym co chce się robić w życiu to okaże się, że w warunkach w jakich przyszło nam żyć ( takie kobiety, taki rząd) da się to wszystko realizować. Tak z mojego doświadczenia działa świadomość (jej malutki ułamek rzecz jasna).
 13. @Meg4tron Każdy Chad ma włochatą babę w jaskini schowaną na czas kryzysu. Matko jedyna jak ja się cieszę, że nie jestem Chadem ;).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.