Jump to content

icman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,270
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

1,539 Świetna

5 Followers

About icman

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,838 profile views
 1. Imo nasi ten mecz przegrali już w szatni, wypowiedź Szczęsnego po "walce" tylko to potwierdziła a zachowanie Lewego w stosunku do Leona było żenujące. Mimo wszystko cieszę się na mecz z Francją.
 2. Imo kiedyś tytułowym rynkiem jak i większością relacji społecznych rządził w dużo większej mierze strach niż dzisiaj. Teraz my czyli 35+ mamy nadmiar a młodzi wyrośli w tej kulturze mają ciągły niedosyt. Tak więc pewnie młodzi twierdzą, że "kurła kiedyś to było" a starsi, że teraz jest git.
 3. @maroon Wodę robiłeś systemem trójnikowym czy na rozdzielaczu? Mógłbyś podać linka do zaciskarki? Dziękuję.
 4. @SzatanK Dalej się nie rozumiemy. Imo: Najpierw jest koncepcja, że jest coś nie tak (grzech, ego, dualizm, cień etc. w Twoim przypadku - brak siebie) potem szukasz rozwiązań i poprzez działania lub w niektórych ścieżkach ich brak starasz się żeby było lepiej (cokolwiek to by miało być bo najczęściej tego nie wiemy). Ten mechanizm jest bardzo prosty do zaobserwowania.
 5. Wybacz ale dla mnie to puste slogany. Kiedy przyjrzysz się jak funkcjonujesz na poziomie myśli i emocji a potem sprawdzisz jaki jest związek tego sposobu z życiem to zobaczysz, że to wszystko jest daremne i śmieszne a to daje luz i komfort. Kontekst ważniejszy od uwagi wybiórczej.
 6. Aż strach iść do lekarza z takim mindsetem.
 7. Linie spalonego wyznacza przedostatni zawodnik. Decyzja sędziów prawidłowa. Katar jest technicznie i strategicznie słabiutki ale to chyba nie dziwi fanów. Imo sama oprawa spoko. Dziś już dużo ciekawiej, Anglia dobrze wypadła a Holandia po staremu. Ostatni mecz na dziś może być całkiem przyjemny dla oka.
 8. Ech to nie o intrygi chodzi a o poznanie tajemnych mechanizmów rządzących wszechświatem. A potem już z górki do władania wszystkim.
 9. To prawda, tyle że ta hierarchia od zawsze była mitem, który pocieszał słabych.
 10. U nas na zachodzie nie możesz w świetle prawa zmusić więźnia do pracy ale zabrać środki do życia to już owszem. Gdyby chwilę się zastanowić to ma to sens i zaznacza wyraźną granicę pomiędzy ustrojami. Każdy kto miał styczność z organami ścigania i sądem wie, że prawda wcale nie jest taka oczywista.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.