Jump to content

icman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,732
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

1,041 Świetna

4 Followers

About icman

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,895 profile views
 1. Całkowicie normalne u wszystkich żyjących istot. Im szybciej uświadomisz sobie, że Twoja ex to normalny człowiek, który walczy o swój interes jak my wszyscy tym szybciej wybaczysz jej i sobie a dzięki temu może uda Ci się na nowo cieszyć życiem.
 2. @jankowalski1727 Spróbuj tę konstrukcję rozmontować od góry, najpierw zaakceptuj to, że wszystko analizujesz (akceptacja - to nie jest do końca dobre słowo bo to i tak się dzieje po prostu zostaw to bez oceniania) i pozwól sobie na to bo zaraz dobudujesz kolejne piętro i będziesz analizował dlaczego analizujesz. W następnym kroku namierz emocję bazową i też ją zostaw bez oceny, odpuść. To może być strach przed odrzuceniem, niepewność co do własnych uczuć, niepewność co do jej uczuć, wierność zasadom czyli nadmierna potrzeba kontrola itp. Jeżeli lubisz wiedzieć to możesz zna
 3. No ja w to grałem na Atari zaraz po River Raid. 😁
 4. Ło matko aleś Ty stary. Archon Dyna Montezuma Ghost Goblin
 5. A może w ogóle nie ma problemu? Pozwól sobie na komfort bycia jaki jesteś, jestem pewien, że poczujesz moment gdy ktoś Cię naciąga bo to co piszesz to chęć trzymania się pewnych zasad a nie życia. Jak nie wiesz co zrobić to kieruj się własnym komfortem.
 6. Wiem, że temat o pudełkach ale nie mogłem się powstrzymać.
 7. @bassfreak Może najzwyczajniej nie masz predyspozycji do takiego życia, może za ostro się eksploatujesz i dopadło Cię przemęczenie psychofizyczne. Tak czy siak możesz odpocząć i zobaczyć gdzie właściwie jesteś i dlaczego.
 8. Może go po prostu inaczej odebrała niż było to Twoją intencją a do tego miała kiepski nastrój i tyle, norma to przecież, każdy ma swój film i rzutuje go na świat. Przecież takie pierdoły nie niszczą wieloletniej przyjaźni.
 9. Dopóki będzie Cię interesowała wiedza i kontrola nad życiem partnera nie zaznasz spokoju, imo postaw lepiej granice własnego komfortu i w nich przebywaj.
 10. W ramki. Od tego powinno zaczyna się dyskusję. Jak dla mnie to tylko wycinek „koła życia” do tego postrzegany oczami drapieżnika i spętany kajdanami logiki. Imo ten fundament wisi w powietrzu otoczony zewsząd: „chuj wie o co tu chodzi”.
 11. Z mojej perspektywy to wygląda tak, że to wieczne poszukiwanie, czyli niepokój ducha jest ceną jaką płacimy za świadomość odrębności czyli poczucie tożsamości co wynika z naszej zdolności to organizowania się jako osoby. I jak zauważył Mosze jest to widoczne po spełnieniu warunków koniecznych by uwolnić potencjał, który szedł w 100% na przetrwanie. Dlatego imo szkoły duchowe zapewniają to swoim adeptom w klasztorach czy innych miejscach nomen omen odosobnień.
 12. Wczoraj rozmawiałem z kumplem w wieku 40 lat, siła i sprawność powyżej średniej. Niezaszczepiony. Zachorował na C-19, objawy: wysoka gorączka i bóle mięśniowe - jak standardowa grypa, po tym jak gorączka spadła i zaczynał czuć się lepiej pojawiły się powikłania w postaci trudności z oddychaniem, saturacja spadła. Pogotowie, stan na wejściu określili jako średnio-ciężki, respirator, on już był półprzytomny więc za dużo nie pamięta. Wyszedł z tego i jego obserwacje: - odczuwał psychiczny mobbing bo niezaszczepiony - żona walczyła ze szpitalem (na drodze prawnej) by zaczęli co
 13. Jeżeli jesteś głodny i zdobędziesz pożywienie to jesteś szczęśliwy. Stany psychofizyczne są generowane poprzez zmianę czyli są względne lub uwarunkowane, kwestia kontekstu. Żaden system nie gwarantuje szczęścia bo to bardziej kwestia perspektywy, która w odróżnieniu od rzeczywistości jest ciut zależna od nas.
 14. Co kto lubi, dla mnie to żaden luksus, potrzeba kontroli jest podszyta strachem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.