Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

icman

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  784
 • Donations

  30.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

348 Świetna

About icman

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1935 profile views
 1. To może i zadziała na jakaś część kobiet ale czy tego naprawdę chcecie? Gotowego przepisu na sukces? Dla każdego taki sam? Zbudowanie postawy, która wykorzystuje naturalne potrzeby i opiera się na zewnętrznym spisie reguł. Wg mnie to zadziała na panie będące w deficycie emocjonalnym i po czasie będzie to dla Was klatka, może z ładnymi prętami ale zawsze klatka. W każdym razie nie dla mnie ta droga. Co nie zmienia faktu, że u @czerwony to pewnie działa i gratki za to ale to jest jego.
 2. @Bohun A powiedz mi jak masz ochotę o co Ci chodzi, tak naprawdę? I nie pytam o teorie, naukę ani tego typu zewnętrzne rzeczy tylko o to czego Ty jako człowiek chcesz?
 3. I tu jest pies pogrzebany, sprawdzić się da tylko nie da się obiektywnie o tym wypowiadać bo to bardzo indywidualne i wcześniej trzeba się skomunikować ze sobą.
 4. Tu nie chodzi o to by się chować lub być lojalnym wobec przeczytanych idei spychając prawdę o sobie. Jak przychodzą myśli i uczucia negatywne to szpachlując je pozytywnym myśleniem odcinasz się od siebie. Tu raczej nikt nie chce powiedzieć, że zakłamuje rzeczywistość tylko z tego co ja rozumiem próbuje zwrócić wektor uwagi z zewnątrz na wewnątrz, z ofiary do odpowiedzialności. To tylko sposób myślenia o tym co się wydarza albo się przyjmie, że to wszystko moje i ja jestem za to odpowiedzialny albo jestem bezwolną ofiarą ludziów lub systemu i tak se mogę siedzieć w tym analu bardzo długo i to tez jest moja decyzja tylko najczęściej nieuświadomiona.
 5. @ewelina miło Cię poczytać. Szacun za odwagę. Nie mam takich zdolności argumentowania ale dla mnie dużym uproszczeniem w tym temacie to po prostu zwykle wzięcie odpowiedzialności za siebie, swoje emocje i swoje szczęście.
 6. Ja bym przede wszystkim stracił szacunek do siebie, za stary jestem na onsy. Ze mną trzeba pochodzić. Intymność, na której mi zależy nie rodzi się w czasie jednej randki. W takich okolicznościach zdecydowanie wolę zapłacić.
 7. Moje odczucia: Każdy ma prawo siedzieć na dupie i narzekać tak długo jak chce. Jeżeli ktoś myśli, że wie lepiej co dla kogo jest dobre to też ma takie prawo. Skąd się bierze ta potrzeba kontroli?
 8. Bo to jest bardzo indywidualne i nie ma się co kłócić, że Ładni i bogaci wzbudzają pożądanie bo to normalne, obie te cechy są afrodyzjakami a kto zdrowy nie chce przyjemności? Jednakże najczęściej wybieramy z tego co jest dla nas dostępne i w fazie dorastania każdy, często nieświadomie, uczy się jak oceniać zainteresowanie płci dla niego atrakcyjnej. Na pytanie z tematu jak dla mnie nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo to nie logika rządzi nami i możemy się upierać, że to był wybór zdroworozsądkowy ale z tego co wiem to tylko racjonalizacja nieświadomej decyzji, na którą składa się mnóstwo czynników, dlatego poznanie siebie i własnych uwarunkowań (co oczywiście w całości jest niemożliwe) pozwala pełniej cieszyć się życiem bo okazuje się, że bycie "ofiarą" jest też wyborem własnym. Chodzi mi o to, że nawet jak logicznie przebadamy i opiszemy kryterium doboru samca/samicy to i tak to będzie tylko sposób w jaki myślimy o tym a to jak dla mnie jest płytkie i dotyka zaledwie powierzchni zjawiska.
 9. icman

  Życie BEZ kobiety

  W życiu zawsze czegoś brakuje: sex, pieniądze, czas, przyjemność. Lubimy czuć się w deficycie by utrzymać naszą tożsamość, która szuka rozwiązań. Życie to proces, w którym zmiana jest normą. Pozwól sobie odczuć wszystko co w danej chwili jest bo z jakichś przyczyn nie może być inne.
 10. @MalVina Zawsze będę powtarzał, że dopóki ktoś chce zrozumieć perspektywę drugiego nieważne w jakiej relacji dopóty można rozmawiać. Czasami potrzeba bardzo długich rozmów a czasem ostrej kłótni (która zresztą też jest rozmową). Fajnie, że szanujesz potrzeby dziecka i ojca co do ich wzajemnej relacji. Szczęśliwsza córa = bardziej komfortowa Twoja codzienność. @Androgeniczna Zobacz jeśli chcesz dlaczego tak instrumentalnie i stricte narzędziowo traktujesz siebie i innych. Szacunku na którym tak Ci zależy nie zdobędziesz lojalnością wobec zasad, które wykluczają ludzką naturę.
 11. Znajomi to znajomi, ich obecność nie warunkuje w żaden sposób tego jak odczuwasz. Jeżeli chcesz leczyć swoje deficyty w ten sposób to moim zdaniem się przejedziesz długofalowo.
 12. Jeżeli chodzi Ci między wierszami o te przyjemne napięcie przed seksem to się nie martw, jeżeli seks będzie satysfakcjonujący dla Was obu to ono się odbudowuje. Ja to bardziej oceniam, że sprawia Ci przyjemność jego pożądanie (i to całkiem normalne). Seks jest relacją między ciałami i tu raczej świadome myślenie jest gówno warte no chyba, że chcesz się oszukiwać co jak najbardziej możesz robić. Nikt nie przewidzi a już Wy najmniej jak się dogadacie w łóżku, wystarczy nie ten zapach czy smak i tyle. Kluczowy jest dla mnie Twój strach, zobacz tak naprawdę czego się boisz bo to co piszesz na moje oko tylko pozory, że chodzi o szacunek.
 13. Ja tym bym się tym tak bardzo nie przejmował bo w istocie czym jest w tym świetle „robienie czegoś”? Zawsze analiza: jak mnie oceni kobieta i czy wycofa seks czy nie? Czy spadnie mi testosteron i przez to stanę się mniej atrakcyjny? To trochę atencyjne dla mnie. Wg mnie jak chcesz i sprawia Ci to przyjemność to robisz to jak nie to nie. Ta ciągła analiza zabiera jak dla mnie radość życia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.