Jump to content

icman

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,822
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

6 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

16,448 profile views

icman's Achievements

Podporucznik

Podporucznik (13/23)

2k

Reputation

 1. Nie było najgorzej imo, Probierz spoko przygotował taktykę, Holandia lepsza ale było dużo mniej chaosu niż się spodziewałem. Jak dla mnie mecz na plus. Trochę za nisko broniliśmy, ogólnie bardzo podobny styl gry, tyle że szybkość i dokładność na korzyść pomarańczowych.
 2. Czyli Wiesława miała rację, "nie ma dwóch podobnych nocy". Wszystko jest uwarunkowane a szukanie stałości i mechanizmów ogólnych to tylko upodobanie naszego umysłu a nie obiektywnie istniejąca rzeczywistość.
 3. Jako jedyny chyba nie jest zadłużony a porażki tylko uczą i wzmacniają team spirit
 4. Najpierw kozioł ofiarny, potem za dużą kasę zagraniczniak a potem ratujmy co się da. Budowa musi trwać i muszą być po drodze porażki a każda zmiana u nas wygląda jakby była gaszeniem pożaru, zero długofalowej strategii. Ja to z Wielkopolski jestem.
 5. Czyli w finale z Hiszpanią Lewy dostaje czerwoną za kręcenie wora przy rożnym
 6. To tylko kwestia jak długo chcesz się oszukiwać, walka z czymkolwiek jest bez sensu. Motywy Twojego postepowania są dość proste do namierzenia, tylko Ty możesz to zrobić, emocje są kluczem a poszerzona świadomość narzędziem.
 7. Z mojej perspektywy dobrze, że jesteśmy obecni na tych mistrzostwach, zawsze ciekawiej się ogląda. Szanse oceniam nisko bo stan naszej ligi oraz brak konsekwencji w myśli szkoleniowej nie napawa optymizmem. Jestem w takim razie malkontentem bo uważam, że zła sytuacja to paradoksalnie szansa na zbudowanie zespołu. Z Lewym widać imo, że gramy ze ściśniętą dupą a to w sporcie zazwyczaj nie popłaca.
 8. Cokolwiek czujesz do swojej dzisiejszej dziewczyny nie powinno rzutować na instynkt samozachowawczy, mieszkanie kupuj samemu na siebie, takie na jakie Cię stać, z kredytem lub bez.
 9. Jesteś normalna, jak my wszyscy. Jeżeli przestaniemy się w końcu oszukiwać co do siebie to może wtedy spojrzymy na drugą osobę jak na człowieka.
 10. Szanuję ale się nie zgadzam. Świadomość własnych intencji jest podstawą w relacji. To wszystko to tylko ściema przed sobą lub innymi.
 11. I tu jest ciekawy punkt, człowiek zauroczony nie jest wcale taki atrakcyjny długofalowo. Imo lepiej mieć swoje życie i nie wisieć na cudzym. Oczywiście jest granica między brakiem szacunku a własnym komfortem i jego ekspresją.
 12. Ok, czyli plasterek potrzebny od zaraz, rozumiem, std w pewnym stanie świadomości. Nie obwiniaj dziecka w wieku przedszkolnym i kobiety, że weszli Ci na głowę skoro na to pozwoliłeś. Nie odgrywaj się na nich za to. To też nie Twoja wina a raczej odpowiedzialność. Potraktuj tę sytuację by poczuć własną sprawczość, znajdź sposób by skończyć relację lub ją przeramować tak by nie skrzywdzić dzieciaka, kolejny mężczyzna znikający z jego życia może podkopać bezpieczną przestrzeń dla normalnego rozwoju. Kobieta jako dorosła osoba poradzi sobie z tą sytuacją, ja jednak radzę nie podejmować decyzji pod wpływem emocji powstałych poprzez przeczytane treści. De facto nic się nie stało, po prostu dotarłeś do progu bólu, który dał Ci powód do zadbania o własny komfort, weź tylko proszę pod uwagę tak szeroką perspektywę na jaką Cię stać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.