Jump to content

BrandyRiver

Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

24 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. Co racja to racja. Chyba jakiś oderwany od świata jestem.
 2. Czy mogę zapytać czy Wy macie jakiś fetysz z tymi latarkami? Kolejny wątek o latarkach. Tylko bez obrazy. Czy tyle a tyle lumenów ma aż tak wielkie znaczenie? Tak naprawdę aby sobie poświecić wystarczy latarka w telefonie. Nie pamiętam kiedy w życiu codziennym potrzebna byłaby mi wypasiona latarka. Na kamping, to chyba jakakolwiek wystarczy. Tak pytam z ciekawości bo nigdy nie myślałem aż tyle o latarce.
 3. Zapomniałeś o podatku katastralnym, którego jeszcze w Polsce nie ma. Na tzw. Zachodzie właściciel nieruchomości musi się także liczyć z różnymi lokalnymi obostrzeniami, typu zoning oraz obowiązek utrzymania nieruchomości we właściwym stanie technicznym i wyglądzie. W Polsce nadal jest wolna amerykanka, rudery w centrum miast nie dziwią nikogo oraz nikt nie przymusza właścicieli aby je doprowadzić do należytego stanu. W wielu krajach gmina nałoży kary na takich właścicieli i nie są to małe pieniądze. Drugą sprawą jest mobilność o której wspomiałeś. Dodatkowo na Zachodzie
 4. 10% netto rok po roku? Jeśli autor chciałby żyć z miliona z samych inwestycji, to krypto waluty raczej nie są dobrym pomysłem ani giełda. On ma majątek pomnażać a nie grać w hazard, gdzie oprócz dużych zysków, są możliwe duże straty. Wydaje mi się, że miał na myśli raczej stabilny 10% zwrot z inwestycji, a to jest szalenie trudne, tak by powtarzać 10% rok po roku.
 5. Jak znajdziesz pomysł na 10% netto to proszę podziel się z mną. Będę Ci wdzięczny.
 6. Proste rozwiązanie: używaj czata do umawiania się z nią w realu. Telefon czy pisanie tylko pogarsza sytuację, bo jest to forma buforu. Używaj technologii by umawiać się na randki i wtedy rozmawiaj. Długie gadanie na czacie tylko zniechęci laski do Ciebie i szybko zamieni Cię w kolegę.
 7. Ciekawa alternatywa, szczególnie jak się ma możliwość pracy zdalnej i niewiele zobowiązań w kraju.
 8. Wtedy, kiedy zaczniemy głośniej krzyczeć od kobiet. W szczególności w mediach.
 9. Siebie możesz oszukiwać. Nas nie. Słaby jesteś.
 10. Te które ja znam, to im się gęby nie zamykają. Non stop też piszą na messengerach i innych gównach.
 11. Szukasz logiki gdzie jej nie ma i nie będzie. Tu rządzą emocje. A emocje są światem kobiet. Zaczniesz myśleć emocjami, to przegrałeś. To nie jest Twój świat. Nie pozwól sprowadzić dyskusji do poziomu emocji, bo przegrasz i będziesz pod pantoflem. Skoro podjąłeś taką decyzję, to bądź konsekwentny. Każdy brak konsekwencji da jej odczuć, że jesteś słaby. A dalej to już sam wiesz jak to się potoczy. Niestety, tu nie ma innego wyjścia jeśli chcesz być widziany jako facet. Coś za coś. Skoro powiedziałeś A to powiedz B.
 12. Wszystko na minus oczywiście. Zero mieszkania z babą. Z dwoma mieszkałem i to są męki Pańskie. Syf i malaria i wieczne sprzątanie kłaków. Zlew pełen naczyń, które same magicznie się nie zmywają.
 13. Ładnie Cię tresuje. Niedługo na wyjście z kumplami będziesz musiał zasłużyć.
 14. Pamiętaj, Fwb wychodzi naturalnie a nie w formie zwerbalizowanej umowy. Kobiety z zasady nie chcą się oficjalnie przyznać do takich układów. One są jak najbardziej możliwe ale pod warunkiem, że nie będziesz na ten temat z nią gadał
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.