Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kiroviets

Użytkownik
 • Content Count

  228
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

381 Świetna

About Kiroviets

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  NOL/ NLI/ NBA/ NEB/ NOS/

Recent Profile Visitors

601 profile views
 1. Nareszcie jesteś wolna. Nie martwisz się tym, co myślą o Tobie inni, Mhhm wierzę, bo muszę xD. Nie narzekają, że on gra w jakieś głupie gry, czy ogląda strzelanki. Szkoda im czas. Bo żadna męska szowinistyczna świnia nie wynalazła jeszcze PS4 dla mruczka xD. Jak miałbym tu wkleić najbardziej rakowy cytat, to musiałbym z całości usunąć może z parę zdań😅😂.
 2. Priviet Rebjata! Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Okazuje się,że w merytoryczny sposób potwierdziliście moje przypuszczenia. Pozdrawiam.
 3. Bolek również nie był żydem o czym świadczy jego IQ IMHO.
 4. Witam bracia! W tym dziale znalazłem tylko temat dot. solarów, czyli paneli ogrzewających wodę. W tematach około prądowo- elektryczno - energetycznych jestem zielony niczym wiosenna trawka, stąd ten temat. W mojej okolicy ostatnio pasuje boom na montaż instalacji fotowoltaicznych. Dosłownie ok. 40% w mojej miejscowości jest albo niedługo będzie wyposażonych w w/w instalacje. Sąsiedzi pieją z zachwytu ile to cebulionów nie zaoszczędzą(a część z nich nie jest typowymi Januszami). Co chwilę rodzice dostają różnego rodzaju ulotki/ prospekty. Kilkukrotnie odwiedzali ich już "krawaciarze" firm montujących te instalacje. Z powyższych wynika, że będzie tanio, ekologicznie i pięknie, niczym w wizji IV RP przedstawianej w "Wiadomościach" TVP1. Do sedna. Rodzice płacą za prąd ok. 220pln/ 2msc. Koszt instalacji razem z montażem ma wynosić ok. 12- 14k Pln (minus jakaś tam dotacja z jewrosojuzu). 1. Czy ktoś z Was ma zamontowaną fotowoltaczną instalację na swojej posesji? Jakie faktycznie jest ze stopą zwrotu z tej inwestycji? 2. Czy tego typu instalacja jest faktycznie bezobsługowa (w co nie chce mi się wierzyć)? Czy Waszym zdaniem jest w stanie wytrzymać 30 lat? 3. Czy w klimacie w naszym kraju faktycznie ma to sens? 4. Podsumowując - hit czy kit? Zapraszam do dyskusji i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 5. Pewnie kolega ma wujka w MONie i powiedział mu, że wtedy nastąpi apogeum korony, albo kurdupel ogłosi 2gi stan wojenny xD.
 6. @maroon Podałeś trochę skrajny przykład. Ja w swojej okolicy znam kilka przypadków, gdzie małżeństwo tworzące "normalną" rodzinę z kilkorgiem dzieci na starość zostało z przysłowiową ręką w nocniku. Najpierw dziadkowie wypruwali sobie żyły, żeby: dzieci skończyły studia potem wesele dla każdego potem dokładanie do mieszkania. Teraz są zdani na opiekunki z gopsu i Caritasu. Inny przykład to koleś, który że szczęścia małżeńskiego wpadł w alkoholizm. Swoim dzieciom też wiele pomógł - a finał tej historii jest podobny jak w tej opisanej przez Ciebie.
 7. @Owar A co ma się wtedy wydarzyć, bo nie oglądam TV? @Adrianoob Wczoraj szukałeś auta miejskiego a dziś za granicę chcesz emigrować xD? Sam zresztą też od 1.5 msc wybieram się na zachód xD. Ale jak się naczytałem o tej zmianie w przepisach podatkowych, to zastanawiam sie czy to ma sens. Z tego co się orientowałem Dania jest lepszą opcją niż NL. Tylko, że tam dochodowy wynosi 32 albo 37% i jak mam jeszcze 19 w PL dopłacać na tą patologię pisowska, to najpierw trzeba sie zorientować dobrze co do tych zmian. A co do agencji - dobrych Ci nikt nie poleci, z tego co się zorientowałem, żebyś nie robił mu konkurencji i go nie wygryzł po prostu a złe recenzje są w wiekszości wiarygodne. Zresztą możesz trafić na dobrą robotę do agencji ze złymi opiniami - kolega tak miał.
 8. Hehe dobry przykład USA- są lepiej wyposażeni, więcej uprawnień i zobaczcie, co tam się dzieje. Tylko nie napiszcie mi zaraz, jak kilku moich koleżków- pisowców, że to wina łatwego dostępu do broni. 2 przykłady z mojej okolicy. 1. Uoficer drogówki - zwykłemu Januszowi zarabiającemu w moich okolicach 2k zabrałby dowód i dowalił z 300 pln za brak żarówki albo wyblakłe światło stop. Miałem okazję kiedyś jechać za nim- w zabudowanym zwolniłem do 90km/h a ten strusHH prawa mi spi****lił. 2. Kolega w sobotnią noc obskoczył wp***ol od lokalnych sebixów- gangusUFF. Razem ze świadkami podali im nry rejestracyjne auta, ryspis i tożsamość(btw. byli im dobrze znani, a Ci maglowali go (miał poważne uszkodzenia twarzy - ponad 2mies. zwolnienia) jakby to on był sprawcą albo recydywistą jakimś. Zresztą nie daj boże niech ukradną Ci rower albo porysują furę na parkingu- zobaczymy, czy będziesz ich tak szanował. O palicajskich z KPP w moim mieście mogłbym Ci z godzinę jeszcze opisywać, jacy to oni są prawi i sprawiedliwi i skuteczni. Pzdr.
 9. Ja bym Ci odradzał kupno takiego piź*ika z ASB. 1. Aut miejskich w automacie jest mało. Elementy zawieszenia mogą się różnić od tych z manualem. W dodatku jak padnie skrzynia może być problem z dostaniem drugiej. 2. Takie auto z silnikiem max 1.4 / 1.6 w ogóle nie będzie się odpychać. Ale jeśli już - Suzuki Ignis, Fiat Panda, Toyota Yaris, Chevrolet Aveo, Ford Fiesta, Honda Jazz/ Civic. W tym budżecie nie znajdzie nic dobrego. Tak samo albo jeszcze gorsza padaka. Również odradzam.
 10. A może ten kanał prowadzi specyficzny użytkownik tego forum o nicku a...h? A w następnym odcinku będzie : ''Którą divę pow. 300pln/h wybrać i nie wj**ć sie na minę" ? 😅😅
 11. @mac KK innymi słowy to zwykła przestępczą organizacja, która uwięziła Boga jak zwykłego zakładnika i odcina sobie kupony od 2000 lat za rzekomy dostęp do niego. Kiedyś na garso był ciekawy temat o tym jak to Jahwe Bóg miłości wymusił na żydach ponad 600 rytualnych morderstw.
 12. @Egregor Zeta To samo chciałem napisać xD. Tylko, że trująca d'pę teściowa może znacząco wpłynąć na obniżenie koncentracji i ogólnie bezpieczeństwa. Od jej samej aury mogę wyjść zwarcie w elektronice 😁.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.