Jump to content

Kiroviets

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Donations

  200.00 PLN 

Kiroviets last won the day on February 4

Kiroviets had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  s piwnicy Fabryki Kleju :)

Recent Profile Visitors

18,764 profile views

Kiroviets's Achievements

Major

Major (16/23)

5.3k

Reputation

 1. W mojej branży startując " na swoim"- istnieje duże prawdopodobieństwo zjedzenia przez rekiny w branży. Trochę większe niż w innych sektorach. Co do firmy wujka i hydrauliki - możesz spróbować. Chociaż ( z tego co kojarzę z Twoich postów) programiście średnio się to może spodobać.🤔🤔 Z drugiej strony od wuja dostaniesz dużo wiedzy, porad. Bo ucząc się zawodu u Janusza - nauczy Cię tyle abyś za szybko o podwyżkę nie wołał. Od siebie polecam również kanał na YT - " Do roboty" i przejrzenie komentarzy, bo tam też można się co nie co dowiedzieć.
 2. Źle to chyba interpretujesz.
 3. Jakiego rodzaju to usługi? Tak z ciekawości.🤔🤔🤔 @Patton kiedyś zakładem nawet temat o kursie " technolog wykończeń budowlanych"( czy jakoś tak), w tym klienta.😅😅😅 Skoro nie boisz się fizycznej rurki to możesz spróbować. Koniecznie za granicą!😉 Ciężkie warunki atmosferyczne, poparzenia, utrata wzroku. W jednej pracy spotkałem kolegę, który poprzednio był spawaczem, z dużym stażem i przesiadł sienna " duże", więc ma porównanie.
 4. Uszankowanko!😎 A jak z Black Pillem?
 5. Albo lalkę.😅 Odkryjesz siebie na nowo - https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://en.m.wikipedia.org/wiki/Deep_Throat_(film)&ved=2ahUKEwif9eG4msmFAxWEh_0HHZRWA4YQFnoECAUQAQ&usg=AOvVaw0lmbnjGO_7FhZ_9sgqFDcg 🤣.
 6. Kazanie wypier*** ać komuś z odmiennym punktem widzenia idealnie wpisuje się w definicję " merytoryczną dyskusja". Przecież całkiem niedawno nie wiedziałeś o kogo chodzi jak w innym wątku coś wspomniałem o nim.🤔🤔 Coś tu się ewidentnie nie klei.* Uważam, że bardziej dostalem od życia w pi..ę, stąd nie do końca rozumiem jak można aż tak ryć sobie głowę rozstaniem czy ED. * 😉 W sumie niegłupie, bo ktoś faktycznie z D Peną mógł wyskoczyć. Nie kleje tylko po raz kolejny pojazdu po BP tylko.
 7. Ja tam nie umiem zagadać i nie robię z tego problemu.😉 Podobnie, tyle za ja jestem w c...u za Tobą, na trochę innym etapie. Z drugiej strony to nie kleję tegorocznej frazesu z cieszenia się/ wdzięczności za dwie ręce nogi i że dzieci w Afryce nie mają.🤔
 8. Na szczęście jesteś tu ty, żeby mnie sprostować - profesor Miodek od polonistyki, zaocznie skończonej medycyny i c..j wie czego jeszcze.😉 Jeszcze ciekawsze jest twoje prucie się ( nie pierwszy raz zresztą) o stosowanie niektórych zwrotów czy określeń pomimo dwumiesięcznego (?) stażu tutaj. Cytując Tajlandczyka- beka z typa.
 9. Też o tym słyszałem. Śmieszne i straszne zarazem. Bez podziału czy ktoś jest singlem z wyboru.🤔
 10. Coraz lepiej Ci się odkleja widzę. Czyżby przeskoczyła jakąś zapadka jak w CHAD czy schizofrenii?🤔
 11. Kiedyś podczas jakiegoś rodzinnego grilla to leciało. Żona kuzyna z jakąś szyderą do mnie " wy młodzi to...". Skwitowalem to tylko, że powinien powstać sequel czy tam remix pt " I' m not your ATM".😅😅 Odpuliła od razu xD.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.