Jump to content

Kiroviets

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  455
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

882 Świetna

About Kiroviets

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  NOL/ NLI/ NBA/ NEB/ NOS/

Recent Profile Visitors

3,134 profile views
 1. 1. Miseczka rozm. "xD". 2. Somsiad złodziej ma winksrze, ciekawe kogo okradł. 3. Przypomina mi sie główna prawda wiary z lekcji religii w szkole - " Allah akbar i do przodu". 😁🤣😂😅
 2. Marek wspominał w audycjach często o tym. 1. Zresztą nie zawsze taka baba chce dać mu d*py - może to jemu chce zasadzić swoje dildo w czoko. 2. Przypuszczam, że są to stare, tłuste ropuchy, których nikt by nawet kijem nie ruszył - a nie zadbane milfy jak to się każdemu wydaje. Kiedyś przy piwku z koleżkami poruszyłem ten temat - i każdy taka sebixowa reakcja "Łooo Panie kuuuurła ja też bym chcoał być przez kobietę zgwałcony- taa k**wa.
 3. Oglądałem kiedyś na YT jakiś dokument/ reportaż wojenny i było tam powiedziane, że "III WW trwa od zakończenia 2giej do dziś. Bo od tego dnia nie było tak, żeby ani dnia na świecie nie toczył się jakiś zbrojny konflikt i nie ginęli cywile". Także tego... k @Wolverine1993 Koleś powinien to uciąć jak zarabiał te 6- 8k i się wtedy rozwieźć IMO a nie obudził się przy 20tu. Chociaż baby są świetnymi aktorkami. Tak jest nawet w dzisiejszej PL wśród przełożonych w korpo pracowników niższego szczebla. Znam przypadek, gdzie laska zaczęła hejtować produkt oferow
 4. Dokładnie. I odpowiednio po celą byłbyś potraktowany. Mi też go za bardzo nie żal, jako zaborcy. Może to było tak, że popijał sobie drinka ze słomką i parasolką na leżaczku i na głośno obmyślał sobie plan najazdu na PL. Gdyby chodziło o inną narodowośc - to tak, jak piszecie- straszne. Może jego rodaczki są ażtak odpychające a śniadzi białym swoich nie dadzą xD. Obstawiam to 2gie. Tu nie chodzi o to to, że ojciec pije czy coś tam. One od małego mają wmawiane, zę są: księżniczkami, zasługują na wszystko i niczego
 5. A ja bym Ci polecał Hondę Jazz -większa od yariski . W wizualnie na pewno lepiej wygląda IMo. Czy na "desce nie pali się choinka" Te z elektronicznym to pewnie nowszy rocznik/ generacja. Ch*ja tam Eską będzie częstszym gościem w ASO xD. w większczósci aut, żebyś z wnętrza coś usłyszał to to już musi być kompletnie rozje**ne. Co innego ktoś z boku, taka yariska albo będzisz się toczyć 20 km/h. Chyba, że kola same zaczną "sciągać na bok"
 6. @buka1977 Dlatego tu siedzę na forum XD. Lubię tego typu historie poczytać. Zresztą sam bym opisał parę, ale za szybko mnie mogą namierzyć xD. BTW znam historię gościa, co wydał 2 grube bańki na kochanki i zaniedbał parę biznesów przez nie. A jego ex wife to przeciwieństwo 99% kobiet Tu opisywanych Zresztą jego historia to temat na pół forum xD.
 7. @buka1977 Przypomniało mi się powiedzenie, które na czacie już cytowałem a usłuszałem to od typa +60 - "Kiroviets, bab za ch**m wszedzie pójdzie xD Zostawi męża, dziecko, i chorą matkę" *A od typa się różnychopowieści ciekawej treści nasłuchałem . Zresztą na garso czytałem relację divy jak klient wpadał do niej z psem xD . I je**li ją na zmianę za jakąś dopłatą
 8. @Król Jarosław I Tylko nie na "Król bolek I" Albo umiejętności urabiania starszych osób, u których mózg już nie funkcjonuje poprawnie. Mordo jak sobie przypomnę swoją ś.p. Babcię to masakra. Jakbyś jej posłuchał to ona gorsze kocopoły gadała niż Jehowi.
 9. Wnioskuję , że na życie zarabiasz metodą "na wnuczka"? Proponuję zmainę avataru na coś tego typu, bo piszesz ciekawe rzeczy, ale jak patrzę na te ryje to mnie ( i może nie tylko) krew zalewa. Btw z tego co kiedyś wyczytałem to jestem 1-2 lata starszy.
 10. @Król Jarosław I To już serio patola gruba, JPRDL. Zresztą jak Twoje avatary xD
 11. That's it! @MaxMen chyba przybliżył w pigułce wszystko, jak przypuszczam.
 12. @Boromir Stawiam Ci flachę przy najbliższym spotkaniu .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.