Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kiroviets

Użytkownik
 • Content Count

  55
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

108 Świetna

About Kiroviets

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  NOL/ NLI/ NBA/ NEB/ NOS/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Normalny. Sam mam S80 i ceny większości części są porównywalne lub niższe od vaga. Na Twoim miejscu brałbym s60 w benzynie. Może i ceny elementów zawieszenia będą wyższe od s40, ale za to większy komfort jazdy. IMHO S40 2.gen to samochód typowo dla kobiety i jego wnętrze totalnie zalatuje chińszczyzną.
 2. Kiroviets

  Alfa 159

  Nie użytkowałem. Zawieszenie drogie w utrzymaniu jak to w AR, możesz też mieć problem z dostęnością części blacharskich, bo nie ma ich za dużo w Polszi
 3. Kolejny przykład patriarchatu i dyskryminacji kobiet - kobiety po 35 latach pracy a mężczyźni po 40 na emeryturę. ZUS i tak już pod kreską, więc wątpię żeby to przeszło. Zresztą ciekawe skąd niby pisiory wezmą na to środki.
 4. Upaińscy kierowcy "Tirów" i nie tylko mają zazwyczaj zdobyte 3/4 kategorie prawa jazdy w tym samym dniu. Wiadomo o co chodzi. W związku z tym bardzo często [email protected]#$lają sprzęt i powodują kolizje. Często również godzą sie na ''naginanie tachografu'' - z tego powodu są cenieni przez rodzimych januszy- dziad transów. Porównywanie ich do Polaków wyjeżdżających po wstąpieniu do eurokołchozu też jest trochę z d*py. Polacy nie rozcinali ciężarnym Francuzkom ani Brytyjkom brzuchów ani nie mordowali widłami lub siekierami. Ciekawi mnie co będą pisać wszyscy upa- entuzjaści jak najedzie ich do nas z 2 - 2,5mln i zacznie dziać się to co na zachodzie.
 5. Na twoim miejscu był sp)@#alał jak najdalej puki nie macie jeszcze wspólnego bombelka. Będzie tylko gorzej. Historia taka jak miliony innych z samotnymi matkami w tle. Poczytaj forum, przesluchaj audycje .
 6. Znam taką parę (sformalizowany związek), gdzie pani śmiało mogłaby być matką męża. Bombelka wspólnego nie mają z przyczyn wiadomo jakich. I co ciekawsze pani nie jest z jakichś wyższych sfer.😃 Wszystko wskazuje na prawdziwą miłość, która przezwycięży wszyyyystko. Staraj się o nią . Inna niż wszystkie.😂😂😂
 7. Trochę zalatuje mi tu trollem.🤔 To na 99% nie wypali. Jeszcze w dodatku razem pracujecie. Poczytaj o syndromie kameleona.
 8. Dziwnie ta sprawa wygląda. Chyba, że czegoś tu nie zrozumiałem. Daj mu klucze od głównego wejścia i zmień po remoncie wkładkę od zamku, do którego ma klucze dla własnego komfortu psychicznego.
 9. @Still Koleś pokazał, że to on nosiłby spodnie w tym zwiONzku tylko za słabo się starał.😂😂
 10. Albo jak się nie ma czego pragnie to się kradnie co popadnie, jak mawiają bracia Rosjanie. Bo liczy się wnętrze.😂😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.