Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kiroviets

Użytkownik
 • Content Count

  136
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

206 Świetna

About Kiroviets

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  NOL/ NLI/ NBA/ NEB/ NOS/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra, Panowie, coś na rozluźnienie atmosfery: https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25830121,ksiadz-w-tv-trwam-przekonuje-ze-kaplani-maja-konsekrowane.html#a=15&c=163&t=14&g=x&s=BoxNewsMT . Poczytajcie komentarze😁😅😅.
 2. Tu już nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Rozmawiałem dziś ze znajomymi. Jeden z nich ok 45 lat. Jak twierdzi, z tego, co wyczytaliśmy z tych nowych wytycznych, to będzie gorsza paranoja niż w sanie wojennym. Wg niego(sam nie mam 30l. jeszcze) stan wojenny to pryszcz w porównaniu co pisuary wprowadzają.😒 Coś mi się wydaje, że ci, którzy w popłochu wrócili do PL będą tego niedługo żałować.
 3. Święte słowa!😎 Gdzieś widziałem juz z 2 tygodnie temu mema ( może ktoś z BS nawet go dodał), że dla jednego z drugim to szansa od losu i żeby jej nie spie****lili. Swoją drogą, ciekawe ilu gości siedząc razem z myszką podczas tej kwarantanny pójdzie po rozum do głowy i się opamięta.
 4. https://chamsko.pl/100209/Bezrobotnicy https://www.wiocha.pl/1618441,Uwazajcie-na-babcie-i-dziadka https://www.wiocha.pl/1618508,Pierdylion-procent
 5. @Kobietolog Toyota avensis 2003- 2006r., Honda Acord, Renault Megane , Chevrolet Epica/ Evanda, Hyundai I 30.
 6. @Robert kosmosu Lepsza Kia od Grand Vitary. Sam miałem @mirek_rot taka podlinkować. Tańsze podzespoły.
 7. Jakie trasy? Ile km? Do miasta/ peryfreria? Preferujesz diesla/ benz + Lpg? Ile osób ma nim podróżować zazwyczaj? 12k o na sam zakup? Czy zakup + OC + serwis? To tak z grubsza.
 8. Wystarczy nawet podać przykład PL na początku lat 90. Tylko teraz będzie pewnie to samo...
 9. Bracia ja mam inny dylemat, ale nie będę zakładać osobnego tematu. W wyniku różnych zbiegów okoliczności (problem ze spieniężeniem towaru/ wyrwaniem $) przespałem trochę(jakieś tam zapasy mam) temat z wymianą PLN. Pytanie brzmi: czy przy obecnych kursach CHF / $/ Eur/ GPB ma to jeszcze sens? Czy mój pociąg już dawno odjechał?😞
 10. Mam wrażenie, że Dziki Trener "siedzi" na tym forum. Spadłem z fotela😎😂.
 11. Przypadek jakich wiele. Jak autor wątku nie sprzedał tego mieszkania, to nie jest aż tak źle. Chociaż pewnie nie mieli intercyzy i przy ewentualnym rozwodzie, znając polskie realia pewnie pańci też coś skapnie z tego. Bo ona taka biedna;/ poniżej dowód: Czyniąc długą historię krótką- frajer zrobił swoje frajer może wy*****alać. Pocieszyciel na horyzoncie. Autor wątku popełnił chyba wszystkie możliwe błędy. Ogólnie schemat za schematem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.