Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

KrisseL

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About KrisseL

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  kolwiek PL<->?

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I tak bym brał. Ale jestem fanem audi w quattro, więc jestem stronniczy 😎 Teraz już takich trwałych sprzętów nie robią.
 2. Cześć. jestem zdziwionym, że służby nie podeszły do tego stereotypowo
 3. Mecenaska musiałaby mnie okłamać A kiedy on odmawia i sugeruje adopcję to nagle się jej odmienia i chce wychować. pracuję nad sobą, ale racja - do niej już nie mam siły. Raz przyciąga(przez telefon), raz odpycha(w realu), o samo napisanie tego daje mi nowe spojrzenie. Jest to jak najbardziej realne, skoro nawet przez telefon czuję niepokój. nie chcę nikomu nic zrobić, dlatego chyba rozstanie się będzie dobre. Dzięki, sam też masz swoją historię. Pochlebiasz mi Mam koszmarne wahania. Żebym nie miał wahań zablokowałem jej numer i tylko od czasu do czasu zajrzę co pisze, ale zaraz pojawia się ogromnie silna huśtawka.
 4. KrisseL

  Egzorcyzmy

  Bujda. Jak ciotka zaobserwowała, jaki jestem nieśmiały wysyłała mnie do egzorcystów, bo to jakiś tam demon. Egzorcysta po rozmowie ze mną powiedział tylko, że rodzina ma pomóc. I wtedy ciotka - ten się pomylił, musisz iść do następnego. Żaden z 5 mi nie pomógł. rodzina oczywiście nie pomogła, bo mają posługę w kościele. A ja mam w poważaniu katolów, którzy chodzą do kościoła, ale gdy trzeba pomóc odwracają się na pięcie, nie przyjmują tego, co mówią im ich teoretycznie przelożeni i lekarze. A to nie żaden demon tylko wychowanie.
 5. KrisseL

  Lublin

  Panie Marku. Wychodzę otwarty, by wyciągnąć się z domu. Odczuwam tutaj atak, w którym nie wiem o co chodzi. Jeśli chcą niech podają Jak w temacie. Może też być Brooklyn, jest blisko.
 6. Tak. 5 miechów. Nie widziałem jej, gdyż stosowała wymówki. Zrobię testy, jak tylko zobaczę się z dzieckiem. Po konsultacji z prawnikiem - nie jesteśmy w związku formalnym,zatem jesteśmy obcymi osobami Nie muszę niczemu zaprzeczać. Jeśli ona chce alimenty lub coś innego ode mnie, a nie rodzinę musi założyć mi sprawę i udowodnić moje ojcostwo [może komuś w przyszłości też się przyda]. Chociaż, po tym jak się do mnie odnosi, jak mnie szmaci, gdy jesteśmy daleko od siebie, to co będzie, jak będziemy razem mieszkać? chyba wolę alimenty i spokój. Jeśli okaże się, że dziecko moje, będę walczył o [prawo do opieki. Po audycjach Pana Marka dopóki prawo się nie zmieni w ogóle żenić się nie zamierzam. PS Ona ma siostrę i trzech braci. Wszyscy (poza 1 bratem, co mas dom obok) mieszkają w tym domu, co ich matka. Bracia są dziwni, tylko jeden co się wyprowadził to się przywitał, drugi milczy, trzeciego wielokrotnie widziałem pijanego z kimś się awanturującego. Wtedy miałem klapki na oczach. Czyżby ten haj hormonalny to zło?
 7. A dzisiaj kolejne smsy: "Kochanie moje słodkie, chcę z Tobą stworzyć normalną rodzinę bez kłótni"
 8. Nawet z terapeutą. U mnie jest tak, że nawyki i uczucia sobie. Dopiero po jakimś czasie, gdy emocje się uspokoją, włącza mi się rozum i wtedy jeju co ja robię.
 9. Gdy nie jestem w związku sformalizowanym ten czas się nie liczy. Pytałem się prawnika. Właśnie mam taki rozjazd, ciężko jest mi dostrzec, że mnie zwodzi. Jej smsy i telefony jedno, a zachowanie drugie. Przeczytam na spokojnie. Dzięki za uwagę.
 10. Jak najbardziej realna. Co w tym nadzwyczajnego?
 11. Jeśli masz problem z impulsywnym objadaniem się, jak sobie radzisz? Ważę w tej chwili za dużo - 115 kilo, właśnie dziś się przemogłem i poszedłem na siłownię. Regularnie jeżdżę rowerem i pomimo 3kkm jest to krzywa o dodatnim nachyleniu. Nie mam apetytu z rana, mam apetyt po godzinie 18. Staram się spożywać wodę, miętówki, serek wiejski, banan. W chwilach wyjątkowego stresu mam napady głodu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.