Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nihilus

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Świetna

About nihilus

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Marcin81 Przeczytaj co napisałeś w ostatnim swoim poście i odpowiedz sobie na pytanie: - Jeśli zostaniesz w tej relacji z nią to co Ty z tego będziesz miał?
 2. @Eternity @leto Tu absolutnie nie chodzi o to aby siłą zmusić kobietę do seksu. Chodzi o zbicie shit testu, odpowiednie rozegranie sytuacji. Czasami też o zracjonalizowanie kobiecie tego, że pod wpływem emocji zrobi coś czego "normalnie by nie zrobiła" (tak naprawdę to bujda na resorach bo ona chce to zrobić). Ja w młodości musiałem wyłożyć się na tym kilka razy (i ominęło mnie kilka fajnych seksów) zanim zrozumiałem zasadę "ostatniego bastionu".
 3. Zj**ałeś drogi Bracie. Ona chciała seksu, tylko Ty nie przeszedłeś shit testu. To jest schemat. One zawsze w ostatniej chwili, jak już macie wylądować w łóżku, znajdują jakiś powód aby nie pójść na całość, choć tak naprawdę tego chcą. Robią to dlatego aby nie wyjść na łatwą i żeby Ciebie sprawdzić czy nie jesteś mientki. Ty wtedy masz za zadanie olać to co kobieta mówi i robić swoje = przelecieć ją. Niestety stało się inaczej i poszło źle. Jak kobieta chce dać a Ty nie weźmiesz (np. spękasz), to ona traci do Ciebie szacunek i przestaje się Tobą interesować. Kończy relację lub lądujesz we friendzone. Tak to działa.
 4. Jak masz myśli w samotny wieczór aby wrócić do ex to najlepiej zadzwoń do którejś z tych koleżanek z kontaktów w telefonie. Umów się, spędź miło czas, pobzykaj. Podbudujesz sobie ego, zajmiesz się czymś miłym i od razu będzie lepiej.
 5. Jesteś młody, nie pozwól aby przez nadopiekuńczość odebrano Ci Twoje marzenia. Po latach będziesz żałował i nigdy tego nie odkręcisz. Pozostaje podwójne życie. Chodź na ten boks, a w domu powiedz że zapisałeś się np. na szachy 😁 lub lepiej na jakąś gimnastykę - możesz powiedzieć że się tam przewróciłeś i tak zamaskować ewentualne otarcia po treningu bokserskim.
 6. @Marcin81 Syndrom sztokholmski. Nie masz Bracie odwagi żeby podjąć radykalne decyzje, wyjść ze strefy komfortu (?) i zawalczyć o resztę swojego życia. Masz tu wszystko napisane co Cię czeka. Chcesz tego - Twoje życie, Twoja sprawa. Ale żeby nie było że nie ostrzegaliśmy.
 7. Bracia już wszystko napisali. Nic z tego już nie będzie, nie miej żadnych złudzeń. Tylko ewakuacja - jeśli nie chcesz zmarnować sobie życia! Nic nikomu nie mów. Po cichu wypowiedz najem swojej kawalerki i szukaj pracy w swoim mieście. Jak będziesz jechał tam na rozmowę wymyśl jakiś pretekst. Gromadź finanse tak aby harpia nic nie wiedziała. Gdy już znajdziesz nową pracę w swoim mieście, rzuć obecną, wyprowadź się i wracaj do siebie. Ona będzie Ci mącić w głowie i zrobi z Ciebie czarnego luda przed wszystkimi. Musisz wtedy całkowicie urwać z nią kontakt. Nie przejmuj się, w swoim mieście zaczniesz wszystko od nowa. Znajomi, rodzina się odwrócą - olej to. Odsiejesz ziarno od plew, zobaczysz kto jest wartościowy w chwili próby. Tylko z takimi ludźmi warto trzymać.
 8. Kwestia Twojego podejścia. Z tego co piszesz wynika, że jesteś zainteresowany budowaniem monogamicznej relacji w dłuższej perspektywie. Ale w tym wypadku może lepiej byłoby metodą lustra zastosować podejście kobiet - nie zrywać definitywnie z tą panią tylko trzymać ją na dystans lub wrzucić na orbitę i w międzyczasie szukać lepszej gałęzi 😉
 9. @Imbryk 500+ dostaje ten, kto złożył wniosek.
 10. @Pablo85 Miło czytać ze dobrze sobie radzisz Bracie. Znam ten ból bo jestem w trakcie rozwodu i nieprędko pozbędę się harpii z domu. Trzymaj się! Potwierdzam, że ogarnianie dzieci samemu a z małżą to jest niebo a Ziemia. Ja jakoś potrafię zrobić wszystko na spokojnie, np. przy porannym wyjściu do szkoły, a tej wiecznie coś nie pasuje i burczy na dzieci. Babska spierdolina umysłowa i tyle.
 11. @bbking Zanim zagrasz z nią tym nagraniem uzgodnij to z prawnikiem. Może da się to lepiej rozegrać z korzyścią dla Ciebie, na przykład podpuścić ją aby fałszywie zeznała na rozprawie a potem to wykazać.
 12. Trudno gorzej trafić z tak małymi dziećmi. Uważaj na Barnevernet.
 13. @Mathias81 Będzie Ci trudno korzystnie załatwić sprawy związane z opieką nad tak małymi dziećmi przy ostatecznym rozstaniu, zwłaszcza że jest to inny kraj. Na pewno są tu Bracia którzy przez to przechodzili i pomogą. Znajdź dobrego prawnika. Gdy ona sprzedaje Ci pierdololo pod tytułem że jej zdrada to Twoja wina, ucinaj rozmowę. Nie słuchaj jej racjonalizacji, nie daj sobą manipulować, mącić w głowie. Rób swoje i olewaj to co ona mówi. Poza tym skoro ona obrabia Cię przed rodziną i znajomymi, a Ty nie reagujesz to ona zdobywa przewagę. Zaserwuj jej kilka celnych ciosów (nie mam na myśli fizycznej przemocy oczywiście), np. też ją gdzieś obsmaruj w środowisku. Kobiecie zawsze bardzo zależy na opinii otoczenia. Niech wie, że za jej postępowanie spotkają ją konsekwencje z Twojej strony, wtedy się uspokoi. A w międzyczasie obmyślaj plan ewakuacji na najlepszych możliwych warunkach. Znalezienie sobie jakiejś nowej kobiety też może Ci pomóc poukładać się wewnętrznie. Powodzenia!
 14. Ona jest mało doświadczona i nie nauczyła się jeszcze czerpać przyjemność z seksu z mężczyzną. Być może ma też jakaś blokadę psychiczną. Myślę, że jeśli jej na Tobie zależy to ona martwi się tą sytuacją bardziej niż Ty i ma poczucie winy. To powoduje u niej frustrację i jeszcze większą blokadę. Moim zdaniem po prostu wyluzuj. Daj jej czas. Ona musi nauczyć się swojego ciała i swoich reakcji. Rób swoje, bzykaj się z nią, dawaj jej bliskość i pieszczoty ale nie pytaj jej czy doszła. Mam takie przekonanie, że dobry kochanek nie powinien pytać kobiety po seksie czy było jej dobrze, powinien to sam dostrzec po jej reakcjach w trakcie i po. Pyta ten, kto nie jest pewien swych umiejętności seksualnych. Kobieta slyszac takie pytania dostrzega kompleksy u faceta, a to jest oznaką jego słabości. Czym się kończy okazywanie słabości wobec kobiety wie każdy kto czyta to forum.
 15. Ewidentnie laska jedzie na karuzeli kutangów. Poza tym chlanie w celu uniknięcia pracy to zachowanie typowej osiedlowej Karyny w dresie z czterema paskami. Za taką szmulą chcesz się wozić do innego miasta? Szanuj się kolego. Puknąłeś, było miło. Teraz wylądowałeś na orbicie, a ona szuka nowych wrażeń. Odpuść zanim wpadniesz w jakąś większą spierdolinę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.