Jump to content

nihilus

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  100.00 PLN 

Community Reputation

249 Świetna

1 Follower

About nihilus

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

694 profile views
 1. Nie tłumaczyć. Tylko spokojnie i wyraźnie zakomunikować, że nie życzysz sobie takich spierdolonych akcji. A wojny z jej strony zlewać ciepłym moczem.
 2. Fenomen mieszkania razem i tego mitycznego "ślubu" jest tu na forum ciągle wałkowany. Jednak kobiecy software jest jak koń, który jaki jest każdy widzi, o czym świadczy wpis @tamelodia. Mi jest w tych czasach bardzo żal nieszczęśników, którzy na te "śluby" się decydują. Całe szczęście coraz więcej mężczyzn zaczyna łapać, że w tym wszystkim chodzi nie o to aby ich życie było szczęśliwe, tylko aby założyć im smycz na szyję i kulę do nogi żeby przypadkiem od pańci nie zwiali by mogła korzystać z "cudzesów".
 3. Ja tam nie jestem z tych wątpiących. Dla niektórych nowa kochanka co tydzień czy seks na 2-3 spotkaniu to jest kosmos, nieee, niedasię. A jednak takie rzeczy w przyrodzie występują, wiem z własnego doświadczenia. Tylko do tego trzeba odrzucić cały białorycerski syf serwowany nam przez media, otoczenie itp.
 4. Trzymaj ramę. Nie jedź na tego sylwestra. Bądź wartościowy facet i nie daj sobą pomiatać. Twoja kobieta jak piszesz rozumie, że jej matka się źle zachowała. W tej sytuacji powinna stanąć po Twojej stronie i zrozumieć Twoją decyzję.
 5. @tamelodia słuchaj co Ci koleżanka radzi bo mądrze prawi. Chcesz obudzić w nim ruchacza to sama go porządnie dojedź. Dosiądź go na jeźdźca i zerżnij solidnie, złap za szyję, drap pazurami. Czym ryzykujesz, że ucieknie? Jeśli tak się stanie to będziesz wiedziała na czym stoisz - że z tym facetem seksualnie się nie dopasujecie. Bądź bardziej prowokacyjna, załóż jakieś seksowne ciuszki. Próbuj. Jednak jeśli trafiłaś na białorycerza stawiającego panie na piedestale to trudno będzie Ci go otworzyć. Kwestia podejścia. Ja zawsze lubiłem słyszeć tą prośbę od kobiet i oc
 6. Na tinderze już dawno nie siedzę, ale z ciekawości dodałem się do tej grupy i poczytuję co wrzucają. Jest dużo śmieci, ale można wyłowić perełki. Na przykład gdy kobiety wrzucają debilne teksty zagadujących je facetów, to żal patrzeć jakie osobniki męskie siedzą na tym portalu. Mimo tego "nowoczesnego" podejścia, czasem te młode julki w komentarzach zaskakująco pewnie dla niektórych prezentują dość "redpillowe" treści. W każdym razie mając wiedzę z forum można wyłapać, że chcą poznawać prawdziwych, interesujących facetów, a nie spermiarzy. W większości siedzą tam młodziaki koło 20-
 7. Zainwestuj, idź do prawnika i pozwij ich do sądu. Masz jak w banku że przy tych kwotach będą proponować ugodę bo nie opłaca im się ponosić kosztów prowadzenia takich spraw. Wytargujesz tyle, że i prawnik się zwróci i Ty będziesz zadowolony. Dowiedz się w ASO jakie są szacunkowe kwoty części oraz robocizny przy takiej naprawie (na NOWYCH, ORYGINALNYCH częściach) i takich kwot żądaj.
 8. Bycie dobrą matką zaczyna się szacunku dla ojca swojego dziecka. Z tym bywa różnie. Moim zdaniem ważne jest to, aby rodzice po rozstaniu wychowujący dzieci czy to na zasadzie opieki naprzemiennej czy u jednego z nich, nie grali dziećmi przeciwko sobie. Można myśleć swoje na temat ex, ale nie należy mieszać dzieci w te sprawy. Natomiast @pinkmartini w Twojej sytuacji kluczowe jest trzymanie ramy i nie pozwolenie na to, aby ex weszła Ci na głowę, tak jak bracia piszą.
 9. Spróbuj porozmawiać z nim o tym gdy będzie trzeźwy. Zaznacz jak on się zachowuje gdy pije, że jest to złe, jest Ci przykro i sobie tego nie życzysz. Jest jakaś szansa, że się ogarnie. Jednak ojciec myśli jak alkoholik, więc może być tak, że zostaniesz obarczony winą za całą sytuację. My, randomowi forumowicze z internetu nie podpowiemy Ci zrób tak i tak. Musisz sam zważyć czy warto się męczyć i czy na pewno ojciec przepisze to mieszkanie. Ja bym jednak uważał, gdyż rok to dużo czasu i wiele się może zmienić. A ojciec jest alkoholikiem, więc do jego deklaracji należy podchodzić z dy
 10. nihilus

  Trójkąt

  Jeśli chcesz próbować z nią coś więcej niż fwb to jesteś bracie hazardzistą, desperatem, kamikadze lub każdą z tych opcji.
 11. Jest w tym babska logika aby złapać faceta rokującego do tworzenia NASZEGO majątku, najlepiej w kredycie. Przecież trzeba zapuścić kotwice w postaci kredytu czy współwłasności aby w razie wu nieszczęśnikowi trudniej było się wymiksować z układu. Dzięki temu pani będzie na NASZYM to jest u SIEBIE, a nie u NIEGO. Wtedy następuje tzw. dorabianie się RAZEM, tj. beciak tyra i spłaca NASZE, a pani zarabia na swoje waciki. Proste? Proste. To jest lepsze niż związać się z gościem który już ma swój majątek czy mieszkanie.
 12. Z własnej autopsji 😉 Mam swój mały biznes. Moja ex żona mimo braku kompetencji zawodowych przez całe lata kombinowała jak tu się do tego nie podłączyć. Że ją nauczę i ona będzie sobie pracować. Jednak zachowywałem zdrowy rozsądek i trzymałem ją z dala od mojej działalności. To uratowało mi tyłek gdy przyszło mi się z nią rozwodzić. Jeden znajomy przedsiębiorca, którego znam dobrych parę lat, zatrudniał swoją żonę. Ja w wewnętrzne stosunki w jego firmie nie miałem wglądu, ale musiała być tam solidna toksyna, bo po kilku latach on się żony z firmy pozbył - poszła pracować gdz
 13. Twoim problemem jest zły mindset. Tinder nie jest zły do podreperowania tego mindsetu bo masz dostęp do dużej liczby nieznajomych kobiet. Potraktuj to jako poligon doświadczalny. Jak masz pary to pisz do wielu kobiet w rożny sposób i obserwuj reakcje. Próbuj różnych podejść. Pamiętaj, że nikt Cię tam nie zna, masz do czynienia z randomami i jeśli nawet coś pójdzie nie tak to co najwyżej laska skasuje parę. I co, i nic, życie toczy się dalej, wyjebane i uderzasz do następnej. Co i jak robić - wszystko jest opisane na forum w długim wątku o online datingu w dziale Podrywanie, na samym
 14. Nie wiem co mnie podkusiło aby wejść w ten wątek, ale żałuję że to zrobiłem bo czuję, że moje poczucie estetyki bezpowrotnie ucierpiało 😳
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.