Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nihilus

Użytkownik
 • Content Count

  211
 • Donations

  100.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

181 Świetna

About nihilus

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pół roku pisania? Rozumiem, że się nie spotkaliście. Pisanie jej blackpillowych teorii i jakichś planów na związek? Co Ty drogi bracie @zihuatanejo wyprawiasz? Chcesz coś z nią zdziałać to przede wszystkim się spotkaj i wybadaj na czym stoisz. Miej świadomość, że przez te pół roku ona nie próżnowała. Czytałeś w ogóle forum, tematy w Świeżakowni i dziale o podrywaniu? Zrób to koniecznie. Bo - jak pisałeś w innym wątku - ogarniony życiowo z Ciebie gość, ale z kobietami to Ty nie bardzo wiesz co i jak.
 2. Ludzie chcą fejmu za wszelką cenę, niezależnie od konsekwencji. Czego oczekujesz od pokolenia, gdzie dzieciaki pytane o najbardziej pożądany zawód odpowiadają: „youtuber”? Największy prestiż to mieć kanał i iluś tam followersów. Kanał może być o czymkolwiek, to nie ma żadnego znaczenia. Takie czasy.
 3. Skoro masz już swoje 5 minut to musisz dążyć do spotkania i konkretnie atakować. Jeśli teraz nie popchniesz dalej tej znajomości to kolejnej okazji nie będzie. Jest bardzo możliwe, że w międzyczasie był ktoś inny, z kim pani nie wyszło. Tu jest szansa dla Ciebie, możesz ją „pocieszyć” 😉 Ale na związki się nie nastawiaj.
 4. Zadał pytanie czy była szansa ją przelecieć, wiec odpowiadamy. Ten temat jest o tym, a nie o moralnych aspektach przelecenia zajętej dziewczyny. A jakie one są to pełna zgoda @wolnystrzelec. Prowadzenie się tej dziewczyny nie jest warte komentowania. Jednak takie sytuacje mają miejsce i warto, aby nieuświadomieni bracia o tym wiedzieli.
 5. No to bracie zjebałeś stuprocentówkę i jeszcze się pytasz. Gdy wyszło, że będziecie chlać na jej kwadracie to już było wszystko wiadomo i lasce chodziło o to, abyś ją przeleciał. Następnym razem jak będziesz miał tarcie o kolano czy coś podobnego to od razu momentalnie bez zastanowienia jedziesz w ślinę. Jedyny plus, że dobre śniadanie było 😎 A tak przy okazji, ona Ci chyba siedzi w głowie skoro wyciągasz historię sprzed 9 miesięcy...
 6. Takie historie się dzieją i wiem to z własnej autopsji 😉 Byłem po obu stronach barykady.
 7. nihilus

  Seks z koleżanką

  Masz nowe doświadczenie. Do seksów bez zobowiązań trzeba mieć odpowiednią psychikę żeby podejść do tego na chłodno z odpowiednim wyjebaniem. U Ciebie było inaczej. Takie myśli jakie opisujesz świadczą o tym, że wkręciłeś się emocjonalnie po seksie z tą panią. Zastanów się, czy taka relacja jest dla Ciebie. A jak z nią rozmawiać? Normalnie, jakby nic się nie stało. Najlepiej zacząć od: cześć 😉
 8. @Chadeusz powiadasz że twierdziła iż nikt jej dotąd tak nie wyruchał... Idę o zakład, że nie pierwszym nikt-em byłeś. Zwłaszcza, że według relacji panna poszła z Tobą bez większych oporów. Czyli szlaki były przetarte. Szkoda tego jej faceta-bety. Jeśli dojdzie do ślubu to za jakiś czas to pierdolnie jak meteoryt.
 9. Przekaz idzie w świat: patrzcie, ja wyzwolona kobieta poczułam się samotna, skoczyłam na bolca, to jest cześć procesu ha ha ha hi hi hi I co mi zrobicie? Zdradzony mąż żółwika ze mną przybija. Jest zajebiście. Wiec skoro ja mogę, to i wy też możecie. Przyzwolenie jest. Jprdl, a kiedyś takie wywożono na furze gnoju...
 10. Z jednej strony fajnie jest jak po firmie kręci się młoda, zadbana, seksowna laska. Z drugiej jednak włącza się tryb: ona robi karierę cycami i dupą. Także ten, wszystko musi być z umiarem.
 11. Dobrze jest. Dostaniesz demo, wiec ruchoj ile wlezie, a potem hasta la vista bejbe😂
 12. @yrl jak zareagowałeś gdy zaczęła się na Ciebie wydzierać?
 13. Temat do zapomnienia. To jest laska jakich wiele. Znajdziesz inną i wtedy od początku lepiej to rozegrasz.
 14. Wiec podbij do takiej, która Ci się nie podoba. Będzie prościej 😉
 15. Idź spotkaj się z jakąś a nie będziesz szczytował na forum do ilości polubień 😂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.