Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Thegenerat

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About Thegenerat

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Taki stan , że nic nie czujesz do danej kobiety można osiągnąć. Nie może mieć dla Ciebie żadnej wartości. Jeśli stajesz się " needy" i potrzebujesz jej bardziej niż do sexu, to radzę ochłonąć z tego stanu , zanim chemia rozchula się na dobre.
 2. Jeśli z kobietami nie idzie a wygląd jest ogarnięty, to zazwyczaj w grę wchodzi desperacja, brak luzu w rozmowie (muszę ją poderwać), brak pewności siebie z kobietami. Żeby nie mieć ciśnienia na kobiety trzeba mieć kobiety. Brzmi niedorzecznie, ale faceci którzy mają powodzenie są właśnie wyluzowani przez to że nie przejmują się tym jak jakaś panna z wielu da mu kosza, wie że trafi się następna. Proponuję iść na divy, na te najładniejsze. Może trochę zapłacisz, ale oswoisz z ładnymi kobietami i oprożnisz torbę 😉. Załóż konto na portalu, zgaduj do dziewczyn. Za dnia sam nie jestem kozak, ale często zagaduje do sklepowych i gadam na luzie. Chodzi o to by się obyć towarzysko. Jednej pani kierownik wpadłem w oko. Jak mnie widzi, zawsze się uśmiecha. Kosze będziesz zbierał, grunt to brać wszystko na klatę. 😎
 3. Kiedyś będąc w knajpie z kumplem i jego kobietą. Dowiedziałem się, że ona ciśnie go, aby co chwila chodził do szefa pytać się o podwyżkę. Nawet miała opracowane teksty co ma mówić. Skwitowałem całą sytuację mówiąc " jak kobieta naciska faceta żeby więcej zarabiał nie ma na myśli jego dobra, tylko swoje własne". Jej reakcja "on porozwala związki". Innym razem ta sama pani chyba, 10 razy pytała się ile dam w kopertę na ich ślub... Żenada jak dla mnie, a zaczęło się od tekstu "wiesz, że musisz dać kopertę", a później "to ile dasz?". Na osobności powiedziałem co o tym myślę znajomemu, odrzekł " a to takie tam gadanie". Wspólne wypady na piwko się skończyły. Jemu dałem parę nauk, żeby się zabezpieczył finansowo na przyszłość gdyby coś nie wypaliło, żeby nie został z niczym. Facet głupi nie jest, ale niestety biały rycerz...
 4. Thegenerat

  Joker :>

  Jaquin Phoenix miażdży. Postać Jokera pokazana z naprawdę innej strony. Zazwyczaj wszyscy psychopatyczni mordercy mają za sobą dzieciństwo pełne przemocy, a co za tym idzie zaburzenia na tle psychicznym. Film rozkręca się powoli, ale napewno nie nudzi. W pewnych momentach było mi naprawdę szkoda głównej postaci.
 5. Z sąsiadami trzeba uważać. Najlepiej trzymać dystans i gadać o pogodzie. Żadnych imprez wspólnych. Jakiś zgrzyt i problemy murowane. Nie dać się wciągać w cudze sprawy.
 6. To pytania kwalifikacyjne.. Pani sprawdza czy jesteś wart zachodu. Uważaj co o sobie przekazujesz kobiecie, bo kalkulatorek praktycznie każdej się odpala, jeśli jest w jakiś sposób Tobą zainteresowana. Obróć w żart albo przedstaw się w jak najlepszym świetle 😉.
 7. To prawda. Kiedyś zostałem wkręcony żebym się zamienił zmianami w pracy, niby ze względu na "dziecko". Później okazało się, że typ ma jakieś interesy z kierownikiem... Jak parę lat temu byłem z w związku z samotną matką. Okłamała mnie, że nie przyjedzie do mnie, bo małą brzuch boli.
 8. Wszędzie trzeba walczyć o swoje. Bardzo dobrze zrobiłeś. Teksty typu " ja tylko na chwilę", "mam małe dziecko" - to celowe zagrywki osób, które chcą się wepchać w kolejkę. Raz byłem świadkiem jak pewna kobieta wepchła się do lekarza bez rejestracji... Nawet lekarz się wkurzył. Jej tekst " że czeka od samego rana" , co było kłamstwem. Trzeba twardo obstawać przy swoim i być nieustępliwym, bo ludzie wykorzystają każdą twoją słabość.
 9. Witam wszystkich Uczestników forum, które obserwuję od dość dawna...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.