Jump to content

Johnny Z

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

202 Świetna

About Johnny Z

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Eskalupor

Recent Profile Visitors

937 profile views
 1. Na ulicy też można zagadać normalnie, a na załączonym filmie to trochę za bardzo na siłę pajacowanie właśnie.
 2. Jednym słowem najlepiej być alfabetą.
 3. Czym innym jest potrzeba rozładowania napięcia raz na 2-3 tygodnie a czym innym walenie codzienne lub co gorsza kilka razy dziennie. W sumie nie wiem jak tam jest z tym u ludzi, ale zakładam, że przeważająca większość specjalnie się nie hamuje ze spuszczaniem z krzyża więc sądzę, że codzienna masturbacja jest normą, a to by oznaczało, że według twojej teorii dziewięciu na dziesięciu powinno chodzić z podkulonym ogonem. Mi się wydaje, że to co widzisz to nie tyle onaniści co ludzie z jakimiś zaburzeniami, małą pewnością siebie, czy fobią społeczną (choć jedno nie wyklucza
 4. Mi się nie wydaje, ja to po prostu dostrzegam. Odpowiedzi na zasadnicze pytania jak nie było tak nie ma. Poznaliśmy skrawek rzeczywistości, pewien mechanizm funkcjonowania świata, ale poza tym nie różnimy się od starożytnych niczym. To co uważamy za fakty, w przyszłości może być zrewidowane i obalone. To czego nie wiemy zastępujemy teoriami i podciągamy je pod pewnik, bo wydaje nam się, że to jest najbardziej prawdopodobne, a przecież świat jakoś trzeba wyjaśnić. Dokładnie tak samo jak kiedyś uważano za pewnik, że ziemia jest płaska. Mycie rąk przed zabiegami chirurgicznymi wprowadzono niespeł
 5. A ty czym się od nich różnisz? Prawda jest taka że niczym. Bo jaką może mieć wiedzę o wszechświecie współczesny człowiek. Oprócz tego że planetami nie poruszają aniołowie, żadną.
 6. Chyba dobrze jest jak kobieta ma możliwość odwrotu, np do matki. Wtedy jest szansa, że się zawinie. Szczerze mówiąc nie wiem jak to prawnie wygląda pod tym względem. Dlaczego bez wizji na lepszą materialną przyszłość? Skory ty pracujesz na dobrobyt, z którego czerpie cała rodzina i również ona, to jest również wizja kumulacji kapitału w przyszłości, z którego ona też będzie czerpać. Niestety moja himalajka deklaruje chęć znalezienia pracy po rozpoczęciu edukacji przez młodsze dziecko, a to oznacza wywrócenie obecnego stanu rzeczy.
 7. Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę taką interpretację i wydaje mi się dosyć dziwaczna. Myślę że chodziło o względy higieniczne. Błędne rozumienie fragmentu o Onanie? Fixacja na punkcie seksu? Potrzeba uporządkowania każdej ludzkiej sfery? Nie wiem, ale w całej Biblii nie ma nic o masturbacji i nie wierzę, że to dlatego że ona nie istniała. Nie oceniam czy to jest dobre, czy złe. Sam jestem na no fapie już od miesięcy i polecam. Ale odniosłem wrażenie, że zasugerowałeś że dawniej masturbacja nie występowała, że to jakiś wynalazek naszych czasów
 8. Z tymi cytatami odnośnie posłuszeństwa to dobre, ale obiektywnie wchodząc w temat, te listy były pisane do pierwszych wspólnot chrześcijańskich, w których mężowie byli chrześcijaninami. Również stary testament był kierowany do bogobojnych Żydów. Trudno oczekiwać, żeby żona chrześcijanka miała być posłuszna mężowi ateiście we wszystkim, który na przykład może jej zakazać chodzić do kościoła.
 9. Może się mylę, ale o ile mi wiadomo to katolicyzm nie ma nic przeciwko pieszczotom, więc nie rozumiem w czym problem. To chyba jakieś nadinterpretacje. Z resztą co to za bogobojna żona co nie słucha się męża Może dokształć się z teologii, poznajduj odpowiednie fragmenty w Biblii negujące jej nastawienie. Pokonaj ją jej własną bronią
 10. Też taką znałem. Ponoć nigdy w życiu się nie dotykała "bo to obrzydliwe". Nigdy nie miała orgazmu, chociaż nie byłem pierwszy. W łóżku pomimo jej napalenia trzeba było się bardzo postarać, żeby w ogóle zaczęła reagować na stymulacje. Ogólnie słaba reakcja na bodźce, jakby coś popsute miała. A jak to się ma do tematu nie wiem, bo szybko się wymiksowałem.
 11. No to chyba oczywiste, że kobiecie to zawsze trzeba nieba uchylić za samo istnienie. Ostatnio w kolejce przed sklepem jakiś żul się do mnie przywalił, żebym ustąpił lasce co przed chwilą stanęła na końcu. WTF? Siedzi żul pod sklepem i dyryguje kolejką: "Pan przepuści panią..." Oczywiście zgasiłem typa, ale wchodząc do sklepu słyszałem jeszcze za sobą jak do następnego klienta tym samym tekstem rzuca, no i gość oczywiście przepuścił panią, z czego ta bez żenady skorzystała przechodząc z końca kolejki na początek.
 12. Mamusie niestety często mają to do siebie, że lecą pomagać dziecku z każdą pierdołą na placu zabaw, nie pozwalają gdzieś wejść, bo za wysoko i przesadnie asekurują. Dlatego czasem dobrze jest pójść usiąść na tej ławce, żeby dzieciaka zachęcać do radzenia sobie samemu, żeby nie było jakąś kaleką co się wszystkiego boi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.