Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hogen

Użytkownik
 • Content Count

  228
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

hogen last won the day on January 18

hogen had the most liked content!

Community Reputation

326 Świetna

About hogen

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Asekurant To teraz sobie wyobraź, ze ta która Ci nie najbardziej podoba, spotyka się jeszcze z dwoma innymi facetami. Fajnie?
 2. Prawnik to nie jest duży koszt. Zamiast smarować bzdury na forum, proponuję wizytę u specjalisty...
 3. @JudgeMe Ile wy wgl byliście razem? Skoro to Twój pierwszy. Mieszkałaś z nim minimum rok? Chyba zbyt gościa idealizujesz. To zwykła kurwa, skoro zdradza żonę. Ciekawe ile ma jeszcze takich jak Ty. Dziś pcha Irene z roksy, jutro Ciebie. Fajnie?
 4. Jesteś w dupie. Ewentualnie zgłoś sprawę na policję o wyłudzenie. Może się obsra jak dostanie wezwanie na komendę w celu złożenia wyjaśnień.
 5. Przecież można wyrzucić wszelkie zasady i żyć jak zwierzęta. Wrócić do średniowiecza. W sumie kto Ci broni. Przecież możesz iść do sklepu i wynieść co chcesz, nawet zabić kasjera. Najwyżej na komendzie zapytasz "A co to jest kradzież?..."
 6. Puszczaja się z ex, bo nie potrafisz sobie w dupie dać rady, ze to on zakończył związek nie Ty. Potem dziw się, ze faceci Cie nie szanują. Logika kobiet 😂 Że co? Ty w tej chorej relacji robisz tylko za worek na sperme. Brawo.
 7. @Personal Best Wybacz, ale nic odkrywczego nie pada w tym z bożej łaski pierdoleniu.
 8. Ja pierdole, przepraszam ale tego się nie da słuchać. Całość mogła trwać 10 minut, a ona tak rozwleeeeeeka, robi takie przeeeeerwy, ze biorą mnie nerwy.
 9. Kurła to raczej smutne... żaden powód do uśmiechu, raczej do płaczu.
 10. Pomyśl, ze jesteś zdrowy. Masz ręce, nogi, oczy. Żyjesz w miarę normalnym kraju, a nie np. w Korei. A gdybyś jeździł na wózku? Gdybyś był niewidomy? Masz gdzie mieszkać. Masz prace, jedzenie w lodówce i wodę w kranie. To wszystko to często luksus lub rzeczy niedostępne dla milionów ludzi na świecie. Teraz pomyśl, ze nie masz domu, pracy, pieniędzy i jesteś głodny. Dalej Twoim największym zmartwieniem jest złe samopoczucie? Ludzie ogarnijcie się, bo na niektórych to chyba wojny trzeba, jak to mówiła moja św. pamięci babcia.
 11. 😂😂😂😂😂 Polać Panu! Się uśmiałem jak nigdy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.