Jump to content

billy84

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

0 Neutralna

About billy84

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kiedyś miałem podobny problem. Poszedłem do urologa - dostałem specjalną maść EMLA. Niestety działa tak mocno, że nic nie czuć Po jakimś czasie okazało się, że problemem było porno i masturbacja. Na początek próbuj robić to bardzo wolno, przerywaj jak się da no i spróbuj pracować nad oddechem. Kontrola oddechu może zdziałać cuda:)
 2. Tak jak wszyscy pisali wcześniej. Źle to wygląda. Jej tekst o którym pisałeś wcześniej: "ogólnie wolno się angażuje, zobaczymy co z tego będzie" - to typowa wymówka kobieca. Widocznie jej się nie spodobało, nie chce powiedzieć Ci wprost, że masz spierdalać. Chce być miła. Teraz ona czuję, że ma nad Tobą przewagę, że Tobie bardziej zależy. Przede wszystkim nie wkręcaj się tak w nią. Żyj sobie po swojemu i czekaj, może sama się odezwie, może jej zacznie zależeć, choć szansę na to nie są wielkie
 3. Coś jest nie tak. Laski często idą do łóżka z facetem, nawet jak jest chujowy z charakteru. Wystarczy, że jest przystojny. Może rzeczywiście czuć od Ciebie nieprzyjemne zapachy. Czasami powód jest banalny. Co do szybkich rad: daj się kobietom wygadać, one to uwielbiają. Czytałeś książkę jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Tam jest właśnie kładziony nacisk na umiejętność słuchania. Pracuj nad nią
 4. Witajcie. Mam 35 lat, dość duże doświadczenie w relacjach damsko-męskich, myślę, że będę mógł coś ciekawego opowiedzieć jak i również dowiedzieć się czegoś od Was. Szczególnie interesuje mnie to co się dzieje między partnerami po początkowej fazie związku czyli zauroczeniu. Pozdrawiam:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.