Jump to content

Patryk

Starszy Użytkownik
 • Posts

  673
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,379 profile views

Patryk's Achievements

Starszy Sierżant

Starszy Sierżant (8/23)

419

Reputation

 1. Narażam się samcom alfa tutaj, ale ja bym takiego męża kopnął w dupe, gdzie miałaś oczy jak postanowiłaś z nim założyć rodzine? Oczywiscie najpierw rozmowa i próby przekonania męża, ze jest częścią rodziny. Możesz nawet z jego matka porozmawiać, albo lepiej z ojcem. Gdy wszystko zawiedzie to rozwód i pozew o alimenty (oczywiście lepiej się dogadać).
 2. Tak czy siak czekam na ta policję Ala ;* Nie rzucasz slow na wiatr jak @KirovietsxD. btw moja była miała na imię Ala i była Twojego rocznika, teraz mi to dało do myślenia. Nie mam prawa odczuwać emocji? Nie rozumiem.
 3. Pomawiasz mnie o pedofilie jak hejterzy Marka od 10 lat?
 4. Cieszę się, ze pozjadałeś wszystkie rozumy, o mnie wszystko wiesz, a statystyki o rozwodach opierasz na swoich kolegach z liceum, oj dzieciak.
 5. Spożycie w Pl jest bardzo wysokie, dlatego z tym wyjeżdżam, ale Twoje odwrócenie kota ogonem już mi dużo mówi o prawdziwych przyczynach tych rozwodów.
 6. Jakbyś przeczytał mój post ze zrozumieniem to byś wiedział, ze wynika właśnie z niego, że odradzałbym aborcje z czynu zabronionego także. Tak, tak, znowu rzucasz słowa na wiatr, a te badania do innego tematu już znalazłeś czy przeprosisz za tworzenie chochoła? Widocznie dla Ciebie dziecko z czynu zabronionego, a z wpadki dorosłych to dwie różne wartości życia, dla mnie takie samo. Ciekawa hierarchia, nazisci mieli podobna.
 7. Tego typu wnioski więcej mówią o Tobie niż o mnie, trwaj sobie w swoich przekonaniach. Napisałeś o tych rozwodach tak, jakby faceci byli niczemu winni. Nie wiem czy ktoś zdradził albo nadużywał alkoholu, ufam, ze nie pominąłbys takiego ważnego szczegółu, ludzie się czasami rozwodzą, są różne przyczyny, nie wiem czego chcesz dowieść, Twoi znajomi zle się w pary dobrali od samego początku związku. Mógłbyś od razu napisać jak kobieta: pewnie Cię jakas skrzywdziła, taki sam poziom prezentujesz, a te dowody anegdotyczne to se możesz wiesz gdzie wsadzić XD.
 8. Dostaniesz tyle ile wpłaciłeś składek.
 9. Skoro nie ma to po co typ pisze o jakiś 99%? Żenada. Dobrze, że to tylko Twoje domysły, bo już myślałem, że może żyłeś za mną całe życie. Co było przyczyną rozbicia tych rodzin? Bez szerszego kontekstu ciężko cokolwiek napisać, rozumiem, że byłeś na rozprawach sądowych?
 10. Niższe świadczenia (niższa stopa zastąpienia) zneutralizują wzrost wydatków przez wpływ demografii. To się po prostu zbilansuje.
 11. Niestety, brak umiejętności czytania i pisania to u mnie dealbraker. Nauczyłem się na tym forum, że trzeba mieś jakieś wymagania, sama dziura nie wystarczy. Potem skończę jak brat autorki tematu.
 12. Może jednak Korwin miał rację co do kobiet.... xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.