Jump to content

Patryk

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

127 Świetna

About Patryk

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,326 profile views
 1. Najsilniejsza kobieta bez problemu spuści wpi.erdol 99% mężczyznom, najsilniejszy mężczyzna bez problemu spuści wpi.erdol 100% kobiet. Widzę, że dla niektórych ten 1% różnicy to już bycie pizdą. Niesamowici ludzie tu są.
 2. Ostatni dzień terminu zawsze wychodzi przelew. Tak to kasa czeka na koncie oszczędnościowym. Myślę, że to rozsądne, co jakiś czas także proszę kontrahentów o wydłużenie terminów.
 3. W jakim czasie zaczną transportować tyle surów co potrzebują do ''siebie''? Co zrobią w międzyczasie bez węgla, ropy i natgasu? Nie mówiąc już o zbożu.
 4. Możesz bracie powiedzieć ile nitek kolejowych (pasów drogowych) musiałoby powstać w Chin do Europy by choć w 5% zastąpić transport morski? Ten NJS to takie samo nawijanie ludziom makaronu na uszy jak samochody elektryczne. Spoko jak powstanie, ale jeśli przepustowość tego będzie jak 1% przepustowości szlaków morskich to nadal nic się nie wydarzy bez zgody USA. I ok. Chiny niech lepiej myślą jak tu z głodu nie umrzeć i bez energii bo są największym światowym importerem jednego i drugiego. Potencjalne na nich sankcje dajmy na to takie jak na Rosję to pewnie śmierć głodowa dziesiąte
 5. Nie było chyba wojny, żeby Rosja najpierw nie straciła kilkaset tysięcy ludzi. Rosjanie zawsze rzucają w przeciwnika mięsem armatnim, zwykle wygrywają tym sposobem. Zwycięstwo Rosji, naprawa NordStreamów to będzie niestety koniec Polski w obecnym kształcie. Będzie trzeba znacząco poprzestawiać priorytety, grać na Francje/UK i południe.
 6. Amen, promowanie simpowania jak temat o jakiejś zjeb.anej miss mundialu powinien być zdjęty a autor zbanowany, przecież to jawna kpina z userów.
 7. Gdy tu przyszedłem w '16 to takie było założenie. Teraz to tylko lizanie się nawzajem, niestety redpill niektórym wlazł zbyt mocno. Utwierdzanie się nawzajem w mentalnym spierdoleniu. ''nie warto z nią być i tak cię zostawi dla milionera chada z kwadratową szczęką'' no ku.rwa tak samo jak Ty zostawiłbyś grubą lochę z tłustymi włosami dla modelki 10/10 xD tylko #selfimprovement panowie.
 8. Widziałem takie sceny w każdym zakładzie pracy, w którym pracowało więcej niż 500 osób. Kolejna wartościowa kampania przeciwko podstarzałym januszom, którzy się ''zapominają'' i przy przechodzeniu obok kobiety muszą ją za bioderka złapać. Karać takie coś zawsze i wszędzie. Już nawet nie wspomnę o dowcipach wulgarnych o seksie w kierunku kobiet, a także molestowaniu werbalnym płci męskiej pod tytułem: '' co tam młody wąchałeś w weekend jaką cip.uchę'' Oczywiście znowu będę jedynym na forum, który widział tego typu zachowania. No nic
 9. Jeżeli poniżej miliona to myślę, że nie ma sensu dzielić na kilka kont bankowych (jeżeli nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu).
 10. Jedź do pkt odbioru, weź ze sobą zaświadczenie o posiadaniu rachunku, żeby bez problemu mogli Ci od razu przelać na konto, nie wspominaj gdzie jedziesz i po co nikomu z otoczenia. Anonimowym dla samego lotto nie będziesz, bo będziesz musiał okazać się dowodem osobistym. Oni tych danych nikomu nie mogą udostępniać. PS Gratuluję
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.