Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

koszmarek

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About koszmarek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moja historia w obrazkowym skrócie... Taaa, ta jedyna...
 2. Czytając kilka ostatnich postów odnosze wrażenie, że szukają tu bardziej usprawiedliwienia niż rozwiązania. Widziałem fajną grafike jednego z braci o jednorożcu, który nabija na ten róg zachwyconego pięknem jednorożca. Oczywiście to mógłbym być ja lub jestem ja
 3. Prawdę pisząc 2 lata trwa moja batalia. To były godziny przesłuchań i podważanie jej linii obrony. Ciężko to opisać w dwóch zdaniach. Tak bardzo chciałbym opisać to tutaj. żeby ktoś uwierzył w to co się stało. czasem wątpię, że ktoś mógłby. Walczę z tym, bo chciałbym, a mam wrażenie, że dotknęło to tylko mnie w takim zakresie. W ogóle nie chce tu wsparcia, bardziej aby pokazać, że takie rzeczy się dzieją. Jej linia obrony wyszła z moich oskarżeń, że była pierdolnięta, a oni to podchwycili jako coś co może im pomóc i to się sprawdziło. Sąd uznał też na jej korzyść, że stosowała się wzorowo do zakazu zbliżania do mnie. Cała ta sprawa to ostatecznie moja przegrana, bo i ja i ławnicy widzieli, że ona wykorzystała nasze oskarżenie (zaburzenia) na swoją korzyść - przyznała, że ma zaburzenia, ale nie miała tego zdiagnowanego na piśmie. To był mój/nasz błąd. Po prostu w pierwszym zeznaniu uznałem, że tak mogła zachować się tylko pierdolnięta osoba.
 4. Nie było mnie na rozprawie tej decydującej (covid), wcześniej brałem udział zdalnie jako ofiara lub za screenem. Opiszę to szerzej, ale na razie zbieram własne kawałki z ziemi. Jestem w szoku. Chciałem się na gorąco podzielić wyrokiem.
 5. Dodam tylko referral od Policji dla uwiarygodnienia, wiecej dokumentów dodam przy opisaniu tej historii
 6. Moja żona została dziś skazana w Sądzie Koronnym za przemoc seksualną, psychiczną, psychologiczną i fizyczną oraz za kontrolowanie i zachowania kontrolujące, a także za składanie fałszywych oświadczeń. Trial trwał 3 dni, z czego 2 dni to zeznania biegłych lekarzy i specjalistów od przemocy seksualnej i domowej, 6 policjantów, 6 pracowników socialnych, 2 lekarzy psychiatrów i 3 psychologów. 8 ławników było "za" 4 "przeciw". Kara to 8 miesięcy społecznych prac (20hrs tygodniowo), choć sędziowie przyznali, że gdyby nie zaburzenia żony (BPD/NPD) wydaliby wyrok 3 lata pozbawienia wolności, jak to bywa w takich przypadkach. Mój adwokat już złożył zażalenie na ten wyrok, wskazując poprzednie wyroki w podobnych sprawach i łagodne traktowanie kobiet przez sąd. Prawdę mówiąc jestem załamany i nawet kwota zadośćuczynienia nie poprawia mojego nastroju, Kwestie dzieci ma roztrzygać Sąd Rodzinny w osobnym postępowaniu (dzieci nie mieszkają ze mną). Postaram się opisać te historie jak się otrząsnę.
 7. Ten wątek to jakiś żart. Jeśli nie to oboje macie nasrane w głowach = warci siebie i konsekwencji tegoż,
 8. Dasza radę, ja powoli się odbudowywuję. Pomaga terapia, a byłem w mroczniejszym miejscu. Czasem bywam w Krakowie, jak chcesz pogadać.
 9. Widziałem kiedyś na filmach, jak panna młoda zamiast sakramentalne "tak". powiedziała "nie" i wybiegła z kościoła do jakiegoś gacha. Podobnie facet zrobił w innym filmie, patrząc na niewiaste w ławce kościelnej. W jeszcze innym filmie gach krzyknął NIE w odpowiedzi na pytanie czy ktoś się nie zgadza z tym ślubem i panna młoda aż się posikała wpadając w ramiona tego typa. Także takie historie pisze życie. Zawsze jest nadzieja Hehehe
 10. To się przekonałeś, przynajmniej tu była szczera. Faceci musza się nauczyć grać jak kobiety. Kręcenie talerzami (Mężczyzna racjonalny)
 11. W sumie to po co Ty chcesz się do niej odezwać? Pukasz laske za laską, tamta miała lepszą cipkę? A może to ego?
 12. Jak dla mnie jesteś zbyt kontrolujący. Mam wrażenie, że to Ty masz problem ze soba.
 13. Wygrałeś Mialem naprawde identyczna sytuacje tylko nie nad jeziorem
 14. Ty jesteś chyba jej czadem, skoro tyle o niej wiesz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.