Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Robert P.

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Robert P.

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobry pomysł z tym lajwem, hejtery szaleją na swoich kanałach, grunt im się pali pod nóżkami, bezczelne skur......
 2. Panowie, ta adwokatka była przynajmniej szczera, mówiła że prowadzi mnóstwo tego typu spraw i wie co w trawie piszczy. Jakby zależało jej tylko na pieniądzach to by tak nie gadała. Osobiście to jestem sceptycznie nastawiony do tych negocjacji (jeszcze paniusia powiedziała że mam zapłacić połowe za mediatora sądowego) . Co do rad rarek2 to coraz bardziej się skłaniam żeby z nich skorzystać.
 3. Rozmawiałem z adwokatem o mojej sprawie. Generalnie Pani adwokat powiedziała mi wprost, że mężczyźni w Polsce mają przejeb........jeśli chodzi o sprawy tego typu. Sfeminizowane sądy, kobiety jako istoty uprzywilejowane, a w sądach rejonowych decyzje na korzyść matek.......Adwokat radzi mi negocjować z moja ex paniusią......Jakoś niechętnie do tego podchodzę bo z tego co widzę to ona kompletnie nie rozumie mojego położenia albo ma to głęboko w du.....Co Wy na to Panowie???
 4. Dziękuje rarek2. Bardzo mądrze żeś napisał. Na pewno przemyślę to co napisałeś, myślę że masz dużo racji . Przelałem na konto forum drobna sumkę. Na razie nie stać mnie na większą kwotę, ale postaram się częściej wspierać finansowo forum.
 5. Dziękuje rarek2 za odpowiedź. Niedawno dostałem informacje od ex, że będzie chciała mediować ze mną za pomocą mediatora w sprawie moich kontaktów z córką i jednocześnie będzie żądać podwyższenia alimentów. Pytanie co robić w takiej sytuacji. Czy godzić sie na mediacje ? Czy może stanowczo odmówić? Raczej skłaniam się do tej drugiej opcji
 6. Dzień dobry Tornado. Dlaczego dałem według Ciebie "dupy" z tą szkołą. Po części musiałem się zgodzić na to , dziecko musi się gdzieś uczyć. Czy to iż podpisałem zgodę na szkołę oznacza jednocześnie iż zgadzam się i akceptuje nowe miejsce zamieszkania córki? Czy mogę wystąpić o zwrot kosztów od ex np. za podróż do córki (kosztuje mnie to około 400zł ekstra)? Jak powiedziałem,że na razie nie zapłacę dodatkowych pieniędzy na córkę to ex wpadła w furię strasząc mnie jednocześnie pozwem o wyższe alimenty.....
 7. Witam Drodzy Panowie i może Panie. Jestem od 3 lat rozwiedziony. W zeszłym roku matka mojej córki (7 lat) postanowiła że wyjedzie od mojego miejsca zamieszkania około 400km (okolice nadmorskie), tłumacząc to tym iże zawsze chciała tam mieszkać......Była żona pracuje jednocześnie zdalnie dla firmy, która jest w moim miejscu zamieszkania. Alimenty płace rzetelnie w wysokości 800zł miesięcznie (dodatkowo opłacam połowę rachunków za lekarzy prywatnych i zajęcia dodatkowe). Córkę widuje bardzo rzadko, jak przyjeżdżam do niej to z reguły wysłuchuje wyzwiska i pretensje że tak rzadko widuje swoją córkę (a nowy partner mojej ex nazwał mnie nawet "wakacyjnym tatusiem"). Panowie co zrobić w takiej sytuacji? Nadmienię że nie podpisywałem zgody na nowe miejsce zamieszkania, podpisałem tylko zgodę na szkołę. Proszę o radę i z góry bardzo dziękuje.
 8. Dziekuję za miłe przywitanie
 9. Witam Mam na imię Robert . Chciał się tylko przedstawić i przywitać wszystkich forumowiczów. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.