Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

NimfaWodna

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  722
 • Donations

  400.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

548 Świetna

4 Followers

About NimfaWodna

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Analconda zaznał Nimfowej mocy uzdrawiania 🤣 @Lalka no i ktos to chciał ciagnać ale panie jakieś nie za bardzo chętne były
 2. Uważaj bo się doczekasz jak ja 🤣 a później będą Cię kochać albo nienawidzić 😋 banana queen/karyna/szmul/wróżka/zezowata 😅 Do wyboru do koloru 🍭
 3. @Zielonooka naucz się, że jak udrzysz w stół to nożyce się odezwą 🤣
 4. Właśnie o to chodzi. To są pewne predyspozycje a nie wyrocznia. Kobieta może mieć świetną figure i jeść jak świnia. Obleje się tłuszczem i po świetnych predyspozycjach.
 5. Owszem mam nawet sporo pdf. Jak chcesz moge podeslac na poczte. 1. Jarosław Gronert- Astrologia od początku. 2. A. Wroński- Astrologia klasyczna.
 6. Najlepsze, że kobiety nie rozwalają wątków o idealnych kobietach. Jprdle jaki ból dupy sie odezwał 🤣🤣🤣
 7. @deomi tak to właśnie wygląda w Polszy: Gdy wieczorne zgasną zorze,Zanim głowę do snu złożę,Modlitwę moją zanoszęBogu Ojcu i Synowi:"Dopierdolcie sąsiadowi!Dla siebie o nic nie wnoszę,Tylko mu dosrajcie proszę."Kto ja jestem? Polak małyMały, zawistny i podły.Jaki znak mój? Krwawe gały.Oto wznoszę swoje modłyDo Boga, Marii i Syna:"Zniszczcie tego skurwysynaMego brata, sąsiada,Tego wroga, tego gada.""Żeby mu okradli garaż,Żeby go zdradzała stara,Żeby mu spalili sklep,Żeby dostał cegłą w łeb,Żeby mu się córka z czarnymI w ogóle żeby miał marnie,Żeby miał AIDS-a i raka."Oto modlitwa Polaka.
 8. Tak naprawdę @Analconda miał warunki na bycie facetem idalanym dla wiekszości kobiet ale ostro się krytykował.
 9. Co dzień robie coś dobrego dla innych. Czasem nawet ratuje ludzkie życie ale wieczorem się kurwa mogę rozmarzyć 🤣 A o co z nim chodzi?
 10. To mój typ faceta: https://m.filmweb.pl/person/Alexander+Skarsgård-156197 Czy jest chadem czadem nie wiem. Poprostu jakoś mi pasuje taki typ i tyle.
 11. Nie, była idealnie wpasowana w taki obraz bo była symbolem seksu. Poza tym ja nie napisałam, że to były świetne aspekty. Ale nie pisałam o tym bo @crystal ma praktycznie identyczne i nie wiem czy fajnie się o tym słucha publicznie. Mars w rybach to naiwność i łatwowierność względem mężczyzn. Upadła wenus w baranie to mocna podkreslona seksualnosć. To nie tylko styl ubioru ale i łatwy flirt i bezproblemowe rozmawianie o seksie i tym co nas kręci. Ascendent lwa to idealna kobieca figura klepsydry. Pewność siebie, która jest mylona przez innych z arogancją. Ale to także aspekt opozycji jowisza(planety szczescia) do neptuna czyli nałogi. Oraz w przypadku bohaterki od której zaczełam wywód to śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach. Ale jak by nie patrzeć była symbolem męskich westchnień bo tak została wykreowana przez mężczyz dla innych mężczyzn. Bo każdy pan kiedyś trafił na taką co szukała tatusia dla swoich pociech. Bo ogólnie była leniwą księżniczką której nie chciało się zapier***ać do pracy a socjal w PL za mały 🤣
 12. Nie on nic we mnie nie zabił. Ale są ludzie na tym forum, którzy zabijają skutecznie moją wiarę w ludzi.
 13. On mnie nie skrzywdził. Skrzywdził sam siebie. A skąd wiem? Bo widzę go gdy zabiera córkę. Dziekuje 😄 najważniejsze, że jesteś szcześliwa. Powodzenia w dalszej drodze 🙂 Akurat kwestie relacji mam najbardziej uporządkowaną. Problemy w głowie mam z innymi rzeczami 🤣 Np.🍌🍌🍭🍭 Gratulacje. Proszę wybaczyć artystyczną duszę. Pozdrów kota. Zorganizuj sobie towar i sztachnij się mamuśka!😀 Duże elo. 🤣🤣🤣 mam zawołać kici kici miau???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.