Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

NimfaWodna

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  338
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

252 Świetna

2 Followers

About NimfaWodna

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @deomi jeszcze skrycie wierze, że jest coś lepszego niż ziemska egzystencja. Na ten czas próbuje wypełnić mój życiowy plan ale idzie mi to jak krew z nosa. Nie wiem z której strony zaatakować nurtujący mnie temat.
 2. No właśnie o to chodzi. A dziś jeszcze czytałam, że markety mają być czynne 24h. Oni tych ludzi wymęczą. Ludzie pozdychają a na ich miejsce przyjdzie Pani z biura, która nigdy nie pracowała fizycznie.
 3. Tu bym się mocno zastanowiła Nie wiem. Przecież nagle każdy ma do nich szacunek Pierwsi ludzie polowali i walczyli to była fizyczna praca.
 4. Tak z filozoficznego punktu widzenia każdy ma racje na swój sposób. I to jest największa głupota w humanistycznej nauce. Nie ma granic i prawd. A hipokryzja jest wszedzie. @deomi jak zwykle walczysz z wiatrakami
 5. Niestety to nie słaba satyra z tych typu: " Świnie na Wiejskiej" Brawo za spostrzegawczość. A gif. w tle Ci nie dał czasem? Że nie brak mi poczucia humoru chociażby.
 6. Interpretuj jak chcesz A co to jest? Fabryka produkcji dmuchanych lalek? Smutna prawda... Być może. Tak byłam osobiście dotknieta problemem roszczeniowego faceta, który chciał mnie w sklepie pobić.
 7. Hahaha ludzie są jak chorągiewki na wietrze. Tak się nastawiają z której strony zawieje. Przeciętna opinia polaka: -Lekarz konował, łapówkarz, dorobil się na prywatnej prakryce bo polska służba zdrowia stworzyła mu takie warunki. -Listonosz i kurier- cham i prostak. No i żarty typu: "Właśnie opuścili dom, czas dostarczyć im paczkę". -Kasjerka- niewykształcona, gorszy sort człowieka. A dziś dziękujemy im za ich prace. Piękna hipokryzja człowieka. Miłego dnia :D
 8. Lubisz tą Kołakowską? Ja na poczatku tak, później zaczeła mnie zwyczajnie irytować. Ta kobieta nie ma w sobie krzepy
 9. Już to do Ciebie przytkneło @SzatanKrieger czemu smutny? Co jest hm?
 10. Chyba za dużo na raz motywujmy się wzajemnie
 11. @Hatmehit napierniczamy przysiady?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.