Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

matek919

Użytkownik
 • Content Count

  59
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About matek919

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa
 • Interests
  Siłownia, spacery, muzyka, film

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podbijał panie kolego Nie masz nic do stracenia, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ja podbijałem do wyższych od siebie od około 5 do 10 cm i rezultaty nie były takie złe... Co prawda związku nie chciały, ale już jak wysokie były mną zainteresowane to luźne relacje(seks był) i różne zabawy bez zobowiązań były całkiem, całkiem na plus.
 2. @Rybecki i @Xin zacne te obrazki haha Ja tam golę i dzięki temu czuję się bardziej komfortowo 💪
 3. Co podymales to twoje Taki układ seks bez zobowiązań to wielu facetów by chciało mieć. Bez żadnych obietnic czy wchodzenia w związek - proste bo to tylko seks. No i oczywiście pamiętac o zabezpieczeniach.
 4. Z naszych siatkarek na "przestrzeni dziejów" najbardziej podobaly mi się - Katarzyna Glinka i Paulina Barańska(Werblinska) Klaudia jest ładna taka dziewczyna z sąsiedztwa.
 5. @sargonmówisz, że lepiej brać rano prysznic jak wieczorem? Ja biorę z rana zwykle. Do tych produktów to jem pestki dyni i orzechy Co do jajek spróbuję na wieczór zjeść. Wysypiam się w miarę dobrze od 6 do 8 godzin.
 6. U mnie pierwsze gry to teken, fifa98, tony Hawk pro skater 2, wormsy
 7. @CornelCampbell prawidłowo i tak ma być. Jest u Ciebie chemia i ta moc. Nakrecacie się na siebie nawzajem. U mnie po tych radach jest duuuzo lepiej - juz wiele się zaczyna u mnie w głowie przed seksem.
 8. @letodostałem bardzo solidne rady Teraz tylko ćwiczyć i doświadczać @Tabooprawda spinalem się...Juz jest lepiej bracia dali podpowiedzi co i jak Ja nie mogę dojść jak zadzwoni telefon albo dzwonek do drzwi...xd
 9. @Tomkoteż tak robię i buduje odpowiednie napięcie - na początku lekko pobudzić, robić wstęp lekki, ale nie kończyć od razu. Dzięki temu idzie się fajnie nakręcić i mieć większą ochotę :)
 10. Haha no to może uda Ci się je złapać na jakiś przelotny seks Odpowiednio to rozegraj i ruchaj niech jęczy kobieta.
 11. @letorzeczywiście to też jest istotna rzecz i nie mogę o tym zapomnieć, że rutyna i nudna po prostu nie jest potrzebna. Co do pleneru to jak będzie możliwość to warto. :) Urozmaicenia w seksie muszę użyć głowy po prostu i będzie git.
 12. @Toranaga teraz już to zrozumiałem, że podchodzic do seksu na luzie.
 13. @MMordanie idę w życiu po najmniejsze linii oporu. Masz rację i zgadzam się zdobywanie wiedzy i doświadczeń jest ważne. Nie ma co chodzic na skróty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.