Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

.LaRs

Użytkownik
 • Content Count

  199
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

539 Świetna

About .LaRs

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To musisz zmienić otoczenie mój drogi, seksu nauczysz się poprzez praktykę, tyle, że musisz trafić na odpowiednią dziewczynę. Z tego co czytam lekturę forum to Bracia nie mieli szczęścia w dziewczynach, niektórzy nawet błędnie określają, że wszystkie są takie same, zaskoczę Cię bo są dziewczyny, które chciałyby być tą pierwszą, nie pytaj skąd wiem, mam nadzieję, że się domyślasz.
 2. A za co mają to jedzenie kupić gdy są masowe zwolnienia z pracy?
 3. Dla mnie może być dzisiaj i jutro a nawet codziennie. @Patton jako moderator na pewno otrzymałbyś dostęp do niepublicznej powtórki lajta od Marka.
 4. Czy dzisiaj odbędzie się czwartkowy strim? Kto na niego czeka razem ze mną? Proszę Marku, uratuj mój wieczór ❤️
 5. Pewnie wszyscy jej znajomi aby się pochwalić, że jest w ciąży.
 6. Czy to prawda, że większe sklepy przedłużają godziny otwarcia od dzisiaj i będą czynne nawet 24 godziny na dobę?
 7. Z mojego 2,5 tygodniowego doświadczenia no fap i no porn moję napisać, że bardzo wzrosła mi energia, byłem bardzo pewny siebie, penis jakby wydawał się trochę dłuższy i grubszy, byłem bardzo napalony na koleżanki co zauważały i jakoś inaczej mnie traktowały, doceniały po prostu moje towarzystwo jakoś bardziej, coś dziwnego się działo, nie nazwę tego magią ale naprawdę w organiźmie zachodzą jakieś zmiany w układzie hormonalnym, człowiek jest zupełnie inny. Bardzo często miałem silne wzwody jak nigdy, zawsze ochota na seks, rozmowę z innymi ludźmi. Jak zwaliłem to poczułem się dokładnie tak samo, jakbym przez te 2,5 tygodnie układał wysoki domek z kart a po fapie jakbym wyciągnął jedną kartę z samego dołu, wszystko runęło, cała energia, motywacja runęła dosłownie w mgnieniu oka. Było to w wakacje 2019.
 8. No szkoda, wielka szkoda, ale jak się utarło powiedzenie, że nic nie może wiecznie trwać... dużo się tutaj nauczyłem, dziękuję Ci Marku za wkład w pracę, w którą włożyłeś tyle energii i determinacji mimo hejtu, mam nadzieję, że gdy forum przestanie istnieć chłopaki będą dzielnie głosili prawdę ku chwale forum. Życzę powodzenia w nowej pracy i samych sukcesów życiowych.
 9. Polecacie ten film oglądać z dziewczyną?
 10. I uważaj przy zakupie na takie osoby:
 11. Zostań w pracy, szczególnie teraz w czasie tej paniki.
 12. No dobra i co będzie jak będzie ten kryzys? Co niby nadciąga? Możesz nam uświadomić czy to tylko takie straszenie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.