Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

.LaRs

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Świetna

About .LaRs

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Założeniem tego forum była właśnie chęć pomocy takim osobom jak autor tematu, więc o co Ci chodzi? Nie chcę Cię atakować ale czy znasz w ogóle ideę tego forum? Aby wnieść wartość do tego tematu a nie tylko zwracać uwagę. A więc każda osoba czegoś nas w życiu uczy. Zastanów się czego może nauczyć Cię ta osoba? Może rzeczywiście miała ona zwrócić uwagę na Twój wygląd, może faktycznie to ostatni dzwonek na to aby zrobić coś z sobą, zrzucić trochę tłuszczyku? Nie chodzi mi o to, że zwracając na Ciebie uwagę chciała Ci dopiec ale mógł to być sygnał do tego żeby uniknąć groźnych dla życia chorób, które są spowodowane nadwagą? Bracie na prawdę, zadbaj o siebie. Tutaj na forum zawsze będziesz miał od nas wsparcie. Twoje zdrowie i samopoczucie jest najważniejsze.
 2. .LaRs

  Napoje bezalkoholowe

  Sok pomidorowy, zielona herbata.
 3. @leśna zapoznaj się z regulaminem forum, przywitaj się i wstaw avatar. Poza tym to nie dział dla Ciebie - od tego macie rezerwat.
 4. .LaRs

  Jak ją odblokować?

  Kurwa, wiesz co? Brak mi słów.
 5. .LaRs

  Dołek

  Ja na piątek też mam spotkanie z jedną panną z Badoo. Super, że zaczynasz działać! Trzymam kciuki. Skąd jesteś? Może jakieś wspólne spotkanie? Może napisz do mnie wiadomość? [email protected]
 6. .LaRs

  Dołek

  @cst9191 Spotkaj się z nią .
 7. A jacy mają być ludzie skoro w kraju bieda, gdzie zarobki uczciwych ludzi, którzy pracują na etacie nie wystarczają na godne życie? Oczywiście, mamy 500+ to poprawiło naszą sytuację w kraju ale co mają powiedzieć emeryci i osoby bez dzieci? Przeciętnie osoba zarobi ok. 1800 zł a gdzie wynajęcie mieszkania, zakupy, dentysta? Nie wspominając o wakacjach za granicą jak to ma się na zachodzie. Jak ludzie mają być pogodni w tym kraju? Polacy zachowują się naturalnie tak, jak osoby na zachodzie. Jesteśmy tacy sami, nie jesteśmy gorsi od innych, to nasza sytuacja finansowa jest temu winna. Osoba, która godziwie zarabia nie musi się martwić o przeżycie, jest bezpieczna finansowo i wie, że nie umrze z głodu i nie zabraknie jej dachu nad głową. Jak człowiek ma być pogodny skoro nie wystarcza pieniędzy na pokrycie podstawowych potrzeb człowieka?
 8. .LaRs

  Dołek

  Nie mogę Ci wysłać wiadomości. Nie, nie mam, po tych wszystkich audycjach, których słucham od 3 lat i tych wszystkich akcjach, zapoznaniem się z historiami braci dechciało mi się wchodzenia w związki. Staram się najpierw skupić na niezależności finansowej i wolności, później będzie czas na związek o ile się na niego zdecyduję. Do samotności już się przyzywczaiłem, kwestia czasu. Na początku było ciężko, teraz jest coraz lepiej. Są też plusy, ma się więcej czasu na odkrywanie siebie, naukę języków, czytanie interesujących książek itd.
 9. .LaRs

  Dołek

  @cst9191 Mam podobnie, gdy zacząłem zarabiać pieniądze wszyscy się ode mnie odwrócili, nauczyłem się żyć w samotności. Możliwe, że bolało ich to, że zaczęło mi się powodzić lepiej od nich, nie wiem.
 10. .LaRs

  Dołek

  U mnie jest akurat odwrotnie, w latem mi się nic nie chce a jesienią czuję, że żyję. Pracujesz, masz jakieś zajęcia poza siedzeniem w domu? Masz jakiegoś przyjaciela z którym mógłbyś porozmawiać, wyjść na spacer?
 11. .LaRs

  Dołek

  Okres przejściowy, już wiesz mniej więcej co i jak, musisz to po prostu przetrwać.
 12. Jak byliśmy dziećmi nie szukaliśmy sensu życia dopiero gdy dorastamy wszystko się zmienia. Może tak po prostu wrócić do tego co było i nie szukać niczego, po prostu cieszyć się każdym dniem?
 13. Zmagam się z pewną niedoskonałością cery, mianowicie po trądziku młodzieńczym zostały blizny na twarzy, szczególnie na policzkach. Mam możliwość finansową aby iść i wykonać zabieg usuwania blizn potrądzikowych laserem na stałe. Minimum trzy wizyty, jedna 1500 zł. W sumie aż tak mi to nie przeszkadza ale gdy słucham audycji i tego, jak ludzie zostają odbierani przez innych i jak to atrakcyjniejsi mają w życiu lepiej mam zamiar się tam wybrać. Czy taka inwestycja może mi się kiedyś zwrócić w sposó znalezienia lepszej pracy, poprawy jakości życia codziennego?
 14. Czy ktoś orientuje się jaki jest dopuszczalny roczny dochód bez wymagania prowadzenia działalności gospodarczej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.