Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

.LaRs

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Świetna

About .LaRs

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możesz kupić i wynająć np. garaż. Zamówić coś na ali i później sprzedać z marżą w pl.
 2. Dom, w którym mieszkała moja babcia z dziadkiem, gdy umarli dom został przepisany na mojej mamy siostrę ale wzięli kredyt na 150k prawdopodobnie hipoteczny.
 3. Po lekturze forum nigdy w 100% nie zaufam kobiecie.
 4. Witam. Mojej mamy siostra była w związku małżeńskim z Panem X. Niestety, kilka tygodni temu siostra mojej mamy zmarła. Wcześniej dostali po rodzicach dom, lecz wzięli kredyt (prawdopodobnie pod hipotekę) na 150 tysięcy zł. Jeśli Pan X nie będzie miał jak spłacać kredytu (bo na razie nigdzie nie pracuje) to czy moja mama i jej druga siostra będą musiały pomóc mu to spłacić? Piszę, ponieważ moja mama dostała telefon od jej drugiej siostry, że istnieje taka możliwość, a nawet dzieci czyli ja i dzieci siostry mojej mamy też będą to spłacać. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję i dam lajka.
 5. Więc było drugie spotkanie, na którym w aucie już się dotykaliśmy i całowaliśmy. Było naprawdę gorąco Obecnie przebywam za granicami kraju, wracam za 2 msc. Pisała, że będzie czekać i śni jej się ciąg dalszy naszego wieczorku.
 6. Tylko keto i if. Dzięki keto będziesz mógł robić if. Na węglach if jest bardzo ciężko utrzymać. Powodzenia, kiedyś musi się udać. Wpisz w yt: Dr. Eric Berg, bardzo dużo wiedzy odnośnie keto i if'a.
 7. Z punktu widzenia mężczyzny, który chce zbudować trwały związek to trochę tak, nigdy nie wiesz, co Cię z dziewcyzną czeka, może Ci się poszczęścić czego Ci bardzo serdecznie życzę a może wyjść z niego coś nieprzyjemnego. Ja w sumie teraz spotykam się z pewną dziewczyną ale też jestem tego świadomy, że nie ma się co napalać bo i tak za chwilę może się jej odwidzieć. C'est la vie.
 8. Czyli ogólnie zalecacie zająć się sobą a dziewczynę traktować tak jako dodatek, nie nastawiać się na związek z nią, po prostu mile spędzać czas pamiętając o tym, że w każdej chwili to wszystko może się skończyć?
 9. Dobrze, że wyrzuciłeś to z siebie. Gdyby ludzie nie popełniali błędów rozwój nie byłby możliwy. Trzymaj się.
 10. Też zaczynam się uczyć niemieckiego powoli.
 11. Szwajcaria to piękny i bezpieczny kraj, chciałbym tam kiedyś zamieszkać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.