Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dakota

Użytkownik
 • Content Count

  164
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

78 Świetna

About Dakota

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Pozytywniak Ustawienia? Co masz na myśli? Bieganie, siłownia, pływanie. Ogółem wysiłek fizyczny. Tak, wyrwałem się kiedyś depresji, pierw przez spacery. Potem przez bieganie. Bieganie pomaga mnie do dziś, zwłaszcza kiedy nie mogę spać.
 2. @Jaśnie Wielmożny Dziękuje za wsparcie. Nie poddaje się. Zostałem nauczony, że wszystko przychodzi z bólem. Ból jest stanem przejściowy, rezultaty zostają na zawsze. Na razie jestem na krótkoterminowej, bo nie mam 9 miesięcy na pełną. Mam też umówioną wizytę z psychiatrą. Po powrocie do Warszawy planuje zająć się tym na poważnie. @dobryziomek Dziękuję za porady. Nie mam uprawień do PW. Mógłbyś podać namiar na tą(the) Panią Doktor? Nawet jakbym miał dojeżdżać, a jest tak dobra. To warto spróbować. Brzmi jak religia. Działa na tej samej zasadzie. Jestem na to zbyt pragmatyczny. Szukam rozwiązań a nie pocieszenia. Przez lata nie zdawałem sobie sprawy z istnienia problemu. Pewne zaburzenia przypisywałem wychowaniem czy cechami charakteru. Znalazłem wadliwe, ale rozwiązania. Na przykład, nieumiejętność odpoczynku, wypełniłem pracą. Brak bliskości, przygodnym seksem. Podobno mam też problem z alkoholem, "picie szkodliwe". Nie czuje się ofiarą. Jeśli jednak można sprawić, aby życie było bardziej przystępne, to chcę spróbować. W najgorszym wypadku następne 30 lat przeżyję jak dotychczas. Patrząc w przeszłość, dzięki zaparciu i pracy. Dziś doszedłem do miejsca, o którym wcześniej nie śmiałem nawet marzyc.
 3. Wersja humorystyczna. Wiesz jak powstali Adam i Ewa. Bóg ulepił pierwszego człowieka z gliny. Po czym tchnął w niego życie. Mamusia miała glinę, a tatuś dłuto.
 4. Widać jesteś osobą religijną. Powiedz że zeszła do ciebie od Boga. Że nadał jej formę, ciało i dziś już jesteście razem. Też niezłe.
 5. @Polmartwy Ja zacząłem. Na razie jest słabo. O DDA polecam audycje z kanału: Ja z drugiej strony. Nie, bycie z kimś nie rozwiązuje problemów, które zostawiłeś za sobą. Nie pomożesz komuś, kto pomocy nie chce. To tak jak byś miał niezapłacony rachunek. Fakt, że zajmiesz się czymś innym. Zapomnisz, ukryjesz go pod stertą innych. Nie sprawi, że rachunek sam się spłaci.
 6. Pytanie do tych co przebrnęli. Też po pierwszych wizytach czuliście się gorzej? Dopiero parę spotkań za mną. Wracam rozdrażniony. Nie mam nerwicy, a drżały mnie dłonie. Nikt nic nie mówi, nie osądza na głoś. Jednak czuję się winny. Winny swojej przeszłości. Nawyków. Siebie.
 7. Witaj Damian. Napisz coś o sobie.
 8. Hej przystojniaku😘. Hahahahahaha. Witaj. Big boss jest jeden @Marek Kotoński Powodzenia w przyswajaniu CQC.
 9. Witaj Szymon. Mam nadzieję, że szybko przyswoisz sobie wiedzę. Zdradzę ci sekret. Miej wyrąbane na bycie "alfą". Jest to zbiór cech charakteru. Bądź sobą, czuj się dobrze w swojej skórze. Poznaj schematy i trzymaj ramę.
 10. Impotencji. Bycia zależnym od innych(późnej starości i kalectwa). Choroby/kalectwa dziecka.
 11. Ja cię proszę o przestrzeganie regulaminu. Czyli przywitanie się i założenie tematu w "rezerwacie". Pozdrawiam
 12. Gadanie. Chcecie to się ustawiajcie pod miarkę, wasza wola. Tak zwane szóstki. 180 cm wzrostu. Milion dolarów wypłaty. 15 centymetrowego penisa. Masz być wyżyłowany(6pack). Auto z 600 koniami. Gadanie... Kobieta chce cię czuć przy tobie bezpieczna, kobieca. Nie potrzeba do tego wzrostu. Wszystko jest w głowie. Nie jedna by chciała pokazać(czy coś innego) się z Hardy'm czy Cruise'm. Trzymamy się ramy, to się nie 🚾
 13. @letoJa też tej kurPanny przegonić nie mogłem. @Maurycy szwagrze ty mój 😘 Powiedz tylko że nie kończysz jej w ustach 🤮. Ustalmy jakieś zasady i trzymajmy się ich. Żart(albo nie)
 14. Ewa, to ty? Może popychamy tę samą laskę. Bracie @leto, jak sądzisz? Może popychamy ją w trójkę? Tylko każdy innego dnia. Jaki ten świat mały. Jakie to wszystko schematyczne. Kisnę 🤣
 15. Tak, pełna zgoda. Twój poprzedni post też "poparłem". Jak pisałem Możliwe że się nie zrozumieliśmy. @armin przydała by się opcja w ankiecie "nie, nie powinien". Bez prokuratury.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.