Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rfv

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About rfv

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd seks z ponad 200 kolesami. Oznajmiła "byłam straszną zdzirą w collegu, ale wybaczysz mi, prawda kochanie?". I wtedy najebana zasnęła z głową na moich kolanach. Jesteśmy w związku od dwóch lat i mieszkamy ze sobą. Nie używaliśmy nigdy prezerwatyw.

  Odp:

  "-byłam straszną zdzirą w collegu"

  4 lata * 364 dni/ rok / 200 kolesi = nowy koleś co 7,3 dnia. Zaokrąglijmy, że był to jeden koleś na tydzień. Zakładając, że prawdopodobnie uprawiała seks z każdym z tych kolesi ze 3 razy, a przeciętna długość penisa wynosi 13,97 cm, a średni stosunek mógł trwać ze 100 pchnięć do czasu spuszczenia się:
  (100 pchnięć / stosunek)* 3 stosunki średnio * ~28cm (14cm pchnięcie w przód - drugie 14cm wyjęcie) = 8382 cm kutasa co tydzień. 200 tygodni * 8382 cm = 1676400 cm fiuta, co daje 16,76 km.

  Twoja dziewczyna miała 16,76 kilometra kutasów w sobie. Wsiądź do samochodu i przejedź 16,76 km i myśl o cudzych kutasach przez cały czas od początku do końca trasy. Ona miała w sobie tyle fiuta.

  Ona jest zdzirą z wysokim przebiegiem, a do jej cipy nie ma części zamiennych

Recent Profile Visitors

61 profile views
 1. Jak dołączyć do grup? Np. Fani muzyki, albo z hobby?
 2. Kiedyś Marek mówił, że przeniesie stronę na zagraniczne serwery, aby PL służby nie mogły inwigilować samców. Prosimy oto. Jeszcze chwila i PIS da nowe ustawy i będzie policja szukała na forach wpisów, a tu są różne wpisy. I potem nieprzyjemności będą. Dlatego czym szybciej tym lepiej.
 3. Przydała by się możliwość wysyłania wiadomości do moderatorów.
 4. Proste, że powinna być dostępna aborcja. Nie chciałbym być dzieckiem chorym. Zwykły grubas jak miał przejebane w szkole a gdzie dopiero chory. Słabsi ludzie mają pod górkę. Nie chciałbym aby moje dziecko płakało, że się z niego śmieją, bo mamusia z tatusiem nie usunęli bo to grzech... Postawcie się w sytuacji dzieciaka chorego. Pamiętacie szkołę?
 5. Powiedzcie mi, czyja pochwa będzie większa? - singielki, która miała kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu partnerów - dziewczyny w wieloletnim związku, która codziennie uprawia seks ze swoim partnerem Która będzie lepszą partnerką? Taka co miała co chwilę np 1 miesiąc nowy chłopak? Czy taka co miała co parę lat chłopaków?
 6. Typowe myślenie ludzi w tym temacie 99% Jak ktoś jest napakowany to musi się napierdalać. Kurwa to tak nie jest. Mi chodziło o wygląd. w 99% przypadków mięśnie ratują bo się napastnik przestraszy. Później wstawię zdjęcia o co chodziło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.