Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mattheo

Użytkownik
 • Content Count

  213
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146 Świetna

About Mattheo

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

299 profile views
 1. Ty tak naprawdę nie możesz zrobić nic. Żadne rady, żadne książki, żadne posty na forum. On w tej chwili nie myśli racjonalnie, a aprobata ze strony rodziców (i zapewne otoczenia) jeszcze to potęguje. Jak chłopak będzie miał szczęście to myszka przed ślubem znajdzie sobie innego i wtedy przyjdzie opamiętanie. Gorzej jeśli do tego ślubu rzeczywiście dojdzie - przepis na katastrofę i spierdolenie sobie najlepszych lat życia.
 2. Ja zauważyłem taką tendencję, że sporo dziewczyn, które były atrakcyjne w okresie gimnazjum-liceum stały się przeciętne, a te wówczas przeciętne, na które nikt nie chciał patrzeć nieźle się wyrobiły.
 3. Ogólnie to często same panie prowokują takie sytuacje by sprawdzić swojego faceta. Rzadko kiedy ktoś jest agresywny sam z siebie, nie licząc najebanego/naćpanego bydła, które nie umie się zachować i szuka zaczepki. Chodząc do sprawdzonych miejsc i unikając nocnych wędrówek po mieście raczej mała szansa na spotkanie takowych osobników.
 4. No nie wiem, czy to taki dobry pomysł. Może być problem z erekcją. Wiem po swoim przykładzie.
 5. Przegryw to stan umysłu. Można albo wziąć się za siebie i to zmienić albo nie robić z tym nic i płakać, że tylko Chady i badboye mają rację bytu na rynku matrymonialnym. Wolny wybór.
 6. Bardzo pozytywny post. Trzymam kciuki za dalszy rozwój. Co do związku z 20 lat staszym gościem... nawet jeśli póki co się dogadujecie i jest fajnie, to w dłuższej perspektywie może być ciężko, nawet jeśli traktuje Cię poważnie, a nie jako zabawkę. Nie mówię, że to niemożliwe, ale 20 lat to różnica pokolenia i jest duża szansa, że z biegiem czasu mogą wyjść kwestie, które Was poróżnią.
 7. Jak tak powie to dzwonisz na policję i informujesz o sytuacji.
 8. @NoName Nie, to tylko Twoja nadinterpretacja. Generalnie uważam, że praktycznie nic w życiu nie jest za darmo i nie ograniczam tego tylko do seksu. Możesz mieć inne zdanie, w porządku, masz do tego prawo.
 9. To, że nie ma seksu za darmo nie znaczy, że muszę ograniczać się tylko do div. Jednak warto zdawać sobie z tego sprawę. Wszelkie relacje z ludźmi działają na podobnej zasadzie. Coś oferujesz od siebie i coś chcesz wziąć.
 10. Prędzej, czy później przyjdzie zapłacić, niekoniecznie mam tu na myśli pieniądze.
 11. Tak Ci się tylko wydaje, widzisz tylko ich maski. To tak jak pary, które na zewnątrz udają wielką miłość i każdy myśli, że są tacy szczęśliwi i zakochani, a gdy kurtyna opada to napierdalają się ile wlezie. Każdy z nas popełnia błędy, mniejsze lub większe. Ludzką rzeczą jest błądzić. Jeśli Twoje ograniczały się do pijackich wybryków albo nieudanego podrywu to naprawdę jest nic. Bądź sobą i tyle, jeśli ktoś ma Cię dyskwalifikować za to, że czasami coś palniesz albo odwalisz po pijaku to niech spada na drzewo. Nie toniesz w długach po uszy, nie masz dziecka z toksyczną kobietą, nie podpisałeś umowy prawnej zwanej ślubem, to są dopiero błędy.
 12. @Lexmark82 Chyba sobie w lato zafunduję taki wypad edukacyjno-poznawczy do Amsterdamu. Zawsze płacisz. Nawet jeśli Ci się wydaje, że nie.
 13. Normalna sprawa, że kobiety zwracają większą uwagę na mężczyzn z wysportowaną sylwetką. Możesz mieć zajebisty charakter i wysoki status materialny, ale jak nie masz dobrego wyglądu (sylwetka, ciuchy, fryzura) to jesteś dyskwalifikowany przez większość pań na samym początku, a jeśli nie to posłużysz tylko jako bankomat.
 14. @Boromir Bardzo dobrze zrobiłeś. Zbierzesz trochę doświadczenia, oswoisz się z kobiecym ciałem i jak nadarzy się okazja z jakąś koleżanką albo dziewczyną to będziesz wiedział co robić i nie powinno być problemu ze wzwodem, bo często jest to spowodowane stresem.
 15. Jak masz dominujący charakter i jesteś pewny siebie, do tego oczytany to masz duży atut w rękach. Większość ma wygląd, ciuchy i nic poza tym, tak jak brat wyżej napisał. Jeden na dziesięciu potrafi raz na jakiś czas wyrwać pijaną laskę w klubie, a reszta się tylko gapi i zwala na okoliczności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.