Jump to content

deleteduser136

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

107 Świetna

About deleteduser136

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @elogejter według mnie jesteś jebanym kurwiskiem i szmatą a forum ma podwójne standardy widzę, gdzie pisze się jak to kobiety są złe bo zdradzają ale jak facet tak robi to ogólny poklask (z nielicznymi wyjątkami). Hipokryzja na maksa. Dobrze, że wypierdalam stąd, miejsca pełnego hipokryzji.
 2. Zablokuj ją i nigdy się nie odzywaj to jej się styki przepalą. Miej do siebie szacunek. Znajdziesz inną.
 3. Nic. Baw się dobrze. Niby jesteś na forum ale z tego co zauważyłem olałeś rady, które kiedyś dostałeś i nie rozumiesz jakie mogą być teraz konsekwencje sprowadzenia dziewczyny do swojego mieszkania. Dużo osób pisało, że najlepsza opcja w takim przypadku to wynajem razem innego lokum. Jeżeli zakończysz z nią relacje / zrobisz skok w bok a ona się o tym dowie to wiesz co może zrobić w ramach zemsty, kiedy będą nią targać silne emocje? Chcesz zostać wyrzucony z własnego mieszkania? Kupuj dyktafon.
 4. Ile czasu jesteś na forum? Serio to zrobiłeś? Wiesz co się może stać jak powiesz jej, że to koniec? Chcesz zostać wyrzucony z własnego mieszkania? Jak chcesz zakończyć relację to kupuj pierw dyktafon i nagrywaj wszystko.
 5. Jak pierwszy raz zobaczyłem jakie tatuaże robi sobie influencerka queen of the black to od razu uznałem, że totalna patologia. Jak można tak siebie oszpecić?
 6. Według mnie to zależy i jakie to są tatuaże. Niektórzy robią sobie naprawdę debilne tatuaże ale niektóre tatuaże są fajnym dziełem sztuki takie jak tutaj: https://www.piotrszot.art/tattoo#5ac369784dc2b Ale to chyba za dużo psychodelików brałem i dlatego tego typu mi się podobają. Sam bym nie zrobił ale znam ludzi, którzy po psychodelicznych doświadczeniach zrobili u tego tatuażysty i wygląda bardzo dobrze.
 7. Nie rozumiem czemu ten osobnik nie dostał jeszcze bana. Gdzie są admini?
 8. Panowie to jest troll i został już wyjaśniony. Nie traćcie czasu.
 9. Metoda 4 + 1 a resztę znajdziesz wpisując w google. Ewentualnie jak Ci się nie uda to możesz jeszcze zapalić Salvię Divinorum albo DMT ale nie gwarantuję, że to da tego typu doświadczenie.
 10. Bóg to tylko wyobrażenie. Ja przestałem przestałem chodzić do kościoła kiedy po raz pierwszy wyszedłem z ciała.
 11. O co Ci chodzi z tą pracą zdalną? Mnie właśnie jakiś czas temu udało się przebranżowić na programistę (w wieku prawie 32 lat) i pracuje zdalnie i jest to o wiele lepsze niż zapierol w fabryce lub na budowie. Że niby ta praca wchodzi na psychikę? Na pewno mniej niż napierdalanie norm na maszynach. To właśnie przez te prace fizyczne tak psychicznie się wykoleiłem, że miałem już gotową pętlę bo wolałem definitywny koniec niż pójście do tej pracy. W ostatnim dniu pracy w fabryce po rozmowie z kierownikiem pękłem psychicznie i zwymiotowałem. Musieli mnie do szpitala zabrać. Powiedziałem sobie nigdy
 12. Pojawia się, ponieważ Ci zależy. Żeby zniknęło musisz odpuścić. Problem w tym, że to nie ty odpuszczasz. To nie działa na poziomie intelektualnym. Twoje próby odpuszczenia lub uwolnienia się od tych emocji mogą tylko pogorszyć sprawę. Nie wiem jak to działa u Ciebie ale może podam przykład na sobie na temat innych emocji. Od lat "mam" depresję. Robiłem wiele, żeby się jej pozbyć. Terapia, dieta, głodówki, zioła, psychodeliki (według badań są dobre na depresję ale mnie ją pogłębiły). Dotarłem do punktu, gdzie nie było już żadnej nadziei na wyjście z tego a byłem w takim stanie emocjonalnym, że
 13. Niby mi wyszło ponad 130. Różne testy darmowe robiłem i mniej więcej wynik mi oscyluje zazwyczaj 120-130. Uważam, że te testy są nic nie warte. To ma być test na inteligencję? Przecież ja jestem głupi. Nikt mądry nie podjął by takich decyzji jakie ja podjąłem w życiu. Dopiero, kiedy obudziłem się przysłowiowo z ręką w nocniku to trochę zmądrzałem, chociaż możliwe że dalej siebie oszukuje.
 14. Nie zgadzam się z tym. Tak naprawdę są tylko 3 opcje. Jeżeli coś nam nie odpowiada w kobiecie to możemy: 1) Powiedzieć jej to i oczekiwać od niej, że się zmieni. 2) Jeżeli nie potrafi się zmienić to możemy się "otworzyć" na to, że jest jaka jest. To jest najtrudniejsze bo akceptacja tak naprawdę nie jest wynikiem mentalnej pracy i myślenia. Można sobie myśleć, że się coś akceptuje ale jest to oszukiwanie siebie, gdy wewnętrznie nas rozrywa. 3) Ostatnia opcja to podziękowanie za relację. To co autor książki pisze nie jest według mnie dobre. Dawanie miłości, kiedy ktoś zachowuje się wob
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.