Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

zen

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About zen

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  USA

Recent Profile Visitors

338 profile views
 1. meh, wiadomo że jak sie mieszka za granica, to łątwiej jest, gdy się zna język danego kraju. Twoj kolega pewnie nawet angielskiego nie zna, będac w tym nie anglojezycznym kraju. Bo jeśli by znał, to podejrzewam że nie musiałby się pytać współlokatorki o pomoc za każdym razem- bo umówmy się, angielski to miedzynarodowy język.
 2. Angielski to co innego niż chinski... i zgadzam sie, angielski trzeba znac i to wystarczy, żadnego innego nie warto nawet sie uczyc, chyba że lubisz
 3. nie sraj, jak masz umiejętności, to ryzykuj, lepsze to niz stagnacja i nie zadowolenie, a pieniedze jak umiesz to zrobisz
 4. @Halinka >uczyć się chinskiego no to "ładnie" inwestujesz, biorąc pod uwage wszystkie technologie automatycznie tlumaczące w tzw. "real time", które sa cały czas rozwijane Jeśli chodzi o główny punkt tego tematu, to "czasy kryzysu" są względne, ja akurat sie nie czuje zagrożony przez wirusa, bardziej się czuje zagrożony przez nieświadomych ludzi pompujących balonika, i nie potrzebnie panikujacych. Wystarczy zapoznać się ze statystykami np. na temat ludzi umierajacych w roznych krajach podszas poszczegolnych okresow cyklów ziemskich(lato, wiosna, jesien, zima). Daje do myślenia.
 5. Traktuj tak, jakbyś sama chciałą być traktowana, przy tym staraj sie byc asertywna i niech twoje słowa bedą potwierdzone czynami. Wtedy bedziesz szanowana przez każdego.
 6. Oorbiterstwo jest wtedy, kiedy wiekszość czasu inicjujesz Ty, i nie masz z tego nic (sex).
 7. >sugerowanie ze kobieta Ci dobrze doradzi >branie porad od kobiet no no kolego
 8. Ja ostatnio lecę na 60s 70s 80s stacji na pandorze. Bardzo fajnie mi jest wtenczas.
 9. zdziwiłabyś się... może kobiet to nie dotyczy, ale mężczyzn z niską samooceną jak najbardziej a co Ty taki spięty? dla mnie to wygląda na zwykły żart z jej strony...
 10. No pewnie, Ty zapewne jesteś oboma naraz, wszelce obiektywnym alfą i omegą i wszystkim pomiedzy jednocześnie . Oczywiscie że świat nie jest czarno biały, nie musiałeś tego mówić na głos i widaje mi się że chyba sam nie rozumiesz o czym jest red pill.
 11. Nie rozumiem pojęcia, "nie jest dobrze kiedy redpill wchodzi za głeboko" Z mego punktu widzenia to jest sprzeczne z ideologia red pilla, bo albo wierzymy w niego i stosujemy się, albo nie. Może troche tak, może troche nie, skutkuje w wyjebaniu spowrotem w bialorycerstwo, uległość, posluszność i niewolnictwo prędzej czy pozniej. Jeśli ktoś się boi redpilla i tworzy to w nim potężny dysonans to proponuje powrót do blue pilla. To jak dealujemy z tym kiedy połkniemy tabletke zalerzy tylko od nas, i wcale nie musi to mieć żadnego negatywnego efektu, wcale nie trzeba być nagle chlodnym, wykalkulowanym i źle nastawionym do "wrogich" kobiet i świata. Wręcz przeciwnie, powinno to z nas uczynić racjonalnie i trzeźwo podchodzących do spraw, twardych i wiedzących o co kaman mężczyz.
 12. @asasu Nie przejmuj się, niedługo i Ty zaczniesz grać tą kartą
 13. Zanim nie przestaniesz dostawać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.