Jump to content

Mr Bread

Starszy Użytkownik
 • Posts

  395
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  200.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,213 profile views

Mr Bread's Achievements

Kapral

Kapral (4/23)

182

Reputation

 1. @Imbryk - są wegetarianie, którzy ze swoich zwierząt też robią wegetarian. ?
 2. Może fragment tekstu piosenki Remind me w wykonaniu Royksopp?
 3. @ravenZajęło to jakiś niecały kwartał. Trzeba tylko dopiąć formalności i zamknąć sprawę ustalając nowe godziny odwiedzin.
 4. Obiecałem w tym temacie, że opowiem jak ma się sprawa odnośnie mojego problemu egzekucji kontaktów. W moim wypadku, była małżonka się samozaorała na sali sądowej. Grzywny jeszcze nie dostała, ale sędzina ostrzegła ją, że to ostatni raz, gdy dochodzi do takich problemów, ponieważ w przyszłości prawo może być zaostrzone wobec rodziców, którzy utrudniają widzenia się z dziećmi. Jej adwokat w porozumieniu z moim proponują kompromisową zmianę godzin odwiedzania dziecka na bardziej przystępną (po zakończeniu zajęć w przedszkolu, abym mógł np. syna odebrać; do tej pory nie byłem na liście osób upoważnionych do odbioru pociechy). Może i sprawa była prosta do wygrania, bo do utrudniania doszło z premedytacją - moja była ubzdurała sobie (a raczej jej matka ubzdurała jej), że porwę dziecko. Nic z tych rzeczy panowie. Zależy mi na losie mojego dziecka, dlatego pracuję na jego szczęście a nie szarpię się emocjonalnie tracąc czas na wymyślanie jakiś chorych akcji. W wolnym czasie odwiedzam pociechę. Była dostaje swoją dolę, jak chce niech mieszka sobie z rodzicami. Pretensje niech ma do samej siebie.
 5. Na kanale Kuby Klawitera jest trochę testów tego sprzętu. Nie wiem, nie jeździłem, ale wiem, że gość testował ( z jego kanału oglądam tylko cykl TechWeek, aby zaoszczędzić czas i trochę się pośmiać ? ) https://www.youtube.com/results?search_query=kuba+klawiter+elektryczne+hulajnogi
 6. Pozdrawiam szczęśliwych rozwiedzionych braci. W moim wypadku odwiedziny wyglądają tak: przychodzę, syn leci do mnie się bawić a była z teściową siedzą w drugim pokoju jak zrzędy. Szybkie zareagowanie rozwodem po pierwszych jazdach poskutkowało. Jestem psychicznie cały a one nie mogą ot tak sobie mówić o mnie źle. Dziecko rozumie sytuację, cieszy się gdy jestem.
 7. Powodzenia! Wiesz już wiele na temat alkoholu i jego oddziaływań. Jeśli chcesz wytrwać w postanowieniu powiedz sobie, ważąc umiejętnie słowa, że "możesz nie pić".
 8. @raven Korzystam z pomocy adwokata, ponieważ ktoś musi mnie reprezentować, dlatego, że zazwyczaj jestem daleko od domu byłej. Minusem rozwiązania jest dodatkowy koszt - papuga weźmie opłatę za załatwienie sprawy.
 9. Moją ex właśnie czeka sprawa o egzekucję kontaktów. To pierwsza rzecz jaką należy zrobić jeśli ma się twarde dowody na utrudnianie kontaktów. Dam znać później jak to wpłynie na rozwój sytuacji. Myślę, że warto przyjechać mimo wszystko na ustalone spotkanie z dzieckiem. Weź wtedy nagraj dyktafonem całą sytuację. Jeśli była będzie cię wyganiać albo syn nie będzie chciał z tobą wyjść, odejdź. Jeśli nie przyjedziesz, będzie miała dowód na to, że ci nie zależy. Nagranie sytuacji będzie miało jakąś wagę, bo w końcu twoje odwiedziny to nie prowokacja. Tak, taktyka byłej taka będzie i już. Lepiej psychicznie przygotować się na zgrzyty w relacji ojciec-dziecko. Jedyna rada to egzekwować spotkania i trzymać mimo wszystko fason. W końcu dziecko zobaczy komu zależy. Dla pocieszenia powiem, że już moje 3-letnie dziecko zauważa manipulacje byłej żony i jej matki.
 10. Tell the bad man (in you) get out! Witamy ?
 11. W temacie o golarkach bardzo proszę o zmianę nazwy w moim poście z Gillette Fusion na Qshave. Też pięć ostrzy, nowe ostrza tańsze i bez feministycznej propagandy.
 12. Co do mojego wesela...wszyscy dobrze się bawili oprócz dwóch osób: teściowej i panny młodej. Ponieważ w mojej rodzinie było ostatnio dużo udanych wesel, nie dopuściłem do tego, aby popsuły imprezę. Potem chciały mi popsuć życie, ale naiwnie wierząc, że się nie rozwiodę i oddam im cały majątek do dziś żałują. Cieszę się, że jestem cały. Ona też mogła być cała. Wystarczyło ot tak pokochać. I współpracować. Byłem jednak tym złym dobrym niepijącym i niepalącym mężem, który obdarzył fajnym i zdrowym dzieckiem i który niestety nie podjął się bycia pantoflem.
 13. Strefa komfortu jest fajna, ale nic nowego w niej nie powstanie. POWODZENIA!
 14. Ha ha. Temat przypomniał mi słynną kwestié teściowej i mojej byłej żony, że małżonka to była do spełniania moich fantazji erotycznych! Btw a słyszeliście o tym, że zmysłowa bielizna kobieca to tylko bielizna a nie zaproszenie do seksu (chodzi o rzekomy "gwałt" na młodej studentce w UK, boy miał na nią ochotę, bo nosiła lingerie, nie regular underwear) NIEDŁUGO BĘDZIEMY MIEĆ NOWOCZESNYCH PURYTANÓW! NADCHODZI DESEKSUALIZACJA?!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.