Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vagabond

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About vagabond

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się , nie cofnę przeszłości . Boli brak logiki i perfidne zachowanie. Boli myśl , co będzie dalej skoro już na starcie są takie szopki . Dostałem sms z USG , widziałem że w ciąży jest . Z lekarzem nie rozmawiałem , nie pozwoliła porozmawiać. Swoim zachowaniem sprawia , że nie wierzę w jej żadne słowo . Również w fakt że to ja jestem ojcem . Są dwie opcje : - pierwsza bezinwazyjna z krwi rodziców - 7000 zł - druga inwazyjna : krew ojca i wody prenatalne matki - 2000 zł Koszta po urodzeniu są ok 1000 zł Test na ojcostwo będzie na pewno pierwszym krokiem po urodzeniu dziecka. Na logikę - cała ta historia wskazuje na ściemę i wyłudzenie hajsu . Jednak kobiety nie są logiczne .
 2. Rozstałem się z kobietą ( nie był to związek małżeński ) , po 3 miesiącach braku kontaktu , informuje mnie że jest w ciąży w 4 miesiącu . Jak sama wyznała dowiedziała się w dniu w którym przekazała mi te informacje . Nie uwierzyłem Kobieta choruje na cukrzycę insulinozależną , niedoczynność tarczycy Zabezpieczała się poprzez tabletki antykoncepcyjne które jeśli dobrze ją rozumiem brała do 4 miesiąca ciąży bo nie wiedziała o jej istnieniu ( regulowała w ten sposób nieregularną miesiączkę ) Mój błąd - uwierzyłem na słowo Nie sprawdzałem , nie grzebałem w torebkach . Nie używałem gumek . Od chwili uzyskania tej informacji i kontaktu ze mną jak sama mi wyznała oczekuje ode mnie jedynie pieniędzy ,, dziecka nie zobaczysz " . Wiem że istnieje domniemanie mojego ojcostwa ale nie jestem tego pewien . Wszelki kontakt czy próba pomocy z mojej strony jest odrzucana , jedne czego oczekuje kobieta to dzielenie kosztów ,, teraz" na poczet zdrowia dziecka . Przedstawia rachunki za prywatne kliniki i kolejne badania ( nie uwzględnia możliwości NFZ ) , bo zdrowie dziecka jest najważniejsze . W kontaktach ze mną stosuje szantaż emocjonalny i werbalną agresję , ponieważ nie odpowiadam na prośby o pieniądze . Na chwilę obecną ciąża jest zagrożona chorobami matki i taśmą owodniową. Sytuacja trwa już 2 miesiące . Od chwili uzyskania informacji o ciąży udałem się do prawnika. Korzystam z jego rad i zaleceń. Pewnego dnia dostałem SMS : " Teraz pilnie potrzebuje Twojej pomocy " Zareagowałem bo coś mnie ruszyło Okazało się że jest u kolejnego ginekologa ( prywatnie ) i nie ma hajsu na leki , nie radzi sobie finansowo i nie ma co jeść . Podjechałem na miejsce uzbrojony w dyktafon . Po wyjściu od lekarza wyglądała na rozpromienioną i zadowoloną . Wręczyła mi receptę na leki i czekała na moją reakcję . Stwierdziłem , że z chęcią pogadam z lekarzem jako domniemany ojciec , zadam kilka pytań i trochę się uspokoję . Odstawiła szopkę w rejestracji . Zaczęła krzyczeć i zabroniła mi wchodzić . Reakcje ludzi w poczekalni - bezcenne Mimo iż pielęgniarka mnie wpuściła , lekarz nie udzielił żadnych danych. " Skoro nie płacisz , nie masz prawa wiedzieć " Ex Najlepsze : - leczy się prywatnie , twierdzi że nie ma NFZ ( kłamstwo - sprawdziłem ) - wysłała miesiąc temu wiadomość abym płacił już teraz bo złożyła pozew o domniemanie ( sprawdziłem po 2 tyg w sądach - nic nie ma ) - uzyskałem nr telefonu do matki EX napisałem sms w odpowiedzi otrzymałem informacje " nie życzę sobie kontaktu z panem " Od miesiąca jest cisza . Napisałem SMS z pytaniem o zdrowie dziecka . Nie odpowiedziała Bezczynność w tym temacie mnie rozbraja. Naprzemienny gniew i żal to istny rollercoaster. Pojawia się wiele nieścisłości i kłamstw z jej strony. Na pewno będzie test na ojcostwo , jednak bije się z myślami czy zaproponować już teraz tę opcje ( prawnik odradza ). Może mieć to wpływ na zdrowie dziecka . Brakuje mi już logicznych rozwiązań .
 3. Witam serdecznie Przygoda z forum rozpoczęła się gdy odkryłem kanał Marka na YT . Czytałem , chłonąłem i asymilowałem wiedzę jednak często na krótko . Rozwiązywałem jeden problem i dumny z siebie popełniałem inne błędy ( coraz gorsze ) Rutyna i własne schematy często brały górę . W końcu przyszedł czas na założenie swojego profilu , czynny udział i działanie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.