Jump to content

Keczup

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

63 Świetna

About Keczup

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pisze na gorąco, radźcie co robić. Na Tinderze jakiś czas temu poznałem dziewczynę. Trochę zaniżyła swój wiek, ale na drugim spotkaniu wyjaśniała że to dlatego że coś tam. Machnąłem ręką. Wszystko było cacy, pasowała mi pod każdym względem, rozmowa, seks, wspólne spędzanie czasu, no miód malina. Aż tu dziś rano przysyła mi screena z jakimś artem. Spostrzegawcza ze mnie bestia więc zauważyłem w powiadomienie że dostała wiadomość, widocznie jej to umknęło. Imię jej byłego i coś tam o przytulaniu. Zacząłem drążyć temat, wkleję screeny z rozmowy jak ogarne jak. Dane chyba wszystkie zamazałem.
 2. Kurła autorze, jesteś dorosłym mężczyzną, dysponujesz własną kasa. Chcesz to idziesz, nie chcesz nie idziesz, co komu do tego? Mnie gniecie kac kupa, mam iść teraz się skasztanić czy poczekac do jutra aż się nazbiera? Wydaje mi się że bardzo chcesz iść ale się cykasz, i chcesz żeby forum rozwialo Twoje obawy. Idź i zamocz. Nabierzesz większego dystansu i perspektywy. I z chłodna głowa będziesz mógł się zająć ważniejszymi sprawami.
 3. Aż dziwne ze nikt nie wrzucił Primitive Technology. A nie jednego wypowiedzianego słowa, content mówi sam za siebie. Poza tym polecam też kanał Sampson boat co. Facet kupił totalny wrak klasycznego drewnianego jachtu z początku XX w. Odbudowuje go od zera na podstawie projektu jego kontstruktora, Alberta Strange'a. Zacząłem oglądać którejś soboty z rana, ocknalem się w niedzielę wieczorem, że w poniedziałek idę do roboty ;).
 4. Przypuszczam że to dlatego że przez SMS nie są w stanie stwierdzić czy ktoś sobie robi jaja, czy mają do czynienia z poważnym zawodnikiem ?
 5. Nie kumam tej napinki która wywołały słowa Djokovica. Jakiś dziennikarz zadał chłopu pytanie a ten odpowiedział zgodnie ze swoimi przekonaniami do których ma prawo. A teraz niektóre oszołomy traktują ta wypowiedź jak prawde objawioną, jakby tenisista był autorytetem w sprawach medycznych
 6. Codziennie w drodze do i z pracy mijam tzw. "socjal", parterowy budynek który moja gmina przeznaczyła dla osób niemających gdzie mieszkac i z czego żyć. Fajnie, tylko że zamiast przytulku dla ubogich zrobiło się tam siedlisko patolówy i kurestwa. Mieszkająca tam hołota dostaje całkiem niezła kasę z zasiłków, wnioskując po stojących przed tym lokalem beemkach i pastuchach na blachach ze wschodnich województw, antenach satelitarnych na dachu i metrach bieżácych flaszek ustawionych rządkiem na chodniku. Regularne ochleje, awantury i bandziorka to oczywista oczywistość. Skargi i pisma do gminy chu
 7. Regulowane hantle i drazek do podciagania. To podstawa dla mnie. Kettle są fajne, ale mniej uniwersalne od hantli, ja zainwestuje w następnej kolejnsci tylko w dwa ciezsze (dla mnie to 20-24 kg każdy). Wszelkie maszyny od razu wykluczam, u mnie robilyby za wieszaki/łapacze kurzu.
 8. @Wokulski ale masz rozrzut, od Krakowa po Gdynię ? A mógłbyś wrzucić przykładowe "pozdrowienia" które rozsyłasz? Może wystarczy coś poprawić/podrasować
 9. Jest. Pierwsza ofiara w Poznaniu.
 10. @azagoth takich postów jak Twój autor również znajdzie od zajeb..., i ciut ciut ?. Tylko co taki post wnosi do tematu? Zgoda że mindset jest do wymiany. Daj praktyczną radę jak @bassfreak ma to zrobić.
 11. Wszyscy piszą ogólnikowe porady, zero konkretów. Dobra, to ja zapodam to co mi pomogło, bo byłem w podobnej sytuacji. Tzn. bez żadnej patologii w rodzinie, ale byłem zahukany i zamknięty w sobie dopóki nie poszedłem do liceum. Później było lepiej, aczkolwiek duszą towarzystwa nie byłem, o seksach mogłem pomarzyć, to samo na studiach. Poszedłem do pracy, tu spotkałem kolesia mocno wkręconego w kulturystykę. Zakumplowaliśmy się, mnóstwo się od niego nauczyłem nt. siłki i odżywiania, gęba mu się na te tematy nie zamykała. Dodam że całe życie byłem chudy i wątły, miałem olbrzymie kompleksy z tego
 12. Powyższy scenariusz ma miejsce w przypadku np. aukcji dzieł sztuki, przedmiotem której z założenia jest fant unikatowy, jedyny w swoim rodzaju. Musisz mieć o sobie bardzo wysokie mniemanie ?
 13. Kurła co za czasy nastały. Jak za gowniarza taka dieta nazywała się "niejedzeniem śniadania", tak teraz to "post przerywany" ? @Imbryk a co chcesz osiągnąć, jaki jest cel? Zgubienie dupy? Czy nabijanie mięsa?
 14. No przecież to Twoje pojęcie, myślałem że masz sprecyzowane o czym piszesz. W moim rozumieniu to zabieganie o kontakt, podbechtywanie kobiecego ego w celu zwrócenia na siebie uwagi i tego typu mało muskie, sztuczne zachowania. Więc pytam, ile? Ile czasu facet ma się płaszczyć żebyś uznała że jest godzien? Pytam, bo mam emocjonalny stosunek do tematu, dwie panny jedna po drugiej potraktowały mnie w ten sposób.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.