Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lexmark82

Użytkownik
 • Content Count

  213
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

139 Świetna

About Lexmark82

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To poprzedni opis : On twierdzi że to niemożliwe ale spał z nią kilka razy gdzie ona brała tabletki antkoncepcyjne. Podczas rozstania jego była powiedziała mu że gdyby była w ciąży to i tak się nie dowie. On pisał i próbował się z nią skontaktować ale ona cały czas go unikała, telefon zablokowany itp itd. Dopytałem i spali ze sobą dwa razy po rozstaniu. Potem on zerwał to totalnie. Ona męczyła go smsami, telefonami. A potem kontakt się zerwał całkowicie z jej i jego strony. Po czym przyszedł news od koleżanki że ona jest w ciąży. Wtedy był już zablokowany.
 2. Następny wujo "dobra rada" Jeśli jest dziecko to tak Ona też manipulowała i dręczyła, obwiniała, racjonalizowała. Podkreślę jeszcze raz pytanie : On chce się dowiedzieć czy ona jest w ciąży czy to ściema ? (po to aby on sobie życia dalej nie ułożył z inną kobietą)
 3. Nie chodzi o skrobanie ani inne rzeczy. On chce się dowiedzieć czy jest ojcem i wziaść to na klatę po testach DNA . Ale ona go unika i nie chce mu tego potwierdzić. Są kobiety które mainpulują w ten sposób aby byłego dręczyć . Pokazywał mi wczoraj wypowiedź Lwa Starowicza (znany seksulog) na ten temat. To że nie masz takich doświadczeń nie znaczy że takie sytaucje nie występują - Słyszałeś kiedyś o tym jak po lodziku z prostytutką B.Becker został ojcem ? (dowiedział się po urodzeniu) https://www.tygodnikprzeglad.pl/tajemnicze-poczecie/ Pozdrawiam
 4. Nie wierzę że ona nie poświecą czasem pracy aby coś załatwić dla dziecka (np.wywiadówki, jakieś zajęcia pozalekcyjne, wyjazdy i odbiory z wycieczek itp itd.). Użyj tego jako kontrę. W przypadku swojego czasu dla swojego dziecka musisz trzymać ramę. To jest takie powolne chywtanie za jaja ... najpierw delikatnie za jeden włos, włos po włosku... a potem może chwycić cały worek. Żeby nadać powagi sytuacji powiem coś co powiedział kiedyś mój znajomy historyk Jakby popatrzeć na historię to pierwsze małżeństwa były w rodzinach królewskich i nigdzie wcześniej. Gdy król miał nową żonę i dzieci z poprzedniego małżeństwa (pierwsze patchworki) ... zdarzały się brutalne morderstwa dzieci pierworodnych (tych które dziedziczą władzę i koronę) ... a sprawczyniami były.... nowe żony lub jej dzieci z królem. Więc badź czujny i stawiaj granicę.
 5. Wczoraj zagrałem tą kartą na Intercyzę .... cisza ... A potem udawanko że nie wie co to jest Intercyza. Ciekaw jestem dalszej reakcji 😎 bo tematu nie odpuszczę i na bank wrócę do tego.
 6. Badałeś jej przeszłość ? Co było przyczyną rozpadu małżeństwa ? (spradź jej wersję bo może jest zupełnie inna, u mnie wyszły dodatkowe rzeczy po rozstaniu,) Ma jakieś "życzliwe koleżanki" doradzające jak żyć z mężczyzną (Halina mi mówiła że jej Darek to jest taki i taki) To stwierdzenie o tym że masz przemyśleć swoje hobby ... Słabo. Za chwilę wciągnie Cię na maxa po jaja. Nie daj jej tego. Lubisz to więc zachowaj to dla siebie. Ona ma jakieś hobby i znajomych ? Ona ogarnia swoje dziecko na właściwym poziomie ? Promocja może się faktycznie kończyć i zaczyna się urabianie (poprzez takie shitesty jak zrezygnuj z swojego hobby, znajomych). I pytanie czy byłeś z nią na jakimś wyjeździe wakacyjnym gdzie były twoje i jej dzieci ? Jak się wtedy zachowywała ? Jest zazdrosna o czas który poświęcasz swoim dzieciom ?
 7. Też mu to mówiłem. Ale poszedł z nią w czaczę. Nie chce go już oceniać bardziej bo widzę że go to męczy bardzo. Bo głodny nie zrozumie sytego. Na nim ciąży ta sytuacja bo nie wie na czym stoi Znane są przypadki udawanych ciąż nawet do 8 miesiąca ciąży po aby tylko faceta trzymać za jaja. Pokazywał mi wczoraj taki artykuł gdzie kobieta robiła to do samego końca, a gośc wydał masę kasy na terapię u psychologa i stracił sporo czasu. I znane są rownież przypadki gdzie kobieta mówi dopiero po urodzeniu dziecka. " Zaaranżowana wpadka Brytyjski tabloid "Daily Mail" kilka lat temu przeprowadził sondaż, z którego wynikało, że co trzecia Brytyjka w wieku 16-20 lat albo naprawdę złapała mężczyznę na dziecko albo okłamała go, mówiąc, że jest w ciąży. W Polsce podobnych badań nigdy nie przeprowadzono, ale z wypowiedzi ekspertów, dyskusji na forach internetowych i relacji samych zainteresowanych wynika, że to wcale nie marginalne zjawisko. " https://forumprawne.org/prawo-rodzinne-opiekuncze/249576-czy-na-wrabianie-w-dziecko-jest-jakis-paragraf.html https://blog.dexterxx.pl/2012/04/15/wrobic-faceta-w-ciaze/ Generalnie nie pomogłeś. Rady w stylu dać na mszę.... Serio? Wczuj się w problem to może napiszesz coś mądrego nastepnym razem. Nie chodzi tu aby kogoś opierd... że mogłeś nie wkładać. Gość ma jaja jak i Ty więc jest moim Bratem Samcem. Pozdrawiam
 8. Cześć Piszę tu w imieniu znajomego który ma nie mały problem. Mianowicie gość rozstał się ok 4miesiące temu. Ponad 3 miesiące temu dostał cynk od ich wspólnej znajomej że jego "była" jest z nim w ciąży. On twierdzi że to niemożliwe ale spał z nią kilka razy gdzie ona brała tabletki antkoncepcyjne. Podczas rozstania jego była powiedziała mu że gdyby była w ciąży to i tak się nie dowie. On pisał i próbował się z nią skontaktować ale ona cały czas go unikała, telefon zablokowany itp itd. Czy jest jakaś metoda aby sprawdzić czy ona była u ginekologa (baza NFZ) lub brała L4 na ciążę. Może ktoś bardziej doświadczony miał z tym styczność ? Lub jakaś inna metoda ? Gość rozważa też wzięcie ewentualnie detektywa. I tu pytanie czy jest takie detektyw w stanie to sprawdzić jeżeli ona byłaby dopiero w 3 miesiącu ciąży Spotyka się z kimś ale cały czas świruje bo laska 36 (bezdzietna) jest faktycznie z tych zaburzonych i zdolna do wszystkiego a on kasę ma więc jest dobrym okazem na bankomat.
 9. To prawda ale muszą być kobietami zaburzonymi. Spotkałem ostatnio dwie DDA (alkohol i bicie przez rodziców) i przy odpowiednim mocnym potraktowaniu, można z nimi robić to na co ma się ochotę w seksie, potem same proszą o więcej (emocji i wrażeń). Ja jak się dowiaduje o czymś takim jak DDA w młodości to odpuszczam bo wiem że te demony wyjdą w przyszłośći.
 10. Najpierw to trzeba wstęp dobry zrobić, jakieś miłe słowo (ale tu u Pani gorąco w sklepie, wywołać emocje i uśmiech, zobaczyć czy łyka rybkę) . Jak widzisz błysk w oku do dopiero podsycasz dalej ale nie odrazu ( a to myślę że któraś już wizyta) Ja poderwałem kiedyś panią z poczty dając jej mój numer z imieniem na karteczce. Jak zobaczyłem że przeczytała (lekki buraczek). Wyszłem szybko. wieczorem odpisała. Jeśli dostaniesz kosza (trudno) to możesz tam potem kilka razy wieczorami kupować prezerwatywy, wino i obserwować ten żal 😁
 11. A kojarzysz moment gdy ona jest w 9 miesiącu ciąży ? I mieszkanie jest wylizane na błysk zaraz przed porodem ? To jest paradoks i ewenement u Kobiet Ja zrobiłem imprezę z kolegami jak była jeszcze w szpitalu na tym wylizanym mieszkaniu. Potem opier... był straszny. 🤣 Ale dziecko musi być opite aby było zdrowe. Odpuściła i posptrzątała znów.
 12. Moja pierwsza dziewczyna Znam ją jakieś 1,5 miesiąca Oczywiście leżymy po Ona : Wiesz nie chciałam Ci mówić bo się za krótko znamy ale mam dziecko.... Ja: (Zwarcie) a gdzie one jest skoro się cały czas spotykamy ? Ona: U mojej babci, bałam się że odejdziesz dlatego to ukrywałam Ja: .... Milczę dobre 15 min Ona : W końcu nie wytrzymuje i mówi że żartowała (buahaha). Chciałam Cię sprawdzić co do mnie czujesz Ja : Wstaje, ubieram buty i mówię w przedpokoju przy jej Matce : Jesteś popier..... Potem ona dzwoni i mówi misiu : Kochasz mnie jeszcze ? Zerwałem tydzień poźniej po fajnym seksie na zgodę. Peace
 13. Jednym z ostatnich tekstów jakie usłyszałem na Tinderze było (Ona 9/10 )Możesz mnie zabawiać rozmową do czasu aż nie przyjdzie do mnie hydraulik naprawić CO Ja : Hehe. To niech Cię hydraulik zabawia a ja przewijam w lewo 😎
 14. Ja już po rozwodzie a szwagierka wciąż sama. 😁. Co do sprzątania to przeje... było gdy wszedłem w butach z dworu z dziećmi po sobotnim sprzątaniu. To lepiej było już buty ściągnać na klatce 😎 Chore ale ona wciąż to ma jak przychodzę po dzieci 🤣 . Teraz jedno z moich pierwszych shit testow do kobiety to to czy jest "pedantką"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.