Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Czegewara

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Świetna

About Czegewara

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

212 profile views
 1. Nie wiem w jakim charakterze pracuje twoja żona, ale w moim środowisku pracy też bym nie życzył sobie doświadczać miłosnych ekspresji.
 2. Dla znajomych kumpli ze wsi mój krem nawilżający do twarzy był szczytem miejskiego zniewieścienia. Dobrze, że nie znaleźli kremu pod oczy.
 3. Mężczyźni z miasta są bardziej zadbani. Wizyta u dobrego fryzjera, czyste buty, schludne ubrania, perfumy i nie będziesz w niczym odstawał.
 4. Moja rada jest prosta. Oswój siebie i swoją partnerkę ze swoim brakiem erekcji. To znaczy spędzajcie czas nago, dla samego bycia nago ze sobą. Nie musicie uprawiać ze sobą wtedy seksu. Obejrzyjcie coś, wypijcie lampkę wina. Nie będziesz w stanie ciągle myśleć o swojej erekcji i jej braku, nie będzie ci jej brak przeszkadzać, poczujesz się swobodnie i pewnie siebie. Jak się nie podniecasz to nie forsuj - im bardziej w coś bijesz, tym bardziej cię boli pięść.
 5. Ja zaobserowałem zjawisko, objawiające się brakiem zdolności ludzi do mówienia o istocie rzeczy.
 6. Idą w zaparte - czyli nie po twojej myśli? Są związani przepisami prawa, a ty po prostu zatrudniłeś za słabego papugę No, czyli system dający sędziom jeszcze większą władzę, bo prawodawczą, ma ustrzec przed błędami sędziów. Ma to sens. Ławników mamy i w naszym systemie.
 7. Postępowanie sądowe w Polsce jest co najmniej dwuinstancyjne. Od naprawiania błędów Sędziów masz drugą instancję, a jak trzeba to i Sąd Najwyższy. Nie da się stworzyć idealnego systemu prawnego, bo ludzie zawsze popełniają błędy. Jeżeli masz jakiś pomysł, to może dostaniesz medal Polsatu, próbuj.
 8. Pamiętaj, na pocałunek kobiety musisz sobie zasłużyć. Bądź dżentelmenem, kolacja za minimum pięć stów u jakiegoś gesslera, patrz jej głęboko w oczy i rzuć jakimś tekstem w stylu: "mi wystarczy jak na ciebie patrzę, nie jestem jak inni". One to kochają, mówię ci.
 9. Zastanów się co stawiasz wyżej - krzywdzenie innych mężczyzn czy swoje "upodobania". Bez krzywdy dla innych szukaj par, które się bawią w zdradę kontrolowaną. Inaczej będziesz zwykłą szują i nie miej wobec tego żadnych złudzeń.
 10. Zupełnie odradzam to podejście. Odstawienie nabiału i produktów i wysokim indeksie glikemicznym wpływa na polepszenie stanu cery. Są na to badania. "Sam jesteś w stanie się wyleczyć" doprowadzi cię do tego, że skończysz z bliznami po trądziku i zniszczoną samooceną. Gdyby wystarczyła woda i odstawienie nabiału, to świat były pełen gładkich buziek. Zaawansowany trądzik to choroba, którą powinno się leczyć pod okiem ogarniętego dermatologa. Jeden nie pasuje, to idziesz do drugiego. To jest efekt odstawienia produktów o wysokim indeksie glikemicznym, czyli właśnie ziemniaków, pieczywa, czipsów itd.
 11. Woda nie wystarcza, nakładasz tonik na brudną twarz, a tonik ma tylko neutralizować ph. Do mycia: pianka ecolab (znajdziesz w drogerii natura), tonik najlepiej bez substancji myjących polecam np. feel free. Do tego nawilżacz jakiś koniecznie, żebyś nie miał wysuszonej skóry. Tołpa na krem do twarzy z kwasem salicylowym, ale to musisz pytać dermatologa, czy możesz mieszać to z antybiotykiem. Wg jak jeden antybiotyk nie pomaga, to powinien ci zmienić.
 12. Jakich kosmetyków używasz do mycia, tonizowania i nawilżania twarzy? Też miałem problem z plecami. Na plecy polecam kwas salicylowy, np. można go znaleźć w spray aknicare. Dodatkowo, bardzo ważna rzecz - dopóki masz problem z wysypami na twarzy, zmieniaj codziennie poszewkę od poduszki, lub śpij na czystych ręcznikach.
 13. Oczywiście. Nie potrafię przy tak małej ilości informacji powiedzieć, czy byłoby z tego zadośćuczynienie/zapłata na cel społeczny, ale już orzeczenie o usunięciu wpisu z przeprosinami (i zapłaceniem kosztów sądowych) jest bardzo prawdopodobne.
 14. Nie ma męskich ani damskich fetyszy, je się po prostu ma, mały masz na to wpływ. Lubię jak mnie kobieta uderzy w łóżku, ale nie czyni to ze mnie ofiary damskiej przemocy 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.