Jump to content

nowy00

Starszy Użytkownik
 • Posts

  7,388
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Donations

  10.00 PLN 

nowy00 last won the day on January 4

nowy00 had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

23,158 profile views

nowy00's Achievements

Podpułkownik

Podpułkownik (17/23)

12.3k

Reputation

 1. Haha Takie coś było kilka lat temu i takie rzeczy opowiadał poza moimi plecami - dowiedziałem się przypadkiem.
 2. U mnie podobne doświadczenia. Jeden gościu dowiadując się iż miałem byłą już panne w jakiej on się podkochiwał od podstawówki zaczął dowiadując się jak byliśmy razem opowiadać do niej rzeczy o mnie niestworzone iż pracując w dużej firmie z pewnością codziennie tankuje % lub jeszcze inne rzeczy wyczyniam. Rok młodszy ode mnie jest, a wygląda 10lat starzej niż ja.
 3. Prawda. Na starej picz* młody *uj się ćwiczy.
 4. U nas też z powodu tych Niemiec kolorowo może nie być - https://bithub.pl/gospodarka/gus-zamowienia-w-przemysle-polski-spadly-o-22-polska-produkcja-powtarza-scenariusz-niemiec/
 5. Dokładnie. 62 letni gość z Polski wyrywał na hiszpańskiego księcia https://www.se.pl/krakow/hrabia-od-seksu-uwodzil-kobiety-wpadl-w-warszawie-aa-RfER-sddy-YQzB.html Mogą panie używać co chcą, a jak przychodzi do pracą z hydraulika czy przeniesieniem czegoś wówczas często dzwonią do mężczyzn, mało która "przyjaciółka" pomoże - gdzie na fotkach najlepsze psiapsiółki.
 6. Ze świecą szukać dziewczyn wdzięcznych za prezenty, zdrowie ich. Goście nie są przyzwyczajeni do jakichkolwiek prezentów i coś symbolicznie często odbiorą inaczej niż panny. Chociaż żadnej reguły nie ma, zależy od człowieka Samemu sobie zrobić jakiś prezent bo wszystkich nie sposób uradować mimo najlepszych chęci.
 7. Trochę takich sytuacji miałem gdzie zachowałem się przy dziewczynie jak miękka faja 🥲 Przed kinem panna wysyła mi zdjęcia mms w koszuli nocnej, na 1 spotkanie kino i ta mnie zaprasza do siebie na mieszkania a ja nic. Jedna panna ogląda ze mną filmy u mnie, kilka spotkań i sama inicjowała pocałunek a ja nic. Inna taka dziewczyna też kiedyś mówiła mi miłe rzeczy, że mnie lubi i oglądała raz ze mną film a ja 0 działania. Poznałem dawno temu milf na fotka pl i ta wydzwaniała, pisała ostre rzeczy o spotkaniu i chciała spotkania, u mnie bez działań. Następny milf świeżo po rozwodzie samotna matka chcę się do mnie wbijać na obiad abym coś zrobił, a u mnie nic. Jedna Ukrainka mówi mi miłe rzeczy i na pierwszym spotkaniu idzie ze mną na stancję, a ja 0 działania. Za dużo porno oglądałem, nie miałem jaj wtedy i byłem miękka faja.
 8. Zapoznałbym się z tymi tematami 🙂
 9. Ten kierunek obierają panie, nieźle. Dodatkowo coraz częściej zostają dziewczyny lesbijkami albo bi.
 10. Dokładnie. Po co trzymać bąka w *upie niech polata po chałupie. Cichacze nie zrobią takiego show.
 11. Pytanie do tych którzy wybierają kobiety +60. 62latka nawet początkowo nie chciała 30letniego chłopa, https://gwiazdy.wp.pl/30-letni-maz-mamy-agnieszki-wlodarczyk-to-arabski-ksiaze-juz-wszystko-wiadomo-7000909214344833a
 12. Szkoda żołnierzy z Polski iż giną na różnego rodzaju ćwiczeniach. W tym miesiącu było ich 5, https://www.se.pl/krakow/czarna-seria-w-polskim-wojsku-kilku-zolnierzy-zginelo-w-czasie-cwiczen-co-sie-dzieje-aa-3ypr-KGrX-Kjrm.html
 13. Wygląd ma lepszy aniżeli jakieś 30latki niektóre z większą tuszą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.