Jump to content

nowy00

Starszy Użytkownik
 • Posts

  6,901
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15
 • Donations

  10.00 PLN 

nowy00 last won the day on July 20

nowy00 had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

21,061 profile views

nowy00's Achievements

Major

Major (16/23)

11.3k

Reputation

 1. Dla mnie jeszcze lepsze było jak szedł Janusz do urzędu i tam sekretarki całe uradowane
 2. Niżej niż panna 3/10 bo nawet bez zdjęcia profilowego na portalu randkowym otrzymuję propozycję spotkania za tysiaka. Zgadza się, ktoś by miał mema jak patrzyła na budowlańca żona Harrego, Meghan Markle ? Wciąż się dzieje życia cud, serialowy Chad z seriali PL określałbym Janusza Tracza, poniższy filmik przedstawia jak gasi płodną Julkę:
 3. Sama wiedza o naturze kobiet jest dużym plusem Ten tego z zajętą, wysiadam. Nie popieram. W takie rzeczy się nie bawiłem z zajętymi pannami chociaż trochę korciło.
 4. Tak i nie. Podział obowiązków pozostaje na tych pracowników jacy zostali.
 5. Byłem kilka tygodni temu na pogrzebie. Kobieta w wieku około 60lat, wygląda jakby znalazła sobie nowy związek bo nastąpił powrót do byłego męża. Po śmierci mężą szybko nowy partner u kobiety. Też prawda. Mężczyzna bez kobiety nie wydaje tyle pieniędzy na różne głupotki. Też takie rzeczy usłyszałem, że 13 i 14stki mogą być zabrane i CI biedniejsi emeryciu będą mieli gorzej, co do bogatszych emerytów czy z 13 / 14 wszystko jedno. O tym, że 800+ dla pracującego rodzica, nie znałem.
 6. Źle o kobietach pisać, nie może być. Tam najczęściej podaje się "romans nauczycielki z uczniem".
 7. Przeglądam ogłoszenie i wraca do łask całość pracy stacjonarnej bądź ta hybryda 2-3 razy praca z domu.
 8. nowy00

  Trójkąt

  Osobiście nie znam żadnego gościa czy panny co mieliby trójkąt. Jedynie słyszałem w jednym utworze Maty o tym
 9. Niektóre mam numery a nawet nie pamiętam już jak dana osoba wygląda
 10. Przecież na początku przecież wpisu zaznaczone o czym wpisik, jak wygląda hobby z perspektywy pań, i gości (nic nowego): ,,Just get a hobby, bro! Wystarczy mieć mityczne pasje, żeby kobiety się za tobą uganiały. Niby prawda, ale to nie mogą być byle jakie zainteresowania. Poniżej zamieszczam listę hobby, które mężczyźni uważają za męskie i atrakcyjne w oczach kobiet oraz jak naprawdę widzą to panie." ,,Hobby nieatrakcyjne, odrzucające, robiące z ciebie creepa, dziwaka, beciaka, dużego dzieciaka:" według pań, przecież oczywiste. Wpis prześmiewczy. Następny tak samo wpisik, hobby według panów i według p00lki: ,,Zainteresowania wg mężczyzn: - Siłownia - Piłka nożna - Astronomia - Matematyka - Biologia - Prawo - Polityka - Historia - Fizyka - DIY - Budownictwo - Ekonomia Zainteresowania wg #p0lka: - Podróże (all inclusive na koszta beciaka) - Podróże małe i duże ( najlepiej na duże czarne p$ły) - Mechanika samochodowa ( wożenie dupy drogim, sportowym autem beciaka) - Sport (skoki wzwyż na kutandze chada i skoki w bok) - Polityka (socjalna 500+, przede wszystkim wydawanie cudzych pieniędzy) - Ekonomia (zakładanie onlyfansa i szukanie betabankomatu) - Prawo (do #!$%@? beciaka z jego własnego domu i przejęcie go oraz jego majątku) - Fizyka (czarnej dziury i przyciągania najlepszych genetycznych samców) - DIY (przyprawianie beciakowi rogów) - Muzyka (chylińska, patologiczny rap i disco polo) - Gotowanie (stołowanie się w restauracjach na koszt beta providera) - Biologia (skrobanie na żądanie i puszczalstwo na prawo, lewo zgodnie ze zwierzęcymi odruchami) "
 11. Jeszcze jak pani widzi jeśli się posiada pasję i ma przy tym dobry nastrój wówczas jest wielki problem. Czy kobiety mają pasje? Z 60% jak nie więcej ich nie posiada. O hobby mężczyzn/kobiet wpisy mega tu są: https://wykop.pl/wpis/73841401/just-get-a-hobby-bro-wystarczy-miec-mityczne-pasje https://wykop.pl/wpis/73847467/zainteresowania-wg-mezczyzn-silownia-pilka-nozna-a
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.