Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nowy00

Użytkownik
 • Content Count

  91
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About nowy00

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @DDC93miała chłopaka i się spotkała oO skad sie dowiedziales, że nie jest singielka? Całkiem nieźle PoleciałEs. Po randce sądzisz, że się z Tobą spotkała bo szukała gałęzi czy jakaś jednorazowa przygoda?
 2. Mój nie jest gigantem...Pomimo tego posuwam jak postrzelony. Kobietki potrafily krzyczeć Stale ćwiczę z moją kobietą i ja nie narzekam i ona. Mały, ale wariat. Ważna jest technika
 3. Co racja to racja. Kiedyś usłyszałem, że bez kobiety źle...a bez niej jeszcze gorzej
 4. Nie...Aż mi głupio Tak ogólnie pytam a jeśli pytanie nie na miejscu to uznajemy, że go nie było panowie.
 5. @Mosze Redpanie kolego rozjechales tesciowa i swoją panią argumentami. Teraz jeszcze bardziej widzę jakie to kobiety są wielkie intrygantki. Naprawdę w tym jak się zachowałeś pokazałeś jaja, a to zachowanie było słuszne i ten tekst ze sponsorem...Pocisk. Dalej jesteś z ta kobieta?
 6. @Morgan86bardzo dobra akcja Po ilu miesiącach jak napisałeś "ocipiales"? To trzymanie dużego C i takie akcje Ci porobiles też warto mi zrobić. Ona kocham Cię a Ty nic...Naprawdę mocne nerwy Choć mi się zdaje, że kobiety lubią być tak zdominowane i czasem traktowane jak "suk..."by zobaczyć, że jej facet ma jaja co myślicie? Zero gadek SMS, komunikatory a teraz to do tego sprowadzam. Czy nie byłoby to konkretniejsze raz zadzwonić jedynie na dzień i tyle? @czerwonyrama i rama...To dlatego jest mi coraz bardziej uległa jeśli kilka razy pokazałem się jako brutal bo lodziki kiedy chce. Bycie tyranem non stop jest zle i nie chcialbym nawet. Takie coś byłoby dobre raz na tydzień kobiecie zrobić jakąś sprzeczke (negatywne emocje)? Dodatkowo raz na pół roku jakaś róża bez okazji...? Co wy na to doświadczenia bracia? @Yoloa jak ja też potrzebowałem jakiejś reakcji z zewnątrz np tu na forum, albo nawet od siory czy szwagra. Kobiety to duże dzieci jest moja jakby przenosnia...Doprecyzowanie twoje jest już srogie
 7. Tak zrobiłem dla próby po prostu i chciałem też sprawdzić, że rzeczywiście jak się kobietę zrypie jak sukę to taka posłuszna fest. Bo trochę było mi szkoda jej. Teraz już wiem o co chodzi, że się pokazuję jaja. Takie moje wnioski po relacji @Yolo, że kobieta to duże dziecko (sprytne, kłamliwe, intryganckie itp.)
 8. Bracia powiedzcie na chłopski rozum pytam bardziej doświadczonych od siebie, tych co są w długich albo byli w dłuższych relacjach z kobietami dlaczego kobietę jak się potraktuje dość ostro, czasem aż do płaczu(sporadycznie) doprowadzi to potrafi od razu być posłuszna? Jak reagować na płacz u kobiety na marginesie...Ja mówię otrząśnij się twardo. Myślę, aby się nie rozczulać to tak na marginesie.. Z dwa razy tak dla testu zrobiłem i takie uniesienia i miłości francuskie mam, że poezja... Chociaż jestem taki co to nie lubi krzyczeć i być brutalem dla innych, ale jak tak bestialsko ukarałem kobietę za jakąś błahostkę (dla sprawdzenia) jak się zachowa to po prostu przestała fikac... Czemu mówia często i gesto, aby traktować kobiety z szacunkiem? Skoro później jak się tak robi to się ma przesrane...Tak postępowałem w poprzednich krótkich związkach i to było beznadziejne... @czerwonyskomentujesz to jakoś
 9. Nic Tylko mama kiedyś raz powiedziała mi i bratu, że chce w rodzinie tradycyjnie najpierw ślub a później dziecko
 10. Tak jest baby nie są święte. Związek to ciągła jakby walka o dominację. Jako samiec naprawdę warto mieć jaja w relacjach z kobietą oraz w życiu
 11. Jest to prawda, też to zauważyłem. Jednak jeśli jest dobra relacja to myślę, że pani patrzy jedynie na swojego pana
 12. Po jakim czasie od poznania się bracia radzicie zaręczać się? Wiem, że niektórzy po kilku miesiącach...inni natomiast po 2-3 a nawet więcej latach. Jakie wasze zdanie?
 13. @hogeneh takie coś jest hamstwem i fałszem...Ile trwał u Ciebie ten związek? Niemowienie całej prawdy to często się nazywa pół prawda... Bardzo dobrze zrobiłeś nie traktowała widać tego poważnie. Zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości. :) Klamstwa na kasę to ciężki kaliber przecież z tak się wydaje bliską nam osoba. @czerwony Co Do sportu to w tej dziedzinie jestem niezły. Czasem zabieram sok lub wodę jakaś. Co do wyglupow i dobrej zabawy to jest jej bardzo dużo podczas aktywności fizycznej. Samemu to już długo u mnie jest sportu i od początku związku to otrzymuje, że idę bez mojej kobiety. Nie ma trucia. Od początku widzi, że ćwicze coś i dobrze to akceptuje i jej się to podoba :) Genialna rada z ta tajemniczościa to działa bo się nie dowiaduje o mnie moja dziewczyna o mnie. Z rama u mnie coraz lepiej. Cały czas idę do przodu niweluje shit testy i jest ich mniej. Co do loda teraz już go mam kiedy chce tak samo z seksem. Kilka błędów, porzadne opieprzenie kobiety i teraz jest posluszna choć i tak stosuje to co napisałeś nie działać od razu, chłodnE Myślenie i cały czas czujny jestem. Już dłuższy czas nie skupiam się czy to shit test lub nie bo to jak bracia wytłumaczyli zachowywać sie w zwiazku jak facet z jajami. Przez ta radę sam widzę, że kobieta moja lubi być zdominowana. Podczas seksu powiem brzydkie i pikantne rzeczy i się mojej dziewczynie podoba :)
 14. @czerwony łoo panie dzięki za wyjaśnienie, bardziej to wszystko łapie. Kompromis w zależności od sytuacji jest czasem w porządku. Jak oceniasz jeszcze wspólne wyjścia na jakiś sport np. narty, badminkton, rolki i tego typu rzeczy? Ja jestem jak najbardziej, aby zabierać moją dziewczynę na tego typu aktywności fizyczne. W dodatku ja lubię sport i moja luba To bardzo zły pomysł...U Ciebie ta zjeba naprawdę w słusznej sprawie pomogła U mnie oczywiście po ostatnim ochrzanie mówię Ci mam loda kiedy tylko chcę i czasem jako niespodziewajka. Tak jest na despotę i tyrana nie chcę wychodzić, bardziej mi zależy na tym, aby zostać męskim i przewodzić w związku....Dodatkowo by moja dziewczyna czuła do mnie szacunek. Rewanż, a nie iż jedna osoba tylko usługuję. Od początku związku to wprowadzam bycie pantoflem jest bardzo słabe...U mnie w rodzinie wujek i kuzyn jest i niestety bardziej się z nich śmieją w stylu ,,o znowu musi wracać do swojej" czy tam ,,ten to zawsze szybko wychodzi". Bardziej z szacunkiem mówi się o ojcu czy szwagrze iż widzą jak się żonki słuchają ,,rollercoaster emocjonalny" naprawdę dobrze to brzmi. Tak się staram robić. Sam z dnia na dzień widzę iż kobieta to żyję daną chwilą i jest jedną wielką emocją...Nieee kwiatków codziennie nie ma, tak bardziej niespodzianka. Uważam iż tak raz na trzy miesiące, raz na dwa miesiące to już całkiem ok. Komplementy też tylko, aby nie przesadzić. Z karą sam widzę iż ochłodzenie mniej przytulania, buziaków czy dobrego słowa(jako kara) działa skutecznie. Sądzisz iż traktowanie kobiety jak ,,duże dziecko" tylko, że sprytne przydaje się w związku? Tak samo u mnie jak czasem się zachowam jako typowy bad boy to mi powie ty draniu a później ma te takie ,,kurwiki w oczach" i cała mokra. Przydaję się wtedy naprawdę miej wyj...a będzie Ci dane i tak jest... Trzymam się tego i ona to widzi iż ja nie rzucam słów na wiatr Co w przypadku opłat za jakieś wyjścia do knajpy, kina, teatru? Zasada kto zaprasza to płaci jest w porządku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.