Jump to content

nowy00

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,138
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Donations

  0.00 PLN 

nowy00 last won the day on August 13 2021

nowy00 had the most liked content!

Community Reputation

4,288 Świetna

About nowy00

 • Rank
  Podporucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6,645 profile views
 1. Wieloryb, niestety śmiesznie brzmi choć nie jest niczym zabawnym gdyż chłop jakoś trzyma poziom, a jego kobieta taka zapuszczona. Czasem też widziałem jak jakaś kobita w urzędzie albo mięsnym przy większej grupie opierd..a(w sumie o nic) swojego faceta. Chłop nic nie mówi i nie reaguje. Nie ma co @yrldobrze postawione pytanie jak facet co go opierd..a jego kobita w np. mięsnym wytrzymuje z nią na co dzień.
 2. Kilka sytuacji związanych z COVID: Kanada, a mianowicie dzieci dowiadują się w telewizji o tym iż przy ich poparciu na szczuciu na niezaszczepionych przez policje mogą liczyć na aplauz dorosłych: MUST WATCH: Quebec talk show celebrates young children saying 'we should call the police' on the unvaccinated | The Post Millennial Dane w Polsce wskazują o tym iż zaszczepieni obejmują 56% przypadków zakażeń: Fatalne dane z Ministerstwa Zdrowia. Ponad 56 proc. przypadków zakażeń dotyczy osób w pełni zaszczepionych - wKraju24.pl Prezydent Chorzowa zaszczepiony trzy razy a i ta
 3. Byłem w obu miejscach rok temu. Prawdą jest, że Karpacz tańszy pod względem noclegu i jedzenia odnosząc się do Zakopanego - nawet w wysokim sezonie. Mniej mi odpowiada Zakopiec. Częściej wybieram Karpacz, ale przez ostatnie kilka lat bardzo popularny. Czy coś zaradzić z tym? Wybrać się do Karpacza jakoś nie w wysokim sezonie czyli w miesiącach może marzec-kwiecień bądź październik-listopad gdyż tłumy na szlakach mogą być mniejsze.
 4. Podniesiesz się z tego. Wyszła prawdziwa natura kobiety. Ty też znajdziesz sobie jakąś lepszą laskę.
 5. Chociaż Ty masz chłopie. Jeśli nie daję rady konar twój zacznij działać jakoś ją rozpalić przed samym bara bara. Wyczuj moment i szepnij jej czasem brzydkiego do uszka, zrób atmosferę. Posprawdzaj co ta kobieta lubi. Jeśli konar nie podoła od czego masz język i palce
 6. Dodatkowo na portalach randkowych statystycznie jest o wiele więcej facetów aniżeli kobiet.
 7. Jak były polecane okolice Kotlina Kłodzka, Góry Stołowe. Z miejsc na dolnym śląsku proponuje: - Karpacz(szczyt Śnieżka ostatnio popularny) - Szklarska Poręba Na śląsku: - Bielsko Biała i okoliczne mniejsze miejscowości obok np. Buczkowice (da się wejść na Klimczok, Skrzyczne, Szyndzielnia)
 8. @SamiecGamma Widzisz jak działają laski. Od razu lecą z szeregiem konkretnych pytań. Chcą wiedzieć czy facet ma np. mieszkanie albo chociaż jest prezesem
 9. Dobra ta zasada. Podobną reguła była u mnie w szkole średniej, aby nie brać laski ze swojej klasy Trzeba czasem zagrać jak kobiety czyli zimno i z wyrachowaniem. Podejście praktyczne do życia jak u panien najczęściej wygląda. Spuszczają facetów w kiblu, a nawet czasem gorzej - patrzą tak na chłopów z góry iż szkoda gadać.
 10. @gman98 Nie należy brać sobie aż tak bardzo fochów kobiet, mieć bardziej wywalone na nie. Co z Ciebie za facet? Nie ma jak znakomity argument tego typu w rozmowie co nie dotyczyłby problemu. Tekst z nieosięgalnym dobry. Po nim zamilkła już panna.
 11. Gorzej z facetem jeśli chodzi na randki a jest z jakaś w związku, kiedy jest bez zobowiązań czemu ma nie chodzić na kilka Randka jakby była rozmowa kwalifikacyjna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.