Jump to content

nowy00

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5,660
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13
 • Donations

  10.00 PLN 

nowy00 last won the day on February 2

nowy00 had the most liked content!

Community Reputation

8,909 Świetna

1 Follower

About nowy00

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

13,372 profile views
 1. Nie wiem jak odpowiedzieć Szanuję swój czas i wiem po tylu koszach kiedy odpuścić sobie dana dziewczynę. Oczywiście, że tak. Samotny wilk, pustelnik, piwniczak i co tam jeszcze jest. Pogarda kobiet z PL do gości też PL bywa porażająca.
 2. Twój kolega miał branie i niech dalej ma. Taki z niego bardziej Chad albo Normik? Z tymi z Maroka bardziej po francusku może byś potrzebował o ile byś chciał zapoznać Chociaż po angielsku może i są tam jakieś. Na drugim spotkaniu z 22latka ons i później do bramy i się nie znamy, dziewczyna się już nie chciała spotykać. Była jak kłoda. 0 kondycji a zainteresowania tej 22latki to picie alko, palenie fajek i przeglądanie memów. Na początku chciała kolegowanie tylko bo niby z kimś już dłużej się spotyka a pomimo takich tekstów łóżko miałem z nią. Bez dokładnych podliczeń
 3. Po pewnym czasie już nie zwracałem uwagę na kosze od lasek. Nawet mając na 100 prób podejść do kobiet obecnie i wszystkie zakończone fiaskiem nic by mnie to nie ruszyło Jajca wywalone.
 4. Był ons z 22latka. Więcej poszło kissów na 1 czy 2 spotkaniu z laskami. Chociaż więcej otrzymałem koszy od kobiet Tak, dla mnie pociągająca ta z Afryki Co do zachowania jej widać iż potrafi być miła i nie brać chłopa z góry. We Francji byłeś i coś próbowałeś zarywać po angielsku?
 5. Nom. Elegancko. Chce zaproponować lasce jakiejś bilard i jej mówię, potrzebuje iść na pizze więc tam ją zapraszam. Strefa komfortu? Muszę się jedynie udać do WC i tam załatwić co trzeba. Mało mi zależało na tej chamskiej dziewczynie, odpowiedź na bilarda mogła dać bardziej z kultura. Tak już brałem te dziewczynę i za pare dni już było Goodbye @Iceman84PL Jakiś czas temu przestałem zwracać uwagę na kosze od kobiet Wyciągnąłem wnioski co do randkowania i nie ma co ich brać zbyt poważnie. Podejście z funem dało mi większy luz podczas spotkań.
 6. Jest w tym prawda co piszesz Najlepiej ta mężatka jaka na forum był temat co miała 50 chłopów Idealna wręcz niczym wózek w biedronce wrzucasz 2zeta i pchasz ile chcesz 😆
 7. Tak, coś się kręci i idzie jedna znajomość w miarę. Chociaż z tego wszystkiego co opisałem, więcej złapałem koszy
 8. Do ONS tymbardziej kobiety robią selekcje Kobiety patrzą najpierw na wygląd i tego nie da się ukryć bez względu na rodzaj relacji.
 9. Da się? Da. Wystarczy kultura osobista. Często kobiety z PL mają w opisach na portalach: wredna, jędza, dam Ci popalić...Wszystko się sprowadza do tego:
 10. Że co jaka rozmowa na argumenty W pracy była konferencja jakaś z klientem i kobieta się rozpłakała dodając "jestem kobieta i mogę płakać" bo merytorycznie nie miała nic do powiedzenia.
 11. Tak jest, jak lasce się podobamy można nawet gadki nie mieć i jest dobrze i @Montella26 o tym wie. Chociaż dziwnym trafem jakoś kobiety potrafią prześwietlić u takiego Lenoardo Dicaprio, CR7, Brad Pitt ten dobry charakter i serduszko aniżeli u innych zakolaków
 12. Wiadomo, jednak tam zobaczyłem jak ta kobieta się zachowa jak powiem jej o moich zainteresowaniach Jednak było jak na witaminkę przystało po chamsku. Tak jest o nich samych i dodatkowo mówić jakie są piękne, śliczne i śpiewać iż ,,najwięcej witaminy mają p00lskie dziewczyny" E tam chrzanisz. Idź do fryzjera @Montella26kup sobie nowe Naje i z pewnością będzie Ciebie lepiej postrzegać witaminka od Lebrona Jamesa Poćwicz gadkę zapisując się na kurs frywolnego. To Ty nie wiesz 😆
 13. Ja tylko opisałem dwie najbardziej wredne zachowania kobiet, jedynie. Było ich więcej oczywiście, a dopisywać już nie chciałem bo niektóre bym sobie musiał mocno poprzyminać Że niby w ogóle jak tak możesz pisać? Czyli takie kobiety z PL nie są empatyczne i wrażliwe? Po co ma do każdego docierać inny przekaz? O p00lkach dobrze albo wcale.
 14. Coś jest na rzeczy skoro tyle chłopów w podobnym czasie pisze negatywnie o kobietach z PL. Czyżby jakaś jedna czy dwie z zachowania okazały się troszkę gburowate bo zobaczyły chłopa z wyglądu nie Adonisa Ja założyłem temat o witamince pierwszy raz, ale Kazio czy Stasio już założyli dwa. Prze pani
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.