Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wstydliwy

Użytkownik
 • Zawartość

  98
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

47 Świetna

O Wstydliwy

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

710 wyświetleń profilu
 1. W roku 2018 zostanę programistą.

  @Siłacz, ech, pozazdrościć. Powodzenia.
 2. Ja i moja Tajka

  Może ten blask oślepia nas obu i tylko mi się wydawało, że napisałeś to?: Wyraźnie widać, jak wiele Twoja Tajka zyskuje na tym związku i jak wiele zyska jej rodzina w razie ślubu, więc nie byłbym taki pewny, że jest zakochana.
 3. Ja i moja Tajka

  Zaraz, zaraz, zakończyłeś znajomość z jednym leniem i pasożytem, i to najlepszym przyjacielem, a drugiego lenia i pasożyta darzysz miłością i jeszcze wierzysz, że odwzajemnioną. Moim zdaniem jeszcze nie zrzuciłeś białej zbroi i prosisz się o kłopoty.
 4. Pokaż swój posiłek.

  @Rnext, nie zliczę, ile razy mi imponowałeś rozległą wiedzą, stylem wypowiedzi, opanowaniem, a ty cholera musiałeś się jeszcze okazać tutejszym mistrzem kuchni. Powiedz, jesteś geniuszem, androidem?
 5. Artyści związani z muzyką trance.

  Trance to jeden z najlepiej sprzedających się rodzajów muzyki elektronicznej, więc trudno mówić o jego śmierci. Jednak zgodzę się, że wymagający słuchacze mogą cierpieć z głodu na warte większej uwagi nowości. Ja siedzę w cięższych odmianach trance'u, ale zdarza mi się sięgnąć po coś spokojniejszego. Skoro trzymamy się blisko teraźniejszości, warto wspomnieć o fińskim artyście o pseudonimie Simon Templar, który kilka lat temu skradł moje serce za sprawą singla "Phenomenal". To było coś świeżego i niesamowitego, na co bardzo długo czekałem. Potem wydał jeszcze kilka równie udanych produkcji, jak "To The Stars" czy "2nd Shade Of The Sun". Niestety od 2015 roku jego blask powoli gasł, aż dołączył do grona przeciętniaków. Cóż, mogło być gorzej, przynajmniej wciąż jest kojarzony z nurtem "pure trance". Wspomniany "Phenomenal":
 6. Piszą o nas na portalu dla uwodzicieli

  @PewnySiebie, przepraszam, pomyliłem się, chciałem napisać: jeśli oczekujesz, że dołożę do tego zaproponowaną przez uwodzicieli łatkę przegranego, to wolę nie chować ego, czy jak to sobie nazwiesz. Innymi słowy nie zgadzam się z podziałem na przegranych i zwycięzców. Z podziałem, który wyraźnie określiłeś prawdziwym, po czym przemianowałeś na samców alfa z zasobami i nowicjuszy. Nigdy nie interesowało mnie gromadzenie zasobów, nigdy tez nie uganiałem się za kobietami, więc według przedstawionego przez ciebie toku rozumowania jestem urodzonym przegranym, lecz mógłbym to zmienić postępując wbrew sobie. Wątpię, aby takie przesłanie było zgodne z ideą tego miejsca. Wątpię również, żebyś właśnie to chciał powiedzieć, dlatego nie oskarżę cię o manipulację, a jedynie poproszę, abyś unikał takich nieporozumień i lepiej dobierał słowa.
 7. Piszą o nas na portalu dla uwodzicieli

  Przyznaję, nie mam doświadczenia życiowego i zasobów forumowej elity. Jeśli oczekujesz, że dołożę do tego zaproponowaną przez uwodzicieli łatkę przegranego, to wolę schować ego, czy jak to sobie nazwiesz.
 8. Piszą o nas na portalu dla uwodzicieli

  Jakoś nie dziwi mnie, że tak zwani uwodziciele nie czują się swojsko wśród ludzi skoncentrowanych na wyższych celach niż zdobywanie kobiet. Łatwo się domyślić, na jakiej podstawie nasza społeczność została podzielona na zwycięzców i przegranych (pewnie dziwią się, że ktoś taki jak ja jeszcze ze sobą nie skończył). Proponuję ich przerosnąć wykazując się zrozumieniem. To chyba wszystko wyjaśnia.
 9. Czy kobieta potrafi poprawić nastrój po chujowym dniu?

  Roselyn Sanchez, a screen pochodzi z tego filmu: http://www.filmweb.pl/Statek.Milosci
 10. Muzyczna integracja i rekreacja

  Czy gatunek i popularność propozycji mają znaczenie?
 11. Samochody waszych marzeń

  Tak jak kolega @SzachMat, Ford F-150 Raptor, ewentualnie Mercedes-Benz G63 AMG 6x6:
 12. Dokładnie. Jak również, że pełne zdrowie i wysokie SMV gwarantują szczęście. Obie tezy są błędne, bo szczęścia, jak wielokrotnie tutaj mówiono, trzeba się nauczyć. Poza tym duże znaczenie ma wychowanie. Wolałbym być osobą niepełnosprawną, ale wychowaną w miłości, szacunku i poprowadzoną zgodnie z zainteresowaniami, która czuje się ze sobą wspaniale, niż zdrowym, ale zablokowanym psychicznie i w głębi nienawidzącym siebie samego przystojniakiem. To głowa jest potrzebna do szczęścia, nie stojąca pała.
 13. Mógłbyś mi zarzucić nadinterpretację w razie stwierdzeń, a ja pytałem. Ja również jestem tego zdania. Dzięki za odpowiedź.
 14. Czy to oznacza, że spożywasz i zalecasz wyłącznie drób? Jeśli tak, dlaczego?
 15. Beat

  Moje osłuchane ucho każe mi stwierdzić, że nie jest źle, masz wyczucie. Co bym poprawił? Uwypukliłbym bas i nasyciłbym perkusję z pomocą kompresji, obecnie brzmi trochę za chudo. Ale przede wszystkim tło potrzebuje ożywienia, jest zbyt schowane. 6 na 10, bo jak na prawie dwie minuty za mało się dzieje.
×