Jump to content

Wstydliwy

Użytkownik
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

69 Świetna

About Wstydliwy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1524 profile views
 1. @Morfeusz, zgadzam się, ale tym razem to nie samo YT zawiniło, filmy były wielokrotnie zgłaszane na wskutek zmowy. Gdyby nie zbyt cięty język doktora Sharpankee, mógł mówić to samo inaczej i lepiej weryfikować informacje, jego kanał na pewno by sobie jeszcze pożył.
 2. Kanał jest właściwie udupiony, bo ludzie z wykopu masowo go zgłaszali. Szkoda.
 3. @yrl, faktycznie, zmiana ustawień nie pomogła. Edit: już jest ok, samo zaskoczyło.
 4. Po zmianie wyglądu każdy temat wyświetla mi się od pierwszego posta, a nie od ostatniego przeczytanego. Czy tak powinno być? To bardzo utrudnia mi przeglądanie forum.
 5. Najbardziej: - maska z podkładu - wyraźnie obskubane, cienkie brwi - przesadnie podkreślone brwi, "jakby walnięte grubym flamastrem" - pomalowane bardzo krótkie lub obgryzione paznokcie (niepomalowane by mnie tak nie odstręczały) - duża nadwaga - duża niedowaga Nic na co nie ma się wpływu.
 6. Całus jest jak najbardziej normalny, ale to zdjęcie zdaje się przekonywać, że doszło do czegoś więcej, bardziej intymnego. Zapewne nie doszło, ale takim zdjęciem bym się publicznie nie chwalił.
 7. Teraz staje się zrozumiałe, czemu masz w avatarze maskę przeciwgazową.
 8. Jestem producentem muzycznym z małymi sukcesami i dużym apetytem na więcej. Wszystkie swoje pieniądze inwestuję w pasję, inwestuję w nią też większość wolnego czasu. Uwielbiam tworzyć, żyję tym i dlatego. Gdybym musiał przepracowywać całe dnie i marzyć o powrocie do swoich zajęć, prędko bym zwariował. Ale nie polecam mnie naśladować, mnie jest dobrze, bo jestem skrajnym introwertykiem i nie towarzyszy mi potrzeba wychodzenia do ludzi oraz imponowania im, polecam raczej działać w zgodzie ze sobą.
 9. Jestem przed trzydziestką i mieszkam z rodzicem. Zgadzam się, że to rodzi liczne ograniczenia, konflikty, stres, chwilami wstyd, ale daje mi tez dużo swobody, która moim zdaniem jest cenniejsza. Dzięki temu, że się nie usamodzielniłem, mogę pracować dorywczo i mieć mnóstwo czasu na zainteresowania. Bez problemu przeżyję bez wygód, kobiet, podziwu, ale nie bez pasji. Wybrałem świadomie.
 10. Wygląda karykaturalnie, jak żywcem wyjęty z komiksu. Założę się, że te rozsiane po necie zdjęcia i zachwyty są sprawką wyłącznie mężczyzn, a większość kobiet czuje niesmak, tak jak my na widok ust glonojada i baloniastych cycków. Skrajności nie są atrakcyjne, w żadną stronę.
 11. Ja rozumiem, co mówią, a i tak tego nie łapię.
 12. Jeśli chodzi o wygląd, wystarczy, że nie będzie przesadnie otyła i jej twarz mi się spodoba. Paradoksalnie jestem zdecydowanie mnie wybredny względem urody, gdy chodzi o kandydatkę na długą i poważną relację. "Dziesiątek" szukam w pornosach, natomiast w bliskich relacjach najbardziej cenię komunikację. Kobieta moich marzeń jest bystra i nadaje na tych samych falach, ale nie chodzi o podzielanie zainteresowań, tylko wyjątkowo wysoki poziom wzajemnego zrozumienia, gdy nie męczą i nie nudzą mnie długie rozmowy, gdy nie muszę udawać, gdy śmiejemy się z tego samego, gdy dobrze na siebie oddziałujem
 13. Ja jestem bardzo ciężkim przypadkiem, wystarczy powiedzieć, że moje tzw. maratony to 8, 10 lub więcej razy, aż jestem wyczerpany i obolały. Wiem, że to szokujące, ale tak to jest, gdy pozwolisz nałogowi totalnie nad sobą zapanować. W takich chwilach tylko ból potrafił mnie przystopować. Dla większości 2, 3 razy to już wyczyn, a dla mnie to zwyczajny dzień. Nic dziwnego, że mój rekord wstrzemięźliwości jest mizerny, bo wynosi zaledwie 12 dni. Ale jest jeden plus tej beznadziejnej sytuacji - No Fap naprawdę na mnie działa, i to jak jasna cholera. Jeśli ktoś spuszcza się tak często, najbardziej o
 14. Dziwisz się, że uznała, że jesteś nią zainteresowany, dziwisz się, że nazwano cię chujem, a ja się dziwię, że nie bierzesz pod uwagę rozmów, w tym osobistych zwierzeń, oraz spotkań. Dlaczego nie postawiłeś sprawy jasno, gdy domyśliłeś się, że jest zauroczona? Czego oczekiwałeś? Zdecydowanie mniej...
 15. Z ciekawości chciałem sobie poczytać o działaniu boru i krzemu, ale wyszukiwarka wypluwa głównie nachalne reklamy jednego produktu, dokładnie tego, który kupujesz. Do tego to nie jest tania zabawa, bo litr tego cuda kosztuje ponad 130 złotych, a biorąc pod uwagę zalecaną dzienną dawkę to nie wystarczy nawet na miesiąc. Mnie się to nie podoba. Przypominam sobie twoje zalecenia okraszone niekończącymi się listami ziół i suplementów, dodatkowo drogich firm, i zastanawiam się, ile ty ładujesz w to pieniędzy i czy naprawdę uważasz, że to konieczna inwestycja w zdrowie? Mówisz, że bor i krzem dały n
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.