Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wstydliwy

Użytkownik
 • Content Count

  110
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Świetna

About Wstydliwy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1319 profile views
 1. Najbardziej: - maska z podkładu - wyraźnie obskubane, cienkie brwi - przesadnie podkreślone brwi, "jakby walnięte grubym flamastrem" - pomalowane bardzo krótkie lub obgryzione paznokcie (niepomalowane by mnie tak nie odstręczały) - duża nadwaga - duża niedowaga Nic na co nie ma się wpływu.
 2. Całus jest jak najbardziej normalny, ale to zdjęcie zdaje się przekonywać, że doszło do czegoś więcej, bardziej intymnego. Zapewne nie doszło, ale takim zdjęciem bym się publicznie nie chwalił.
 3. Teraz staje się zrozumiałe, czemu masz w avatarze maskę przeciwgazową.
 4. Jestem producentem muzycznym z małymi sukcesami i dużym apetytem na więcej. Wszystkie swoje pieniądze inwestuję w pasję, inwestuję w nią też większość wolnego czasu. Uwielbiam tworzyć, żyję tym i dlatego. Gdybym musiał przepracowywać całe dnie i marzyć o powrocie do swoich zajęć, prędko bym zwariował. Ale nie polecam mnie naśladować, mnie jest dobrze, bo jestem skrajnym introwertykiem i nie towarzyszy mi potrzeba wychodzenia do ludzi oraz imponowania im, polecam raczej działać w zgodzie ze sobą.
 5. Jestem przed trzydziestką i mieszkam z rodzicem. Zgadzam się, że to rodzi liczne ograniczenia, konflikty, stres, chwilami wstyd, ale daje mi tez dużo swobody, która moim zdaniem jest cenniejsza. Dzięki temu, że się nie usamodzielniłem, mogę pracować dorywczo i mieć mnóstwo czasu na zainteresowania. Bez problemu przeżyję bez wygód, kobiet, podziwu, ale nie bez pasji. Wybrałem świadomie.
 6. Wygląda karykaturalnie, jak żywcem wyjęty z komiksu. Założę się, że te rozsiane po necie zdjęcia i zachwyty są sprawką wyłącznie mężczyzn, a większość kobiet czuje niesmak, tak jak my na widok ust glonojada i baloniastych cycków. Skrajności nie są atrakcyjne, w żadną stronę.
 7. Ja rozumiem, co mówią, a i tak tego nie łapię.
 8. Jeśli chodzi o wygląd, wystarczy, że nie będzie przesadnie otyła i jej twarz mi się spodoba. Paradoksalnie jestem zdecydowanie mnie wybredny względem urody, gdy chodzi o kandydatkę na długą i poważną relację. "Dziesiątek" szukam w pornosach, natomiast w bliskich relacjach najbardziej cenię komunikację. Kobieta moich marzeń jest bystra i nadaje na tych samych falach, ale nie chodzi o podzielanie zainteresowań, tylko wyjątkowo wysoki poziom wzajemnego zrozumienia, gdy nie męczą i nie nudzą mnie długie rozmowy, gdy nie muszę udawać, gdy śmiejemy się z tego samego, gdy dobrze na siebie oddziałujemy. To może się wydawać naiwne, ale wiem, o czym mówię. Ponadto nie obawiam się mimetycznych zdolności kobiet, bo jestem w stanie bardzo szybko wyczuć, czy to jest to.
 9. Ja jestem bardzo ciężkim przypadkiem, wystarczy powiedzieć, że moje tzw. maratony to 8, 10 lub więcej razy, aż jestem wyczerpany i obolały. Wiem, że to szokujące, ale tak to jest, gdy pozwolisz nałogowi totalnie nad sobą zapanować. W takich chwilach tylko ból potrafił mnie przystopować. Dla większości 2, 3 razy to już wyczyn, a dla mnie to zwyczajny dzień. Nic dziwnego, że mój rekord wstrzemięźliwości jest mizerny, bo wynosi zaledwie 12 dni. Ale jest jeden plus tej beznadziejnej sytuacji - No Fap naprawdę na mnie działa, i to jak jasna cholera. Jeśli ktoś spuszcza się tak często, najbardziej odczuje korzyści zaprzestania. Gdy pierwszy raz w życiu wytrzymałem tydzień, pobiłem wszystkie rekordy siłowe, nie miałem odwiecznych problemów z lenistwem, zniknęła chętka na słodycze, miałem nieustannie dobry nastrój, wychodziłem z domu dla samego wyjścia, nabierałem chęci na socjalizację, zwyczajnie mnie roznosiło, jakbym nie był sobą. Niestety wkrótce nałóg o sobie przypomniał i wszystko przepadło. Jednak chciałem to powtarzać, dlatego od tamtej pory, a minęło już kilka lat, nigdy nie odpuściłem, nieustannie walczę. Wytrzymuję najwyżej 4, 5 dni, ale wiem, że w końcu uda mi się to przełamać. Rozumiem wątpliwości wobec idei No Fap, ale w takich przypadkach jak mój to naprawdę ma sens.
 10. Dziwisz się, że uznała, że jesteś nią zainteresowany, dziwisz się, że nazwano cię chujem, a ja się dziwię, że nie bierzesz pod uwagę rozmów, w tym osobistych zwierzeń, oraz spotkań. Dlaczego nie postawiłeś sprawy jasno, gdy domyśliłeś się, że jest zauroczona? Czego oczekiwałeś? Zdecydowanie mniej...
 11. Z ciekawości chciałem sobie poczytać o działaniu boru i krzemu, ale wyszukiwarka wypluwa głównie nachalne reklamy jednego produktu, dokładnie tego, który kupujesz. Do tego to nie jest tania zabawa, bo litr tego cuda kosztuje ponad 130 złotych, a biorąc pod uwagę zalecaną dzienną dawkę to nie wystarczy nawet na miesiąc. Mnie się to nie podoba. Przypominam sobie twoje zalecenia okraszone niekończącymi się listami ziół i suplementów, dodatkowo drogich firm, i zastanawiam się, ile ty ładujesz w to pieniędzy i czy naprawdę uważasz, że to konieczna inwestycja w zdrowie? Mówisz, że bor i krzem dały niesamowite efekty przy wsparciu innych czynników, a mnie się coś wydaje, że to zasługa wyłącznie diety. Przypominasz mi dbających o zdrowie wegetarian, którzy uważają, że wszystko zawdzięczają rezygnacji z mięsa.
 12. Może ten blask oślepia nas obu i tylko mi się wydawało, że napisałeś to?: Wyraźnie widać, jak wiele Twoja Tajka zyskuje na tym związku i jak wiele zyska jej rodzina w razie ślubu, więc nie byłbym taki pewny, że jest zakochana.
 13. Zaraz, zaraz, zakończyłeś znajomość z jednym leniem i pasożytem, i to najlepszym przyjacielem, a drugiego lenia i pasożyta darzysz miłością i jeszcze wierzysz, że odwzajemnioną. Moim zdaniem jeszcze nie zrzuciłeś białej zbroi i prosisz się o kłopoty.
 14. @Rnext, nie zliczę, ile razy mi imponowałeś rozległą wiedzą, stylem wypowiedzi, opanowaniem, a ty cholera musiałeś się jeszcze okazać tutejszym mistrzem kuchni. Powiedz, jesteś geniuszem, androidem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.