Jump to content

Wstydliwy

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

193 Świetna

About Wstydliwy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,064 profile views
 1. @Ważniak, wklejałem ten filmik w temacie "Kabaret corona", ale nie szkodzi, warto żeby jak najwięcej osób to zobaczyło, bo aż odbiera mowę.
 2. @SzatanKrieger, dobre spostrzeżenie,, ale raczej bez związku z moim. Chodziło mi o to, że wcześniej podawano liczbę zaszczepionych, a gdy ta liczba stawała się niepokojąco mała, dzięki sprytnemu mykowi zrobiła się imponująco wysoka i mniej uważni mogą pomyśleć "skoro prawie wszyscy, to ja też".
 3. Zauważyliście, że w mediach zaczęli podawać liczbę szczepień, a nie liczbę zaszczepionych? To oznacza, że osoby po dwóch dawkach są liczone podwójnie i wychodzi ponad 33 i pół miliona. Wielu pomyśli, że zaszczepiono już prawie całą Polskę. Proste i cwane.
 4. Jeszcze jakiś czas temu bym się z tego śmiał, teraz to mnie smuci i przeraża zarazem, tak jakbym widział osobę upośledzoną.
 5. Wiadomo, po co zlecono ten sondaż. Rząd odetchnął z ulgą, bo skoro ludzie spodziewają się kolejnego lockdownu, nic nie stoi na przeszkodzie, by go wprowadzić. Przecież nie zareagujemy buntem na coś, czego się spodziewamy.
 6. Wszystko fajnie, ale gdy rozmawiam o tym z rówieśnikami, mam wrażenie, że oni szczerze pragną takiego życia. Aż trudno uwierzyć, że to wynik wyłącznie programowania. Ostatnio zacząłem się zastanawiać, czy tak jak kobiety od pewnego wieku mają naturalne parcie na dziecko, tak my od pewnego wieku mamy parcie na założenie rodziny, odpowiedzialność. Miałoby to przecież uzasadnienie, bo cóż innego niż taka biologiczna siła skłaniałaby tylu mężczyzn na całym świecie do trwania przy kobiecie w ciąży? Może uznacie, że wygaduję bzdury, ale moim zdaniem coś jest na rzeczy.
 7. Jeszcze przed wejściem tutaj wiedziałem, o jaki film chodzi. Również polecam.
 8. @Trevor, oraz piękne podsumowanie, jak takie typiary podchodzą do nieatrakcyjnych facetów.
 9. Mateusza nie da się nie lubić, bo jest dobroduszny, skromny i po prostu normalny, swojski, a przecież jego siłowe wyczyny zawstydzają najlepszych na świecie. Uwielbiam oglądać vlogi z jego treningów i słuchać wywiadów z nim, chyba jeszcze żadnemu sportowcowi tak nie kibicowałem, jakbym wspierał dobrego kumpla. Gdyby potrzebował pomocy, bez zastanowienia coś bym przelał. Natomiast Agresywny Wojtek był jego przeciwieństwem, cwaniakiem z rozdętym ego i spojrzeniem pitbulla. Nic dziwnego, że chętnie brał udział w ośmieszaniu słabszych. Ponadto Mateusz mimo ekstremalnych obciążeń stara się dbać o s
 10. Takich skurwieli dusiłbym gołymi rękami. https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce,wirusolog--niezaszczepieni-pasozytuja-na-zaszczepionych-przeciwko-covid-19,artykul,79673842.html Inne ciekawe fragmenty: Podsumowując: niezaszczepieni będą przyczyną kolejnych fal, należy ograniczać im swobody obywatelskie, uniemożliwić znalezienie pracy, a nawet wyrzucać z komunikacji miejskiej. Obrzydliwy, zakłamany dziad. Nie ma wątpliwości, że jeśli takie rzeczy padają z ust "ekspertów" cytowanych na dużych portalach, naprawdę są rozważane
 11. Bardzo dobrze, niech ta kanalia czuje się zagrożona.
 12. Jak wiemy, w planach są kolejne fale, mutacje i lockdowny, więc będą się nakładać kolejne roczniki. Aż dojdzie do tego, że między innymi z powodu nieleczonych nowotworów ludzie będą masowo umierać, a w mediach powie się, że to sprawka modnego wirusa i nieodpowiedzialnych antyszczepionkowców, którzy nie chcieli przyjąć 6 lub więcej dawek eliksiru. Wszystko się zgadza.
 13. Obstawiam bardziej prozaiczny powód - Google. Gdy lata temu miałem związkowe problemy, szukałem w necie podobnych przypadków i takie babskie fora wyskakiwały jako pierwsze, być może nadal tak jest. A od przeczytania interesującego nas tematu do założenia konta niedaleka droga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.