Jump to content

Wstydliwy

Użytkownik
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

222 Świetna

About Wstydliwy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,257 profile views
 1. Jak rozumiem, chodzi o starcie "sztuczna vs. naturalna". Problem w tym, że ta druga jest transem (pogmerałem zaciekawiony, na szczęście tylko w necie). Nie wiem jak wam, ale mnie opada w obu przypadkach.
 2. @Covidianin, dziękuję. A domyślasz się może, kto ma większe szanse paść ofiarą takiego klepania wyroków, czy raczej będzie to się odbywało losowo, bez reguły?
 3. Na jakiej podstawie? Pytam z ciekawości.
 4. To kolejna próba podzielenia i zradykalizowania społeczeństwa, a przy okazji oczyszczenia rządzących. Bardzo się starają, żeby każdy myślał o sobie jak o żołnierzu po którejś ze stron wielkiego konfliktu i przekierował narastającą frustrację na ludzi ze swojego otoczenia, nawet najbliższych. To tyleż obrzydliwe, co genialne. I niesamowite, bo pokazuje, do czego są zdolni ludzie, tutaj dziennikarze, za odpowiednią opłatą.
 5. Czy ktoś tutaj jest zaskoczony? Ja ani trochę. Najpierw puścili do ludzi oczko: "ej, cho, jedno dziabanko i po sprawie", a gdy to przestało działać, po prostu zmienili strategię na bardziej opłacalną.
 6. Guru i jemu podobni powtarzają to jak mantrę, chociaż doskonale widać, że żaden kraj jeszcze nie "wyszedł z pandemii" i się na to nie zanosi. Zanosi się za to na niekończące się obostrzenia i doszczepianie. Jeśli ktoś choć trochę orientuje się w globalnej sytuacji pandemicznej i wciąż wierzy w "ostatnią prostą" czy "powrót do normalności", zapewne należy do tych ludzi, którzy w słynnym eksperymencie byliby zdolni do zabójczego porażenia prądem, byle tylko zaaprobował to figurant w kitlu. Zaraz, czy to nie ta sama kobieta, która szczepiła Niedzielskiego, a potem została od
 7. Simon wkurwia mnie najbardziej spośród całej śmietanki ekspertów-celebrytów. Zawsze ma do opowiedzenia wyssaną z palca historyjkę, jak to ludzie mu umierają na rękach z powodu najmodniejszego na świecie wirusa. Wcześniej umierał każdy, jak leci, że aż biedaczek usiedzieć nie mógł, potem umierali koronasceptycy, a teraz umierają antyszczepionkowcy, byle się zgadzało z aktualną linią propagandową. Tfu!
 8. Dajcie spokój, niektórzy są po prostu wzorowymi obywatelami, darzącymi władzę całkowitym zaufaniem.
 9. Jeden z moich najbliższych znajomych też uległ. Myślałem, że zmusili go w pracy, lecz na moje pytanie odpowiedział, że zaszczepił się z ciekawości. Cholernie się na nim zawiodłem i korciło mnie, żeby mu to wygarnąć, ale musiałem się powstrzymać, bo wiele mu zawdzięczam. Ech.
 10. @Ważniak, wklejałem ten filmik w temacie "Kabaret corona", ale nie szkodzi, warto żeby jak najwięcej osób to zobaczyło, bo aż odbiera mowę.
 11. @SzatanKrieger, dobre spostrzeżenie,, ale raczej bez związku z moim. Chodziło mi o to, że wcześniej podawano liczbę zaszczepionych, a gdy ta liczba stawała się niepokojąco mała, dzięki sprytnemu mykowi zrobiła się imponująco wysoka i mniej uważni mogą pomyśleć "skoro prawie wszyscy, to ja też".
 12. @SzatanKrieger, chyba nie rozumiem.
 13. Zauważyliście, że w mediach zaczęli podawać liczbę szczepień, a nie liczbę zaszczepionych? To oznacza, że osoby po dwóch dawkach są liczone podwójnie i wychodzi ponad 33 i pół miliona. Wielu pomyśli, że zaszczepiono już prawie całą Polskę. Proste i cwane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.