Jump to content

Dawid Haszelhof

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

0 Neutralna

About Dawid Haszelhof

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

229 profile views
 1. Mnie parę razy pomogły nagrania hipnotyczne, i mimo że dalej myślałem o tej osobie przez jakiś czas, to jednak odniosłem dużą ulgę w nieodczuwaniu "haju", polecam Pewnie są specjaliści którzy zajmują się sesjami hipnotycznymi na żywo, jednak to zwykle kosztuje, a nagrania jakie nabyłem są w sieci całkowicie za free
 2. No tak, napiszesz post na forum, który nie podpasuje i już Cię będą szukać i wyciągać Twoje brudy hue hue hue Niektórzy tu są rzeczywiście nowi, a Wy wielcy pariasi i "fizjologowie" tego świata potraficie tylko oceniać, zamiast doradzić. Szacun dla tych, którzy potrafią i chcą wesprzeć dobrym słowem, bo ponoć to forum zostało po to stworzone, ale jak czytam komentarze niektórych użytkowników grupy, to mnie cofa P.S Wy też kiedyś byliście zieloni w tematyce kobiet i relacji międzyludzkich. Może ja mam dopiero 19 lat i uczę się życia??
 3. Mężatka, a "mężatka" to jest różnica. Nawet jeśli kobieta nie powiedziała na początku o fakcie posiadania męża, to ten z którym zdradza też powinien się czuć winny? Kiedy zawróci mu w głowie do tego stopnia, że popada w haj hormonalny, zostaje opętany emocjonalnie przez tą kobietę do tego stopnia, że już nie potrafi jej odpuścić. Trzeba się dobrze zastanowić, bo każdy przypadek jest z goła inny. Poza tym kobieta nie zdradza bez powodu, ale to nie oznacza, że prawda leży gdzieś pośrodku
 4. Witam! Czy Waszym zdaniem opłaca się pchać w relację z mężatką, która nie jest zadowolona ze swojego małżeństwa i chce (albo mówi), że rozstanie się z chłopem?
 5. Witajcie bracia! Jestem tutaj nowy Miło mi Was poznać! P.S. Z tym rozmiarem zdjęcia to lekka przesada panowie moderatorzy! Powinniście ustawić możliwość dodawania zdjęć o większych rozmiarach! Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.