Jump to content

Anonim84

Użytkownik
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

193 Świetna

About Anonim84

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie, widzę że odlecieliście w drugą stronę. Nie chcecie nam chyba powiedzieć, że dookoła jest pełno "ślicznych" Matek-Polek, "w jednej ręce wózek, w drugiej obiad dla męża". A przed nią bieży baranek, a nad nią lata motylek? No i pewnie wierne po grób, w domu błysk, a i może zarabiają jeszcze przy tym wszystkim z 5 tysięcy, jak ich mężowie niespecjalnie? A jak mąż wraca, to go całują w rękę w progu? A te setki tysięcy Julek z kolorowymi włosami i błyskawicami, które niedawno wyległy na ulice, to tylko był koszmar senny? Albo to co się dzieje na portalach randkowych i w me
 2. Ja się pochwalę, że wczoraj miałem bardzo ciekawy dzień. Moje konto wzrosło o około 4 tysiące złotych, do tego byłem na nagraniu programu telewizyjnego, gdzie już mam w sumie niezłe doświadczenie, ale wczoraj było bardzo dobrze myślę, czułem się bardzo dobrze, z pracownikami i prowadzącym bardzo miło rozmawiałem, był duży postęp. No już stary wyga ze mnie się robi. Konsekwentna praca nad sobą od kilku lat daje efekty. Kobiety atrakcyjne też się w końcu zaczną pewnie pojawiać. Jak nie tu, to gdzie indziej, bo jednak całkowita samotność nie służy prawie nikomu. Trochę w tym programie wszyło o m
 3. Ja sporo z tego realizuję już od kilku lat. Popieram. Szczególnie płacenie kasy na jakieś panie na kamerkach, na konta Youtuberek itp. uważam za zbrodnię. I nie poświęcać swojego czasu dla lasek, co mają Was na orbicie, które Was nie znają, tylko zająć się swoim rozwojem.
 4. No oczywiście, że Polacy mają też sporo wad, jakie odpisałeś, ale to nie dotyczy każdego Polaka. Naprawdę są Polacy, którzy potrafią się dobrze ubrać, umyć i pójść do fryzjera. Oskarki to nawet za bardzo. A gdzie ja tego Włocha obrażałem? Wręcz przeciwnie. Uważam, że gość jest całkiem przystojny, a i ogarnięty zdaje się. Ale podałem przykłady Polaków na podobnym poziomie i różnice w reakcji kobiet, jeśli nawet do nich tak samo powie: cześć, co słychać? Jednak magia gościa z Włoch działa. Dlatego ciężko mieć pretensje do Polaków, że myślą o wyjeździe za granicę, gdzie będą mieć +100 punktów do
 5. Niedawno pisałem, że obracam się w środowisku gdzie bywają aktorzy, celebryci i widzę jak na nich panny lecą. W ostatnich dniach miałem okazję też obejrzeć Włocha mieszkającego w Polsce. I to samo, widać duże zainteresowanie o polskich pań, i to nawet u tych o wysokim SMV z miejsca. Gość właściwie nic nie musi robić, coś tam się odezwie i już widać szeroki uśmiech u naszych niewiast. On się wydaje całkiem ok, wysoki, po polsku mówi nieźle. No ale np. ja tam samo, wysoki, na poziomie, nie chwaląc się, a reakcja jest inna od razu na start, Siedziałem 3 dni przy stoliku z taką postrzeloną 35-cio?
 6. No nie, to żaden przykład. Jak ktoś jest sławny i bogaty, to wiadomo że ma powodzenie. Nawet jak jest inwalidą, albo ma 150 cm wzrostu, jak Dany De Vito. Nic tu himalajskiego. Kobiety ciągnie do tych atrybutów, a gość jest znany na cały świat. Pokaż mi Janusza z magazynu, który jest z supermodelką, to będzie dobry przykład Himalajki.
 7. Ech no ci nudni do porzygu faceci. Każdy pisze to samo: cześć, hej, pozdrawiam. Jeszcze może w drzwiach przepuści. Co za nudziarze. Zamiast od razu przyper'olić z pięści, jak jakiś Alvaro, albo Ahmed. To są emocje i oryginalność.
 8. Ja tak samo się zdziwiłem. Myślałem, że jak jestem powiedzmy 7/10 to takie 5/10 i niżej będą sikały po nogach jak się do nich odezwę, a jest gorzej niż z tymi ładnymi, bo do tego widzą pewnie, że mi się średnio podobają i nie mają obycia z facetami. Moim zdaniem przede wszystkim musisz być w typie dziewczyny. 2/10 może Cię odrzucić, a 8/10 zaakceptować. Szansa sukcesu jest równa. No tyle, żeby z 8/10 się udało musisz być nie tylko w jej typie, ale i pewnie ogarnięty nieźle życiowo.
 9. Nie odzywać się nic. Nie daj się wciągnąć w jej gierki. Znowu Cię chce urobić. No, kilka dni temu "Tylko z Tobą do końca", a teraz "Nie chcę mieć z Tobą nic wspólnego." Dobra manipulatorka, nic w niej szczerego nie ma. Tu się niby z Tobą spotyka i planuje, a z innym na Sylwestrze się zabawia. Nie wierz nigdy kobiecie.
 10. No ale chodziło mi o to, że całowała się z nim po alkoholu, a na trzeźwo by tego nie zrobiła. Co zresztą i tak ją dyskwalifikuje tak samo. Głupienie tłumaczenie.
 11. Dziękować Bogu, że tak szybko sama się zdyskwalifikowała. A pod wpływem emocji to nie było, bo wolała z nim spędzić z Sylwestra, a nie z Tobą. Dobrze zaplanowane to było.
 12. Mnie też takie odrzucają i mam odruch wymiotny, a coraz więcej takich, no ale co kto lubi.
 13. Moim zdaniem kobiety coraz częściej nawet nie łapią tych, co zostali na rynku i to też już odchodzi do przeszłości, byle kogoś złapać. Ich ambicje rosną i normalni faceci nie mogą ich spełnić. No ale jak już niektóre wchodzą w związki, to są później dramy, rozwody. Uważają, że co lepsze okazy już są zajęte, więc wolą singielstwo i dawanie Chadom, jeśli na związek z takim się nie załapią (a przeważnie się nie załapią). Zresztą był tu temat, gdzie statystyka pokazuje, że jest coraz więcej singielek. W sumie to jest na plus, po co mają chłopakom życie marnować i ich oszukiwać.
 14. Tak jak napisałem w odpowiedzi. Jeśli chodzi o portale randkowe, to głównie działałem tam 7 lat temu i umówienie się na kawę, czy spacer z dziewczyną było wtedy banalnie proste. Podejrzewam, że kilka lat wcześniej to w ogóle był Raj, ale uważałem wtedy, że to miejsce dla przegrywów. A, no w sumie u nas też tak było za PRL. Bywali u nas Kubańczycy, czy Arabowie z zaprzyjaźnionych państw. To w tekście Budki Suflera już we wczesnych latach 80-tych było: "z autobusem Arabów zdradziła go". Jolka, Jolka pamiętasz - zdaje się. No ale wtedy to był margines.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.