Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PanKanapka

Użytkownik
 • Content Count

  146
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

177 Świetna

About PanKanapka

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świat się kończy, zgadzam się z @Analconda Świetny pomysł z tym, bo faktycznie niektóre tematy są po prostu rozwalane przez część użytkowników.
 2. Jak poszukasz, to w komentarzach tej wrzutki znajdziesz wpis tego gościa z którego wynika, że on nie jest biologicznym ojcem tej dziewczynki, tylko obie przygarnął
 3. Po co te docinki? Zapomniał wół, jak cielęciem był?
 4. @Patton Jeżeli zmienisz zdanie co "darmowości" to polecam https://www.italki.com/ - czyli rozmowa z lektorami, mi to dużo pomaga. Do tego oglądanie podcastów po ang. i filmy/seriale po ang. z napisami po polsku.
 5. Też bym się z niektórymi punktami zgodził, ale forma przekazu jest tragiczna. @skuti czyste złoto 😆
 6. I ta laska od tak zostawiła telefon przy Tobie? Przecież laski teraz nie odklejają się od telefonów. I jeszcze ten tekst od "Mariuszka"... Bez urazy, ale trochę to fejkiem zajeżdża
 7. Ale ty to sprzedajesz. Ale nie zaraz przed sprzedażą - poza tym, po co pryskać owoce na drzewach dzień przed zbiorem?
 8. Widać nawet brat @RENGERS chce wejść w tę branżę
 9. Mam podobnie Partnerce daje wsparcie i tego też oczekuje od niej. Nie mówię jej wszystkiego (co jest raczej oczywiste), ale ona wie o moich problemach mniej lub bardziej, a ja o jej - w tym problemach rodzinnych. Nie raz i dwa jej perspektywa pozwoliła mi spojrzeć na pewne sprawy pod innym kątem, co było przydatne. Moim zdaniem dwa lata, to już na tyle czasu w związku, że Twoje zwierzenie się, to nie jest jakiś nietakt z Twojej strony, bo "randkowanie" macie już dawno za sobą. Może trafiła Ci się księżniczka, a może po prostu ją tym zaskoczyłeś i sama nie wiedziała jak się zachować. Pogadaj z nią o tym i tyle - komunikacja to podstawa. Zgadzam się też z niektórymi poprzednikami, to nie jest tylko kwestia kobiet, ogólnie ciężko znaleźć kogoś z kim można szczerze pogadać, kto wysłucha i jednocześnie później tego nie wykorzysta przeciwko Tobie.
 10. Jasne, że nie mam monopolu na prawdę, moja obserwacja na temat Twojej projekcji może być błędna. Tylko, że ja nie używam takich słów jak zawsze/nigdy/na pewno/każdy itp. szczególnie w odniesieniu do całych grup ludzi. I pudło, wychodzi jak Twoje generalizacje są nietrafne. Nie znam swojego ojca, nigdy go nie poznałem. Od samego początku wychowywała mnie samotna matka - ojczyma też nigdy nie miałem. Czyli "albo masz taką opinię jak ja, albo nie jesteś normalnym mężczyzną". Kolego, nie jesteś pępkiem świata Ale to Ty uważasz, że wszystkie samotne matki są takie same, więc po Twojej stronie leży udowodnienie tego. Ja jedynie twierdzę, że nie da się tego stwierdzić, więc nieuczciwe jest pisanie takich rzeczy.
 11. @Maniek92 Po pierwsze - nie wiem czy jest idiotą czy nie, stwierdziłem jedynie, że to co napisałeś jest nieprawdą, bo są mężczyźni wychowani przez samotne matki, a jednak wchodzą w tego typu relacje. Po drugie - to, że mam inne zdanie od Ciebie, nie znaczy, że jestem białorycerzem. Po trzecie - sam jestem z niepełnej rodziny. Po czwarte - łatwo Ci przychodzi generalizowanie. Najpierw piszesz: Teraz: Skąd niby możesz to wiedzieć? Po piąte - trochę dystansu, nie masz monopolu na prawdę: To są tylko Twoje doświadczenia i nic więcej. Tak jak pisałem, nie masz monopolu na prawdę. Pozdro.
 12. No to akurat nie jest prawda, bo sam znam przypadek gdzie gość, który był wychowywany przez samotną matkę, w dorosłym życiu związał się z samotną matką. Trochę to wygląda, jakbyś projektował uprzedzenie do własnej matki, na inne samotne matki. Nie wszystkie zasługują na pogardę, bo jak w każdej grupie ludzi - ludzie są po prostu różni.
 13. Mogłabyś rozwinąć myśl odnośnie walki klas? Tzn. gdzie na forum widzisz, że ludzie postrzegają relacje jako walkę klas?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.