Jump to content

PanKanapka

Użytkownik
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

269 Świetna

About PanKanapka

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

602 profile views
 1. Do mycia używam czarnego mydła z oliwek. Ale używam może 2x w tygodniu, bo dość mocne jest.
 2. A może ma po prostu inne zdanie niż ty? Nie do pomyślenia! Jak można się nie klepać po plecach ciągle, co nie? 🤔
 3. @Holy_Diver_1982 Ale kto z kim i o kim rozmawia na tych screenach?
 4. Czerwona flaga: Dorosła kobieta po 30, a nadal zalicza zgony na imprezach? Poważnie?
 5. To może być duży niewypał z kilku powodów: My mamy plusa w azji ,bo jesteśmy egzotyczni, a ona jest jedną z wielu. Po powrocie do Polski, ty stajesz się jednym z wielu, a ona staje się egzotyczna. Ryzyko, że od atencji jej odwali 🙂 Pomieszka trochę w polsce, nauczy się języka, zacznie oglądać polską TV, pozna parę polskich koleżanek... i zamieni się w banana 😉 Czyli na zewnątrz żółta, a w środku biała. A ty masz problem, bo po co Ci banan? No i jeszcze pytanie, czy jak taka dziewczyna gdy będzie daleko od rodziny, w obcym kraju, nie będzie z racji innych opcji "wisieć" na Tobi
 6. To tylko internet, każdy może się tu kreować jak chce. Ile faktycznie by się z "Madzią" spotkało i ile by było faktycznie ludźmi jakimi się opisują przez internet? Pełny przekrój? Ludzi z czata, gdzie jest pewnie masa desperatów i trochę świrów :)
 7. Bez urazy, ale czy ty potrafisz jakieś decyzje sam podejmować? Można zrozumieć, że ktoś szuka porady, ale po prześledzeniu tego wątku rysujesz się jako postać, która sama nie wie czego chce i inni mu mają mówić co ma zrobić.
 8. Akurat kierowanie się emocjami, a nie racjonalnością jest ogólnie domeną ludzi, tych z prawej strony też.
 9. Jaki masz stosunek do socjalizmu i komunizmu? Jaki masz stosunek do aborcji i aborcji prawnej?
 10. Wiedzą, że są głupi faceci, którzy wpłacą to korzystają Byłoby mniej tego typu idiotów, to i takie trendy by poznikały.
 11. Ale po co te złośliwości? Z tego co pisałeś tobie laska chce hajs pożyczyć, więc też jesteś czad? I dla sprostowania, pisałem o mojej LTR, nie twierdzę, że każda chce mi dać i wziąć na mnie kredyt (tego typu kobiety są raczej w moim przypadku w zdecydowanej mniejszości ) Nie jestem w 4% procent. Z "zalet" wizualnych to mam "czadowy" wzrost (prawie 190 cm), ale jestem szczupły, a z twarzy... z "twarzy podobny zupełnie do nikogo". Kasą też nie sram i jestem introwertykiem. Nie wiem jak tam Juleczki, bo sam mam prawie 30 na karku tak jak i moja pa
 12. Bez przesady już z tą egzotyką, dla Polaka też potrafi to robić, wiem z własnego doświadczenia.
 13. Napisz coś o technologii i o wymaganiach. Chcecie to całkiem od nowa stawiać czy rozwijać to co już było? (o ile macie do tego dostęp)
 14. A co jak poszczególna państwa będą wymuszać zmiany u linii lotniczych, aby nie obsługiwały nieszczepionych? Albo państwo wprowadzi zapis, że na terenie terminalu lotniczego mogą przebywać tylko osoby szczepione? Wszystko się da
 15. @Donkeyshot Używam Pure Web. Wykupiłem abonament na 6 miesięcy, póki co jestem zadowolony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.