Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

RUSTY

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About RUSTY

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak chodzi o konto bankowe to polecam Revolut, który umożliwia wymianę walut na podstawie oficjalnego kursu, w tym kryptowalut. Polecam szczególnie tym którzy podróżują. Osobiście przetestowałem na Ukrainie i gorąco polecam Z pozoru zwykłe konto bankowe z tym że traktują cię na zachodnich warunkach a pisząc to mam na myśli np sprawną obsługę. Wyrobienia karty płatniczej zajęło 4 dni. Centrala znajduje się o ile dobrze pamiętam w UK tak więc zatem polski rząd nie będzie miał wglądu do tego na co wydajecie.
 2. Takie badania coś kosztują? I ile się czeka na wyniki?
 3. Mogę się mylić. Ale czy stres nie jest przeciwieństwem podniecenia?
 4. Na początku pragnę poinformować że jest to mój pierwszy wpis. W dodatku dość kontrowersyjny, więc jeśli np: napisałem go w złym miejscu proszę mnie o tym poinformować. Jakiś czas temu znalazłem ciekawy kanał ,,Uncle Timo" który dzieli się różnymi przemyśleniami na temat naszego kraju, i nie tylko. Jednak ten film szczególnie zwrócił moją uwagę i chciałbym się nim z wami podzielić Jeśli kiedyś ktoś go publikował na tym forum, to z góry przepraszam za dublikat.
 5. Ok już nasuwają mi się pierwsze pytania: 1. Dla czego nie można wysyłać darowizn za pomocą przelewu ehh podaj nr. karty Nie mam numeru bo karty w Santander bank są tak tandetne że farbka się ściera a wyrabianie nowej jest czasochłonne... 2. Na wielu forach jest taka dziwna niepisana zasada ze nie odpisuje się na stare posty. Czy tutaj też to obowiązuję? 3. Czy można obserwować dany temat niczym tag na wykopie czy nitkę na jakimś Chanie? (Tak kiedyś było ze mną tak źle że siedziałem na takich wytworach) 4. Gdzie można zadawać tego typu pytania? z góry dziękuję za odpowiedź
 6. Od kilku miesięcy słucham darmowych audycji z kanału Marka, i po prostu uważam że po takim czasie wręcz wypada dołączyć do forum Mam nadzieję na dobrze spędzony tutaj czas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.