Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Peckerwood

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Świetna

About Peckerwood

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak na aktora porno to on ma cienkiego.
 2. Na ch... Ci "trener personalny". to już lepiej na dziwki idź z tą kasą. Masz mnóstwo fajnych materiałów szkoleniowych gratis w internecie, vide filmiki, porady a jak masz wątpliwości, czy dobrze robisz ćwiczenia, to wykup jeden trening na siłowni i Ci trener niepersonalny pokaże. Tak samo jakieś płatnie układane indywidualnie przez "dietetyka personalnego" diety, ja pier...ę.
 3. Niekoniecznie warto ale to zapewne zależy od rodzaju suplementu. Przykładowo, jak napisałem (odniosłem się do wypowiedzi) w innym wątku, mnie lider na stawy czyli amerykański Animal Flex nawet w połowie nie pomógł tak jak polski Flex Xplode z poddębickiego Olimp Nutrition. Jednak już np. żeń-szeń firmy SOLGAR działał na mnie o wiele lepiej (mocniej) niż żeń-szeń z Olimp (znacznie tańszy niż z SOLGAR). Kolejna bardzo ważna kwestia, to znalezienie najtańszej oferty danego produktu. Weźmy na przykład sklep sfd.pl "przy" ich forum sportowym. Ceny o wiele wyższe jak w innych sklepach,nawet ze sztuczką "darmowa dostawa". Niewykluczone, że produkt generalnie tańszy bo mniej znanej firmy kupisz u nich drożej niż gdzie indziej produkt generalnie droższy bo bardziej uznanej firmy. Podałem tylko przykład,
 4. Jest to amerykański suplement na stawy uchodzący za nr 1 ale mnie pomógł tylko trochę. O wiele lepszym suplementem na stawy DLA MNIE okazał się polski Olimp Flex Xplode.
 5. To prawdopodobnie więc przez wysoki kortyzol - hormon stresu. Istnieje suplement który znacznie go obniża dzięki czemu naprawdę można pospać. Nazywa się fosfatydyloseryna. Zażywam w sumie 900 mg dziennie marki Swanson ale uprzedzam, że to bardzo drogo wychodzi. Podobno tego związku jest też wsporo np. w śledziach i gdyby jeść ich może ze 400 g dziennie to byłoby to samo natomiast nie wiem, czy tak samo przyswoiłoby się.
 6. Nie nazwałbym tego bezmyślnością w sprawie Komendy i wielu innych wrobionych. Oni mają gdzieś człowieka. Potrzebowali się "wykazać" wykryciem sprawcy wiec znaleźli sobie kozła ofiarnego którego udało im się wrobić i zastraszyć. A sąd to klepnął idąc ramię w ramię z prokuraturą. Warto przeczytać "czy prokurator może wydać wyrok": http://pamietnikwindykatora.pl/czy-prokurator-moze-wydac-wyrok-dwie-odpowiedzi-dwie-prawdy/
 7. Możliwe, ja takich batoników nie jem. Gdybym bywał w podróży, to w torbie miałbym shaker z rozrobiona odżywką, do tego trochę wyłuskanych orzechów albo masła z "orzechów" arachidowych (mają 25% białka więc z odżywki na ten czas - podróży - można zrezygnować), kilka owoców i jest OK. I tak i nie. Szkody nie uczynią jeśli pilnujemy powiedzmy dobowego bilansu kalorycznego oraz, w przypadku cukrów prostych, po ich spożyciu (odczuwając tuż przed lekki głód) podejmujemy wysiłek jakim może być choćby spacer z pociągu przez miasto na rozprawę do tzw. sądu.
 8. Białko serwatki nie powoduje żadnych sensacji, chodzi o odżywki rozpuszczane w wodzie czy mleku. Jeżeli ktoś nie toleruje laktozy, to zamiast koncentratu białkowego - izolat. Ja piję odżywki 4 razy dziennie, w sumie ok. 120 g białka, do tego jeszcze białko w konwencjonalnym pożywieniu ale nie dużo. Węglowodany są potrzebne. Proponuję zamienić batony, cukierki na miód. Oczywiście można się obejść w ogóle bez cukrów prostych i jeść tylko złożone czyli o niskim indeksie glikemicznym, ale trochę miodu pod język od czasu do czasu zaspokaja chęć na słodycze i jest korzystne dla zdrowia. Mowa oczywiści o w pełni prawdziwym miodzie od pszczelarza (choćby z portalu aukcyjnego) a nie z dyskontu.
 9. Notarialnie? Niepotwierdzony notarialnie zrzut ekranu?
 10. Kefir to ten co Marka Podleckiego nie cierpi, tego od deparchatorów i innych"wynalazków". A nie wiecie jak tam zdrowie psychiczne Podleckiego? Podejrzewano schizofrenię ale według mnie to prędzej choroba Wilsona - zatrucie związkami miedzi; jak się przestanie łykać miedziowe wynalazki (chyba rzekome gansy) to choroba chyba ustępuje,. ...ale link do bloga dostał w poczytnym temacie. Art. 488 par. 1 k.p.k. To może trochę potrwać.
 11. Wyjeżdżam za granicę aby utrudnić zabicie mnie / zapuszkowanie bandytom z organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości i inwestuję w pokojową zmianę tej patologii.
 12. Nie chce mi się tego oglądać ale ja miałem to gó...no i pokonałem bardzo prosto: robiąc brzuszki bez odginania się po zakończeniu. Przez wiele lat robiłem odginając się po serii czyli wiecie, brzuchem do podłogi na rękach i odginanie się do tyłu. Zobaczył to kiedyś na nowej siłowni trener starej daty i powiedział "Ty się nie odginaj" (innym zalecał odginanie się). I hiperlordoza zmniejszała się z miesiąca na miesiąc... Nie odginam się do dziś. Jest OK.
 13. To nie musi być prawda. Niektórzy twierdzą, że tak nie jest. Może być tak, że wiele rzekomych badań jest sponsorowanych przez producentów wina. Trudno dojść prawdy.
 14. Ja chodzę może od dwóch miesięcy ale nie na 2-3 minuty ale na 8 minut (jeszcze dwa tygodnie temu) dwa razy w tygodniu a ostatnio byłem 10 minut. 2-3 minuty to by było dla mnie za mało, Istotną poprawę samopoczucia na długo (czyli od seansu do seansu) zauważyłem dopiero po dodaniu dziewiątej minuty. 10 minut jest OK. Co do zdrowia fizycznego to nie wiem czy akurat brak światła winien. Po prostu wirusy lubią zimno. Suplementacja witaminami może pomóc. Witaminą D - też. Nie trzeba się na słońce ani solarium wystawiać żeby zwiększyć jej ilość w organizmie.
 15. Pozwać każdy może ale bez dowodu choćby przelewu (pieniądze w gotówce przekazane bez pokwitowania?) i gdy brat nie przyzna, że przyjął pożyczkę to tylko koszty sądowe poniesiesz (albo twój ojciec jeśli doszło do cesji długu)a powództwo zostanie oddalone. A jak jest dowód przelewu z tytułem np. "przelew" to też może być wesoło, bo brat z kobietą mogą podnieść, że to oni Tobie udzielili pożyczki a ten przelew od Ciebie to jej spłata... 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.