Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kosmos

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About kosmos

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Trevor Słusznie, tak chyba trzeba będzie zrobić.
 2. Biję się z myślami, bo z jednej strony @EmpireState nie chcę palić mostów. Z drugiej strony, dla własnego dobrego samopoczucia, należałoby tak zrobić.
 3. Mam takiego znajomego, z którym znam się dosyć długo, przeszło 15 lat. Jeszcze od czasów studenckich. Przez pierwszą część tego okresu mieliśmy nawet dobre relacje, byliśmy dobrymi znajomymi. Pochodzi z okolic mocno wiejskich, gospodarka i te sprawy, ale trochę się wyrobił w mieście. Można powiedzieć, że ja go ściągnąłem do miasta, zapoznałem go ze swoimi znajomymi itd. Od około 2 lat jest w związku małżeńskim. Pani - hmm, nadwaga, arogancka, nieźle go tresuje i nim manipuluje. A teraz gdy jest zaciążyli, to lekko małpiego rozumu dostał (ten koleżka), chociaż zawsze trochę słoma mu z butów wystawała: taki trochę męczący typ człowieka z przekonaniami typu: "kiedy pobieracie się", albo "kiedy planujecie dziecko, dlaczego jeszcze dziecka nie macie, bierzcie przykład ze mnie" itd. Taki typ niewolnika, który potrafi pracować po 15h dziennie. Taki typ białego rycerza, orbitera innych ludzi. Odkąd poznał swoją aktualną małżonkę, nasze relacje się ochłodziły. Powodów jest kilka; mocno mi się polepszyło finansowo (zazdrość), ale też artykułuje jasno swoje poglądy, co dla człowieka takiego jak on, który ma swoje zaściankowe poglądy trochę się nie podoba, bo on z natury jest dwulicowym (podejrzewam, że jego obecna też nieźle nim manipuluje, jest chytra, potrafiła wytknąć kasę za taksówkę rzędu 2 zł, bo w jedną stronę my płaciliśmy, ale w drugą oni, taryfa nocna wiadomo jest lekko droższa). Dlaczego toksyczny? Bo psuje przez to moje relacje z innymi znajomymi. Podejrzewam, że jak wypowiada się na moj temat, to raczej w negatywnym świetle (zawiść). Jest też niezłą plotą, dlatego nie można z nim rozmawiać na wiele tematów, bo zaraz wszyscy wiedzą. Pod względem charakterologicznym jest to bardziej kobieta niż mężczyzna. Mieliście kiedyś kogoś takiego w swoim towarzystwie?
 4. Cześć! Obserwuje forum od jakiegoś czasu. Sporo fajnych wątków, możliwość dyskusji. Rozsądnych wypowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.