Jump to content

Christo

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

4 Neutralna

About Christo

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

319 profile views
 1. Update. Udało się umówić, odległy termin, długo odpisywala, aczkolwiek miło. Ciężko coś wywnioskować, ale jak powiedziało się A, to trzeba B. Co myślicie? Póki co traktuje to po koleżeńsku.
 2. Odezwalem się, na razie nie wiem co myśleć. Zobaczymy.
 3. Kamil9612, filmik mnie rozjebał. Chyba nie jest aż tak źle z każdą 😝. Trafiają się wyjątki.
 4. Nie neguje tego, miałem bardzo złe doświadczenia we wczesnym dzieciństwie, młodości. To nie wytłumaczenie ale pewnie jakaś terapia by się przydała. Nie chcę przegapić szansy na coś fajnego i jednak sporbować, ale glowe też muszę ogarnąć. Za wszystkie rady dziękuję, chciałem lekkiego wstrząsu a głównie dostałem pokleoanie po plecach. Zachowam się jak trzeba a ona zdecyduje.
 5. Nie zgodzę się. W sumie dziewczyna mi dwa razy zasugerowała tego dnia to spotkanie, za pierwszym razem było coś, że jej lepiej smakuje piwo na zewnątrz, coś w tym stylu. Może i faktycznie jestem w jej oczach słaby, ale w końcu nie każdy jest silny sam z siebie, czasem to się wyrabia z czasem i za pomocą właśnie innych osób, które Cię doceniaja. Z tego co ona mówiła, też jest po przejściach, i nie wygląda na pustaka. Nie wykluczone, że nic z tego nie wyjdzie, ale że była zainteresowana dam sobie uciąć rękę. Była też sytuacja wcześniej, gdy mieliśmy już się nie widywać i wtedy też byla tak
 6. A długo zwlekałeś? Pewnie pora na kolejną
 7. Ja nie jestem zdania, że tylko jeden typ faceta się podoba i ma szanse na kobiete, typu przezajebisty chad. Niektóre kobiety gustują w innym typie, ja taki nie jestem i nie będę i nie chcę być, wyjebane.
 8. Powodzenia. Jak się naważyło piwa to trzeba je wypić. Ja jestem w chujowej sytuacji na własne życzenia.
 9. Nie do końca, jak laska się podoba to jest coś takiego jak instynkt i ta niepewność znika, ja tak mam. Doceniam rady, ale niewiadomo jak będzie póki się tego nie sprawdzi. W domu mogę sobie główkować, ale na żywca jest inaczej.
 10. A ja się nie zgodzę, człowiek uczy się poprzez doświadczenia. Na pewno coś zagralo między nami, byla chemia, zaintrygowałem ją. Nie odezwalem się pierwszy tydzień bo miałem komplikacje zdrowtone i nie było opcji się spotkać a potem już było ciężko się przelamac. Nie ma innej drogi do nabrania pewności siebie niż próby i rozmowa z kobietami. Nie jestem kozakiem jakimś przyznaje, ale nie każdy musi być. Dlatego założyłem ten temat żeby otrzeźwieć ze swoich chorych wątpliwości
 11. Nawet jak spierdole to będzie jakaś lekcja. Myślę, że naprawdę byla zainteresowana i szloda nie spróbować
 12. Jeszcze sie waham czy pisać, czy dzwonić, bo w sumie chyba lepiej dzwonić i wyczuć nastrój czy jeszcze ma chęć.. Bo co jak się zgodzi z grzeczności i będzie lipa to spotkanie. A wcześniej zapytać o nr przez wiadomość
 13. Już się tak męczę od tygodnia ponad, tragedia, już chyba lepszy kosz niż to myślenie
 14. Całkiem dobrze mi się z nia gadało, na żywo, zaczepki, trochę żartów. Teraz mnie zablokowało całkiem. Nie mam czasu czekać, bo to i tak przeginka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.