Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jenny

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Jenny

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

225 profile views
 1. Ok, widzę, podwójny system wartości, dla panów inny, dla pań inny. Będą dwa regulaminy?
 2. Nie musisz mnie głaskać, atakujesz bez powodu założycielkę tego tematu popełniając tyle błędów ortograficznych i gramatycznych, że tylko się ośmieszasz, atakujesz mnie tylko dlatego, że nie stanęłam w jej obronie i nie podejmuję dyskusji na Twoim poziomie. To Twój sposób na ośmieszanie siebie samego, nie mój.
 3. Widzę, że jesteś specjalistą w tej dziedzinie? Rasa wyższa? dlatego wszedłeś w ten temat tylko po to, żeby pojechać dziewczynie, która w żaden sposób Cię nie sprowokowała (a mi się wydaje, że stara się być zdystansowana do podobnych ataków). W jakim obszarze Ty chcesz odnosić sukcesy? W atakowaniu i poniżaniu innych? dogryzaniu? czy pomaga Ci to w chwilowym uspokojeniu Twoich lęków? Przypominam, że Twoje wypowiedzi łamią regulamin tego forum chyba, że w dziale dla mężczyzn regulaminu nie wolno łamać a tutaj można?
 4. Tak, muszę się douczyć, bo jestem konikiem polnym a nie kobietą, nic o nich nie wiem, to dla mnie zupełnie obcy "gatunek". Myślenie nie boli.
 5. jak już to "dopóki".... Gdyby to tak działało, to każdy średnio lub słabo sytuowany mężczyzna miałby w dorobku wielokrotnie więcej kobiet (dla których był tylko szczeblem do przeskoczenia) niż ten dobrze sytuowany, do którego dotarłyby/dotarłaby tylko najlepsza i najsilniejsza sztuka. Struktura drzewiasta. Logiki nie da się przekrzyczeć.
 6. @Analconda mylisz lenistwo z depresją. Depresja to choroba śmiertelna. @Dakota współczesne antydepresanty wpływają negatywnie na libido tylko w kilku procentach przypadków. Znam mężczyzn, którzy biorą SSRI i normalnie współżyją. DDD/DDA to poważna sprawa, czasem terapia staje w miejscu i leki pozwalają ją ruszyć dalej. Pamiętaj po prostu, że to nie Twoja wina i idź do przodu, z lekami lub bez, byleby do przodu. Trzymaj się ciepło i nie przejmuj się złośliwymi uwagami niektórych.
 7. Boszzzz, chorób umysłowych się nie leczy, leczy się choroby emocjonalne... Czasem lepiej nic nie napisać niż pierdolnąć krzywdzącą głupotę. @Dakota idź po prostu do lekarza, psychiatrzy to lekarze z powołania, empatyczni i wrażliwi, lekarz Ci doradzi.
 8. Udaj się na konsultację do psychiatry. Leki nie są końcem świata, jeśli na jednej szali masz własne życie a na drugiej impotencję to nie ma co się nawet zastanawiać,, życie jest nadrzędne w stosunku do zaspokajania chuci seksualnej. Ja sama nie korzystałam ze szpitala, ale odbierałam z niego przyjaciela chorującego na depresję. Czasem ważne jest, by ktoś się Tobą po prostu zaopiekował tak, jak to zrobi personel szpitala.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.